APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Notiks konference „Eiropas Sociālā fonda ieguldījums sociālo pakalpojumu attīstībā reģionos”

 
Ceturtdien, 15.decembrī, plkst. 10:30, Rīgā, viesnīcā „Islande”, Ķīpsalas ielā 20, Nodarbinātības valsts aģentūras Eiropas Sociālā fonda departaments rīko konferenci „Eiropas Sociālā fonda ieguldījums sociālo pakalpojumu attīstībā reģionos” par Eiropas Sociālā fonda (turpmāk – ESF) 1.4.1.2.4.apakšaktivitātes „Sociālās rehabilitācijas un institūcijām alternatīvu sociālās aprūpes pakalpojumu attīstība reģionos” (turpmāk – Aktivitāte) otrās kārtas norisi un rezultātiem.

Konferences mērķis ir iepazīties ar Aktivitātes 1.atlases projektu īstenošanas gaitu un labās prakses piemēriem, kā arī 2.atlases projektu vērtēšanas rezultātiem. Konferences dalībnieki tiks iepazīstināti arī ar aktualitātēm sociālo pakalpojumu jomā un projektu ieguldījumu plānošanas reģionu Sociālo pakalpojumu programmu attīstībā un pašvaldību sociālajā darbā.

Konferencē piedalīsies Labklājības ministrijas, Nodarbinātības valsts aģentūras, plānošanas reģionu un pašvaldību pārstāvji, Aktivitātes projektu īstenotāji un finansējuma saņēmēji.

Pielikumā: konferences darba kārtība

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS




Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv