APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA Madonas filiālē notiks informatīvs pasākums sadarbības partneriem

 
2012. gada 3.aprīlī pulksten 14.00 Madonā, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Madonas filiāles telpās, Upes ielā 3, notiks informatīvs pasākums sadarbības partneriem, lai darba devējus informētu par NVA jaunajiem nodarbinātības pasākumiem, apspriestu līdzšinējo un turpmāko sadarbību, kā arī projekta „Atbalsts komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai” norisi un rezultātus. Pasākuma noslēgumā notiks diskusija par situāciju nodarbinātības jomā Madonas pusē un komercdarbības vai pašnodarbinātības atbalsta pasākuma nozīmi bezdarba mazināšanā. Tikšanos ar sadarbības partneriem vadīs NVA Madonas filiāles vadītāja Lidija Kraukle.

Informatīvais pasākums notiek, pateicoties Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (NR. 1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstam 7.aktivitātes „Darba tirgus partnerību attīstība NVA” ietvaros.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv