APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA direktore piedalīsies ĀM brīfingā par Vācijas darba tirgus atvēršanu

 
Lai pārrunātu aktuālos jautājumus saistībā ar 1.maijā gaidāmo Vācijas un Austrijas darba tirgus atvēršanu darbaspēkam no jaunajām Eiropas Savienības dalībvalstīm, Ārlietu ministrija 27.aprīlī pulksten 14.00 rīko preses brīfingu, kurā piedalīsies Nodarbinātības Valsts aģentūras(NVA) direktore Baiba Paševica, kā arī ar Finanšu ministrijas un Valsts ieņēmumu dienesta pārstāvji.

Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Teikmanis skaidros Latvijas diplomātisko un konsulāro pārstāvniecību lomu un iesaisti palīdzības sniegšanā Latvijas valsts piederīgajiem ārvalstīs.
Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietnieks Nodokļu, muitas un grāmatvedības jautājumos Juris Stinka informēs par plānotajiem priekšlikumiem Iedzīvotāju ienākuma nodokļa likumā, lai Eiropas Savienības valstīs strādājošajiem nevajadzētu maksāt iedzīvotāju ienākuma nodokļa starpību, savukārt Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu pārvaldes direktora vietniece Dace Pelēkā - par rezidenta un nerezidenta statusu,  kārtību, kādā Latvijā deklarējami ārvalstīs gūtie ienākumi un kā par tiem nomaksājami nodokļi.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv