APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Par Mūžizglītības pasākumu nodarbinātām personām norisi

 
Ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstu īstenotajiem Mūžizglītības pasākumiem nodarbinātām personām un pieejamo projekta finansējumu, kā jau NVA iepriekš informēja, 2010.gada 6.decembrī jaunu pretendentu reģistrācija dalībai šajā pasākumā uz laiku tika pārtraukta. Prognozēts, ka tā atsāksies 2011.gada otrajā ceturksnī, un informācija par reģistrācijas atsākšanos Mūžizglītības pasākumiem nodarbinātām personām tiks publicēta NVA mājaslapā (www.nva.gov.lv) Savukārt tie cilvēki, kuri NVA filiālēs līdz pagājušā gada 6.decembrim bija reģistrējušies dalībai mūžizglītības pasākumos un apmeklējuši karjeras speciālista konsultāciju, bet apmācību kuponu vēl nav saņēmuši, to varēs saņemt šā gada pirmā pusgada laikā, kad ar katru no viņiem reģistrēšanās rindas kārtībā sazināsies NVA filiāles pārstāvis.

Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām, kas piedāvā iespēju papildināt un attīstīt darbam nepieciešamās prasmes un zināšanas profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmās, ir guvuši ļoti lielu atsaucību nodarbināto vidū - mācības 2010.gadā uzsākuši 5155 nodarbinātie. Lai mazinātu bezdarba risku un paaugstinātu savu konkurētspēju darba tirgū, vēlmi piedalīties mūžizglītības pasākumos ir izteikuši 12364 nodarbinātie, kas ir vairāk nekā puse no šobrīd plānotā dalībnieku skaita kopā - līdz 2013.gada decembrim tiek plānots iesaistīt 20 200 strādājošos.

Projekta „Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām” īstenošana tika uzsākta 2010. gada jūlija beigās un ir paredzēta tiem nodarbinātajiem (izņemot valsts civildienesta ierēdņa statusā esošajiem), kuriem ir vairāk nekā 25 gadi, kuri atrodas darba tiesiskajās attiecībās vai ir pašnodarbinātās personas un pēdējā gada laikā nav ieguvuši formālo vai neformālo izglītību.

Patlaban vispieprasītāko izglītības programmu vidū ir svešvalodas (apkalpojošās nozares darbiniekiem, publiskajā telpā vai komercpakalpojumu jomā strādājošajiem), grāmatvedība (praktiskā grāmatvedība, grāmatvedības uzskaite atbilstoši starptautiskajiem standartiem, grāmatvedības uzskaite un nodokļi, uzņēmumu grāmatvedība), darba aizsardzība, datorzinības un ar uzņēmējdarbību saistītās apmācību programmas.

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv