APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA piedalījās Eiropas Brīvprātīgā darba gada 2011 ceļojošās tūres Latvijas posmā

 

Eiropas Komisijas (EK) organizētā Eiropas Brīvprātīgā darba gada (EBDG) 2011 ietvaros Latvijā viesojās ceļojošā tūre, kuras pārstāvji sniedza iespēju vienkopus uzzināt vispusīgu informāciju par brīvprātīgo darbu.

Lai informētu nevalstiskās organizācijas un jauniešus par brīvprātīgo darbu, ko piedāvā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA), tās darbinieki piedalījās „Sociālo jautājumu dienā”, kuras ietvaros notika diskusija „Valsts un pašvaldību atbalsts brīvprātīgā darbam”.  
NVA informēja klātesošos par valsts atbalstu brīvprātīgajam darbam. Biedrībām un nodibinājumiem ir iespēja organizēt brīvprātīgo darbu jauniešiem bezdarbniekiem un piedalīties pasākumā „Atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam”.

Pasākumu „Atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam” NVA īsteno kopš jūlija sākuma. Tajā tiek iesaistīti bezdarbnieki vecumā no 18 līdz 24 gadiem un pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu bezdarbnieku bezatlīdzības darbību sabiedrības labā, piedaloties brīvprātīgajā darbā biedrībās vai nodibinājumos. Šobrīd 414 jaunieši bezdarbnieki jau ir iesaistījušies brīvprātīgā darba veikšanā. NVA plāno līdz gada beigām pasākumā iesaistīt 1300 jauniešus bezdarbniekus.

EBDG 2011 ceļojošā tūre Latvijā viesojās no 28. septembra līdz 2.oktobrim. Pasākuma ietvaros, katrai dienai tika veltīta kāda brīvprātīgā darba joma, kā arī  dalībniekiem un apmeklētājiem bija iespēja iesaistīties diskusijās, radošajās darbnīcās, kā arī dalīties pieredzē par brīvprātīgo darbu.

 

 

 
 
 

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv