APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Jaunie NVA pasākumi jauniešiem bezdarbniekiem

 
Viena no Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) prioritātēm - atbalsts jauniešiem bezdarbniekiem, tāpēc 2011.gadā tiks īstenoti vairāki jauni nodarbinātības pasākumi šai bezdarbnieku grupai.  

Jauniešiem bezdarbniekiem vecumā no 15 līdz 24 gadiem, kuri nav ieguvuši profesionālo izglītību vai nav bijuši iepriekš nodarbināti, paredzētas „Darbnīcas jauniešiem”. Pasākuma dalībniekiem tiks dota iespēja izglītības iestādēs izmēģināt sevi trīs profesionālās jomās, ikvienā darbojoties trīs nedēļas. Jaunieši varēs gan iepazīt katras jomas specifiku, gan iegūt pirmo pieredzi, lai izdarītu mērķtiecīgu un pamatotu izglītības un turpmākās profesionālās darbības izvēli.

Savukārt, lai veicinātu jauniešu bezdarbnieku darbošanos sabiedrības labā, tik īstenots pasākums "Atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam", tādējādi veicinot un popularizējot brīvprātīgo darbu. Pasākumā galvenokārt piedalīsies tie jaunieši bezdarbnieki, kuriem nav nepieciešami iztikas līdzekļi, jo, piemēram, finansiālu atbalstu nodrošina tuvinieki, taču ir motivācija attīstīt darba iemaņas. Dalības ilgums šajā pasākumā būs līdz sešiem mēnešiem. "Atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam" ļaus jauniešiem iegūt vai attīstīt darba iemaņas un sociālās prasmes, kas vēlāk noderēs darba tirgū.

Pasākumā „Darba vieta jaunietim” tiks iesaistīti nelabvēlīgākā situācijā esošie jaunieši bezdarbnieki vecumā no 18 līdz 24 gadiem, piemēram, pēc bērnu kopšanas atvaļinājuma vai ar invaliditāti. Viņi, noslēdzot līgumu ar darba devēju, varēs 9 mēnešu laikā iegūt darba pieredzi, apgūt jaunas prasmes un iemaņas.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv