Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

LPS un NVA vadības tikšanās

 

 

 
3. oktobrī notika Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēža Ginta Kaminska, ģenerālsekretāres Mudītes Priedes un LPS nozaru padomnieku un Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktores Evitas Simsones tikšanās, kuras laikā tika apspriesta turpmākā sadarbība, tā veicinot, lai NVA sniegtie pakalpojumi kļūtu vēl pieejamāki un piemērotāki reģionu vajadzībām.

 

Tikšanās laikā E. Simsone klātesošos informēja par esošajiem NVA pakalpojumiem un pieredzi darbā ar reģionu filiālēm. "Nodarbinātības valsts aģentūras visciešākais sadarbības partneris ir tieši pašvaldības un viņu iedzīvotāji. Attīstot šo sadarbību, rezultāti būs gan ātrāki, gan labāki, gan ilgtermiņā nozīmīgāki," uzsvēra NVA direktore.

 

LPS priekšsēdis G. Kaminskis sarunas gaitā pauda viedokli, ka NVA pakalpojumi nedrīkst būt unificēti, ir jāņem vērā reģionu atšķirības, kas valsts kotekstā reizēm var būt un ir ievērojamas. "Pastāv ļoti dažādas bezdarbnieku apmācību iespējas, turklāt tās piedāvā ne tikai NVA. Būtu jāpievērš uzmanība šī jautājuma vienotai koordinēšanai. Tāpat būtu svarīgi, lai pēc īslaicīgām apmācībām vai darba, bezdarbnieks paliktu darba vidē."

 

Abas puses sarunas gaitā vienojās, ka abpusējai sadarbībai jākļūst vēl ciešākai, veicinot reģionu jautājumu risināšanu, aizvien vairāk viedokļa paušanā par reālo situāciju un vajadzībām iesaistot pašvaldības un uzņēmējus.

 

Informāciju ievietoja: Jana Bunkus

Amats: Padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālrunis: 67508530

E-pasts:

Aplūkot e-pastu

 

Publicēts: 2017. gada 03. oktobris, www.lps.lv

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv