APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Jaunas iespējas sevis izzināšanā un karjeras plānošanā

 
Vai Jūs vēlaties uzzināt par sevi vairāk, nekā jau zināt? Piemēram, kas Jūs esat – izpildītājs vai organizators? Kādas ir Jums atbilstošākās un saistošākās profesionālās darbības jomas? Kādas „barjeras” nepieciešams pārvarēt, lai atrastu tieši Jūs interesējošo darbu?

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā visiem interesentiem izmantot jaunas iespējas sevis izzināšanā un turpmākās karjeras plānošanā. Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” ietvaros ir sagatavotas jaunas un pilnveidotas esošās karjeras metodikas, kuru elektroniskās versijas ir pieejamas aģentūras mājas lapas www.nva.gov.lv sadaļā „Karjeras pakalpojumi”. Lai izmantotu šīs sadaļas piedāvājumus, ir jāreģistrējas („Autorizācija”), bet personas identifikācija nav nepieciešama.  

Pirmais solis sevis izzināšanā – anketa „Orientācija”. Anketa palīdzēs noteikt Jūsu profesionālo interešu virzību un noskaidrot, kādās profesionālās darbības jomās tās varētu īstenot.

Ja Jūs vēlaties turpināt sevis izzināšanu, izpildiet Interešu testu jauniešiem/pieaugušajiem, kas palīdzēs precizēt Jūsu profesionālo interešu sfēru. Interneta vidē tests ir saistīts ar Izglītības iespēju datu bāzi un profesiju aprakstiem.

Virtuālā datorspēle „Es un mana karjera” turpinās Jūsu izglītošanu karjeras jautājumos. Jūs uzzināsiet par mītiem un realitāti profesijas izvēlē, galvenajiem nosacījumiem profesionālā ceļa izvēlē.

Izpildot Dž. Hollanda testa Pašnoteicēju jauniešiem/pieaugušajiem, Jūs iegūsiet priekšstatu par savu interešu, prasmju, spēju un personības īpašību pašnovērtējumu, atklāsiet savu personības kodu, iepazīsieties ar tieši Jums atbilstošajiem profesionālās darbības, personības tipu un profesiju aprakstiem.

Anketa „Motivācijas izpēte – darba veidu motivācija” paredzēta Jūsu darba veidu motivācijas un darba vērtību labākai izpratnei. Jūs noteiksiet savu vadošo motivāciju – strādāt individuāli kā uzņēmējam vai grupā kā darba ņēmējam.

Anketa "Darba izvēles faktori" palīdzēs noskaidrot Jūsu vērtības, kas Jums ir svarīgas darbā, lai konkrētajā profesijā un darba vietā atzītas vērtības būtu saskaņā ar Jūsu vērtībām.

Ja pēc testu izpildīšanas vēlaties saņemt profesionālu skaidrojumu iegūtajiem rezultātiem un pārrunāt ar karjeras konsultantu arī citus ar profesijas izvēli saistītus jautājumus, Jūs varat pieteikties uz karjeras konsultāciju, sazinoties ar karjeras konsultantu jebkurā no 28 NVA filiālēm visā Latvijā (kontaktinformācija atrodama NVA mājaslapā http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=2&mid=27).

Karjeras konsultanta uzdevums – sniegt atbalstu Jūsu turpmākās dzīves un karjeras plānošanā. Konsultācijas ietver vairākas darbības: pārrunas, kurās konsultants individuāli izvērtē klienta situāciju un izvēlas atbilstošas konsultāciju metodes, ņemot vērā klienta motivāciju, izglītību, pašreizējas vajadzības, veselības stāvokli un citas nianses. Izzinot klienta vēlmes un dotības, karjeras konsultants sniedz informāciju par konkrētajā gadījumā piemērotākajiem NVA pakalpojumiem, ja nepieciešams, palīdz CV, motivācijas vēstules sagatavošanā, darba meklēšanas stratēģijas veidošanā.

NVA piedāvā individuālās un grupas karjeras konsultācijas. Šī gada jaunums – grupas informatīvā karjeras konsultācija, kuras laikā var iegūt informāciju par darba tirgus aktualitātēm, darba meklēšanas veidiem, izglītības turpināšanas un karjeras veidošanas iespējām saskaņā ar profesionālām kompetencēm.

NVA piedāvātie karjeras pakalpojumi ir bezmaksas un pieejami ikvienam Latvijas iedzīvotājam.

Karjeras metodiku sagatavošana un pilnveidošana notikusi pateicoties Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstam.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv