Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

“Ēnu diena” Nodarbinātības valsts aģentūrā

 

14. februārī Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) norisinājās “Ēnu diena”. Skolēni “ēnoja” gan NVA pārvaldē Rīgā, gan filiālēs Alūksnē, Daugavpilī, Dobelē, Liepājā, Ludzā, Ogrē, Preiļos, Rēzeknē, Saldū un Valmierā, iepazīstot dažādu NVA amatpersonu un speciālistu ikdienas darbu. “Ēnas” sekoja NVA direktorei, galvenajai grāmatvedei, NVA filiāļu vadītājiem, karjeras konsultantiem, nodarbinātības aģentiem un citiem NVA darbiniekiem. Lai jaunieši varētu labāk iepazīties ar NVA darbību, viņiem tika sagatavota arī “Ēnu dienas” prezentācija par NVA misiju, struktūru, funkcijām, uzdevumiem un pakalpojumiem, īpaši uzsverot karjeras pakalpojumus, kā arī atbalstu skolēniem un jauniešiem.

   

  
   

NVA direktores Evitas Simsones darba vizītes gaitai Liepājā sekoja divas "ēnas" - Nīcas vidusskolas skolnieces Ieva Dale un Anete Latakaite. NVA direktore kopā ar “ēnām” tikās ar Liepājas pilsētas domes vadības pārstāvjiem, darba devējiem, viesojās uzņēmumos “Lauma Fabrics“ un “ICotton“, apmeklēja NVA Liepājas filiāli.

 

 

   

 

NVA Rēzeknes filiālē viesojās sešas zinātkāras "ēnas" no Makašānu amatu vidusskolas un Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas. "Ēnu diena" bija īpaša gan filiāles darbiniekiem, gan skolēniem. Jaunieši bija klāt bezdarbnieku reģistrācijā, vakanču apstrādē, karjeras konsultācijās, kā arī ielūkojās filiāles darbinieku ikdienas gaitās. "Ēnotāji" iejutās koordinējošo ekspertu, nodarbinātības organizatoru, karjeras konsultantu un filiāles vadītāja lomās. Jaunieši atzina, ka viņi pat nebija iedomājušies, ka NVA ir tik interesants un daudzveidīgs darbs. Ēnu dienā valdīja daudz smaidu un prieka. "Šķīrāmies, lai vēl satiktos un palīdzētu jauniešiem sagatavoties darba tirgum," secina NVA Rēzeknes filiāles vadītāja Ināra Šindarjova.

 

    
     
       
   
 
 
       

Ēnu diena ir starptautiska Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darbavietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis - iepazīstinot skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru specifiku un prasībām, palīdzēt jauniešiem izvēlēties nākotnes profesiju un sagatavoties darba tirgum.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv