APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA aicina gan jauniešus bezdarbniekus, gan biedrības un nodibinājumus atbalstīt brīvprātīgā darba ideju

 
Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenotajā pasākumā „Atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam” jau ir iesaistīti 746 jaunieši bezdarbnieki vecumā no 18-24 gadiem, to skaitā 43 bezdarbnieki ar invaliditāti. Vēlmi piedalīties brīvprātīgajā darbā kopumā jau ir izteikuši 1494 jaunieši bezdarbnieki.

Pasākumā iesaistītie jaunieši bezdarbnieki pašreiz darbojas projektu vadīšanā, IT jomā, administratīvajā darbā. Pieprasīti ir pulciņu vadītāji un jaunatnes lietu speciālisti, aprūpētāji un sociālā darba organizētāji, pasākumu organizētāji. Tāpat biedrības un nodibinājumi ir pieteikuši sporta pasākumu organizētāja, daiļdārznieka, virtuves strādnieka, mākslinieka u.c. brīvprātīgā darba vietas. Šobrīd kopumā biedrības un nodibinājumi jau ir pieteikušas 1065 brīvprātīgā darba vietas.

NVA aicina gan jauniešus bezdarbniekus, gan biedrības un nodibinājumus atbalstīt brīvprātīgā darba ideju Latvijā un aktīvi iesaistīties šajā pasākumā.

Pasākumu „Atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam” NVA īsteno kopš šī gada augusta. Tajā tiek iesaistīti bezdarbnieki vecumā no 18 līdz 24 gadiem un pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu bezdarbnieku bezatlīdzības darbību sabiedrības labā, piedaloties brīvprātīgajā darbā biedrībās vai nodibinājumos. NVA aicina jebkuru Latvijā reģistrētu biedrību vai nodibinājumu, kas veic sociāli nozīmīgu darbību, veidot brīvprātīgā darbavietas jauniešiem bezdarbniekiem.

Jauniešu brīvprātīgā darba vietas jāpiesaka tajā NVA filiālē, kuras teritorijā biedrība vai nodibinājums darbojas. Viena brīvprātīgā darba veicēja nodarbinātības ilgums – no viena līdz 6 mēnešiem.

Lai arī brīvprātīgā darba veicēji visbiežāk nesaņem atalgojumu naudas izteiksmē, bet gan gandarījumu un prieku par savu paveikto darbu, NVA nodrošina zināmu atbalstu - jaunietis bezdarbnieks par brīvprātīgo darbu ik mēnesi saņem 40 latus. Savukārt tiem pasākuma dalībniekiem, kuriem ir noteikta invaliditāte - tie būs 60 lati. Jaunieši bezdarbnieki pasākuma laikā ir apdrošināti pret nelaimes gadījumiem.

Detalizētāka informācija par pasākumu, kā arī saistošie dokumenti atrodami NVA mājas lapas (www.nva.gov.lv) sadaļā "Bezdarbniekiem" un "Darba devējiem" --> „Atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam”.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv