APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA pārstāvji piedalīsies invalīdu nodarbinātībai veltītā seminārā

 
Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) speciālisti 2011.gada 6.janvārī, plkst. 11.00 piedalīsies seminārā, kurā tiks spriests par cilvēku ar invaliditāti profesionālās tālākizglītības un pilnveides, kā arī neformālās izglītības iespējām. NVA pārstāvji informēs par apmācības un pārkvalifikācijas iespējām, ko piedāvā NVA, par Eiropas sociālā fonda (ESF) projektiem „Bezdarbnieku un darba meklētāju apmācība Latvijā” un „Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām”.

Cilvēkiem ar invaliditāti aktuālos nodarbinātības un profesionālās pilnveides jautājumus apspriedīs arī Latvijas invalīdu biedrības valdes priekšsēdētāja Lilita Laube, Latvijas neredzīgo biedrības centrālās valdes priekšsēdētājs Egons Zariņš, kosmetoloģijas un masāžas skolas „MasterClass” izpilddirektors Ilgarts Zeiberts u.c.

Seminārs notiks Rīgā, Raunas ielā 44, viesnīcas "TOMO" (kā atrast skatīt: www.tomo.lv) konferenču zālē. Semināru organizē kosmetoloģijas un masāžas skola „MasterClass”.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv