Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Norisinājies pirmais Baltijas valstu tiešsaistes darba gadatirgus “Tava karjera Baltijā”

 

ESF projekts Nr.7.1.2.1./15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā”

 

Šī gada 20.oktobrī ar Eiropas Komisijas (EK) atbalstu Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu norisinājies pirmais Baltijas valstu tiešsaistes darba gadatirgus „Tava karjera Baltijā”, kurā 46 Latvijas, Lietuvas un Igaunijas uzņēmumi piedāvāja ap 300 brīvo darba vietu.

 

Daļa uzņēmumu Latvijā šobrīd saskaras ar kvalificētu speciālistu trūkumu vietējā darba tirgū, tāpēc dalība starptautiskajā tiešsaistes darba gadatirgū bija lieliska iespēja, kā ar potenciālajiem kandidātiem uz brīvajām darba vietām satikties arī ārpus Latvijas robežām. Pasākuma laikā darba meklētāji varēja pieteikties uz brīvajām darba vietām, tikties ar darba devējiem tiešsaistes darba intervijās un pārrunāt nodarbinātības iespējas.

 

Dalībai tiešsaistes darba gadatirgū bija reģistrējušies gandrīz 700 darba meklētāju. Lielāko interesi par darba iespējām Baltijas valstīs izrādīja Spānijas, Portugāles, Itālijas, Francijas, Grieķijas un Bulgārijas darba meklētāji.

 

 


Informācijai:

 

  • EURES ir Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkls, kura darbību koordinē Eiropas Komisija un kas pārstāv visu Eiropas Savienības dalībvalstu, kā arī Norvēģijas, Islandes, Lihtenšteinas un Šveices nodarbinātības dienestus.
  • EURES misija ir atbalstīt darbaspēka brīvu pārvietošanos Eiropā.
  • EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.
  • Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA Rīgas, Liepājas, Cēsu un Daugavpils filiālēs.
 

Saites:
NVA EURES konsultanti: www.nva.gov.lv/eures
EURES Eiropas darba mobilitātes portāls: www.eures.europa.eu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv