APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Darba ņēmēji ar invaliditāti apmeklē starptautisko uzņēmumu “Transcom Worldwide Latvia”

 

 

 


2017. gada 8. novembrī uzņēmuma “Transcom Worldwide Latvia” filiālē Rīgā norisinājās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pasākums “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti”. Atvērto durvju dienas ietvaros uzņēmumā bija ieradušies 18 darba meklētāji ar invaliditāti, lai uzzinātu par uzņēmuma piedāvātajām vakancēm, darba iespējām, darba nosacījumiem, kā arī iepazīties ar uzņēmuma darba vidi.


“Transcom Worldwide Latvia” darba ņēmējus ar invaliditāti iepazīstināja ar klientu apkalpošanas speciālista profesiju. Uzņēmumā darbiniekiem ar invaliditāti radīti labvēlīgi apstākļi, darbs tiek veikts gan atbilstoši cilvēku ar invaliditāti vajadzībām iekārtotajās biroja telpās, gan attālināti - no mājām, darba devējs ņem vērā katra uzņēmuma darbinieka individuālās vajadzības un pieskaņo tām arī darba grafiku.


Starptautiskā uzņēmuma “Transcom Worldwide Latvia” Latvijas filiāle ir dibināta 2001. gadā. Uzņēmums nodrošina klientu apkalpošanu no zvanu centra Rīgā, kurā ir 360 pilnībā aprīkotas darba vietas. Uzņēmums saviem darbiniekiem piedāvā izaugsmes iespējas, apmaksātas apmācības, sociālās garantijas, daudzveidīgu darbinieku motivācijas programmu un kolektīva saliedēšanas aktivitātes.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv