APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA speciālisti piedalījās RTU Karjeras dienās

 
Pavasaris ir laiks, kad augstskolas atver durvis topošajiem reflektantiem, rīko karjeras un atvērto durvju dienu pasākumus. Karjeras pasākumos Latvijas augstskolās piedalās arī Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA). 16.martā NVA speciālisti piedalījās Karjeras dienās Rīgas Tehniskajā universitātē, kuras notiek jau astoto gadu pēc kārtas, lai studentus, skolēnus un citus interesentus informētu par profesionālās karjeras veidošanas iespējām, iepazīstinātu ar potenciālajiem darba devējiem un uzņēmumiem, kuros jaunieši varētu strādāt vai praktizēties.  NVA karjeras speciālisti RTU Karjeras dienās informēja studentus par aģentūras piedāvātajiem preventīvajiem un aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem, konkurētspējas paaugstināšanas pasākumiem, CV un vakanču portāla iespējām, darba tirgus aktualitātēm, kā arī prezentēja NVA karjeras atbalsta pakalpojumus.


NVA līdzdalība RTU Karjeras dienā bija iespējama, pateicoties Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstam. 

 

   

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv