APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA turpina pieņemt biedrību un nodibinājumu pieteikumus brīvprātīgā darba vietu izveidei. Šogad jau ir izveidotas 494 brīvprātīgā darba vietas jauniešiem bezdarbniekiem

 
Lai veicinātu jauniešu darbu bez atlīdzības sabiedrības labā, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt biedrību un nodibinājumu pieteikumus dalībai aktīvās nodarbinātības pasākumā „Atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam”. Šogad NVA sadarbībā ar 180 biedrībām un nodibinājumiem jau ir izveidojusi 494 brīvprātīgā darba vietas jauniešiem bezdarbniekiem, kuri savas profesionālās spējas izmēģina un darba pieredzi iegūst tādās profesijās kā sociālās palīdzības organizators, aprūpētājs, asistents personām ar invaliditāti, informācijas un datu ievades operators, administrators, asistents, projekta koordinators un citas.

NVA Nodarbinātības pasākumu nodaļas vadītāja Solveiga Kabaka: "Piedaloties jauniešu bezdarbnieku brīvprātīgā darba atbalsta pasākumā, biedrībām un nodibinājumiem ir iespēja saņemt palīdzīgas rokas savu uzdevumu veikšanai un mērķa sasniegšanai, kā arī popularizēt brīvprātīgā darba kustību, kas ir nozīmīgs ieguldījums sabiedrības labā. Iesaistīties šajā NVA pasākumā var jebkura Latvijā reģistrēta biedrība vai nodibinājums. Pieteikums jāiesniedz un brīvprātīgā darba vietas jāpiesaka tajā NVA filiālē, kuras teritorijā tās tiks izveidotas. NVA filiāles darbinieki palīdzēs izvēlēties biedrības vai nodibinājuma darbības specifikai un prasībām visatbilstošākos kandidātus."

NVA pasākums „Atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam” tiek īstenots kopš 2011.gada augusta, brīvprātīgajā darbā kopumā iesaistīti 2 682 jaunieši bezdarbnieki, to skaitā 110 jauniešus ar invaliditāti. Šī gada pirmo četru mēnešu laikā NVA atbalstīto brīvprātīgo darbu uzsākuši jau 502 jaunieši bezdarbnieki. Vislielākais brīvprātīgā darba vietu skaits ir Latgales reģionā un Rīgā.

Visvairāk brīvprātīgā darba vietu izveidojusi biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts”, nodarbinot 25 jauniešus bezdarbniekus Aizkrauklē, Alūksnē, Dobelē, Krāslavā, Ludzā un Rīgas reģionā, kā arī „Latgolys Studentu centrs”, brīvprātīgajā darbā iesaistot 20 jauniešus bezdarbniekus Daugavpilī, Jelgavā, Rēzeknē un Rīgas reģionā.

NVA brīvprātīgā darba atbalsta pasākumā tiek iesaistīti NVA reģistrētie jaunieši bezdarbnieki vecumā no 18 līdz 24 gadiem, viena jaunieša nodarbinātības ilgums - no 1 līdz 6 mēnešiem. Pasākuma laikā NVA jauniešiem izmaksā arī stipendiju - 40 latus mēnesī, bet tiem, kam ir invaliditāte - 60 latus. Pasākuma dalībnieki tiek apdrošināti pret nelaimes gadījumiem darba vietā.

Detalizētāka informācija par pasākumu, kā arī saistošie dokumenti atrodami NVA mājas lapas (www.nva.gov.lv) sadaļā "Bezdarbniekiem" un "Darba devējiem"

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv