APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Svinīgajā pasākumā NVA godināja izcilākos darbiniekus

 

Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) notika valsts svētkiem veltīts svinīgs pasākums, kurā piedalījās labklājības ministrs Jānis Reirs. Savā uzrunā viņš atzinīgi novērtēja NVA darbinieku iniciatīvas un ieguldījumu bezdarba mazināšanā, norādot, ka bezdarba līmenis valstī šogad ir būtiski pazeminājies, un bezdarbnieku skaits ir samazinājies visās bezdarbnieku mērķa grupās. Jānis Reirs īpaši uzsvēra NVA veikumu ilgstošā bezdarba mazināšanā un jauniešu nodarbinātības veicināšanā. Runājot par aktuālajiem NVA uzdevumiem, ministrs skāra speciālistu trūkuma un uzņēmumu darbinieku lojalitātes problēmu Latvijas darba tirgū, kas ir jārisina, lai izvairītos no masīva viesstrādnieku pieplūduma. "Es ticu un zinu, ka mēs to varam izdarīt un varam sniegt ļoti nozīmīgu ieguldījumu, lai Latvija attīstītos un mūsu cilvēki dzīvotu labklājībā. Lai nākamais gads ir vēl veiksmīgāks, un savas valsts simtgadi sagaidīsim labā noskaņojumā, palīdzot cilvēkiem atrast darbu un sekmējot labāku dzīvi. Mums jārūpējas par nodarbinātības politiku un sistēmu Latvijā, mūsu darbs ir domāts cilvēkiem, kuriem nepieciešama palīdzība." Savas uzrunas noslēgumā ministrs lūdza NVA darbiniekus, kas strādā ar klientiem, īpašas rūpes veltīt tiem darba meklētājiem, kas atnāk no bērnu namiem, jo viņiem darba meklējumos nepieciešams īpašs atbalsts.


NVA direktore Evita Simsone pateicās aģentūras darbiniekiem par šogad paveikto darbu: "Darbs NVA nav viegls, taču ļoti nozīmīgs un interesants. Mēs apzināmies tās pilnvaras, ko mums ir uzticējusi sabiedrība un valsts. Mēs protam strādāt labi un no sirds, lai palīdzētu cilvēkiem. Šogad tas mums ir izdevies it īpaši labi, un bezdarba līmenis pazeminājies līdz viszemākajai atzīmei kopš krīzes gadiem. Taču mēs nevaram apstāties pie tā, ko esam šobrīd sasnieguši. Mēs redzam, cik strauja attīstība notiek gan pasaulē, gan Latvijā, un mums ir jābūt gataviem jauniem izaicinājumiem. Mums jābūt gataviem tām pārmaiņām darba tirgū, ko ieviesīs digitalizācija, kas "klauvē pie durvīm". Mums ir jāseko pārmaiņām, jāattīstās līdz ar laiku, lai darba devējiem mēs spētu piedāvāt nepieciešamos speciālistus, bet cilvēkiem, kuri zaudējuši darbu, spētu palīdzēt atgūt ticību sev un apziņu, ka viņi ir vajadzīgi valstij un sabiedrībai."

 

 

Labklājības ministrs Jānis Reirs un NVA direktore Evita Simsone sešpadsmit NVA darbiniekiem pasniedza atzinības un pateicības rakstus.


Labklājības ministrijas Atzinības raksts tika pasniegts NVA Balvu filiāles vadītājai Sandrai Kindzulei. Par nozīmīgu ieguldījumu aģentūras attīstībā un nodarbinātības veicināšanā NVA Atzinības rakstus saņēma NVA Rēzeknes filiāles nodarbinātības organizatore Ingrīda Ančupāne, NVA Grāmatvedības departamenta Struktūrfondu projektu uzskaites nodaļas vecākā grāmatvede Mārīte Cietvīra, NVA Klientu apkalpošanas vadības nodaļas vadītāja Sabīnas Dzerkale, NVA Daugavpils filiāles karjeras konsultants Vitālijs Filipskis, NVA Rīgas reģionālās filiāles vadītāja Ieva Hahele, NVA Balvu filiāles koordinējošā eksperte Tatjana Kairiša, NVA Rīgas reģionālās filiāles karjeras konsultante Ilona Kalēja, Eiropas Savienības projektu departamenta ESF projekta „Darba tirgus prognozēšanas sistēmas pilnveide” projekta vadītāja Eva Lapsiņa, Eiropas Savienības projektu departamenta ESF projekta „Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” vadītāja Diāna Meiere-Auziņa, NVA Ogres filiāles ESF projekta “Jauniešu garantijas” koordinējošā eksperte Sandra Rudko un Grāmatvedības departamenta direktore – galvenā grāmatvede Inga Stendere.


NVA Pateicības rakstus par priekšzīmīgu amata pienākumu izpildi saņēma NVA Liepājas filiāles ESF projekta „Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” koordinējošā eksperte Guna Upesleja, NVA Madonas filiāles ESF projekta „Jauniešu garantijas”koordinējošā eksperte Līga Vestfāle, NVA Bauskas filiāles ESF projekta „Jauniešu garantijas” karjeras konsultante Inga Ozoliņa, NVA Valmieras filiāles ESF projekta „Jauniešu garantijas” koordinējošā eksperte Vita Zandersone.< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv