APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

IUB akceptē NVA tiesības slēgt līgumu par priekšmetu iegādi pašvaldībām

 
Jau no nākamās pirmdienas, 25. janvāra, visas Latvijas pašvaldības, kurās izveidotas darba praktizēšanas vietas NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem, varēs slēgt līgumus par preču piegādi Eiropas Sociāla Fonda (ESF) projekta „Darba praktizēšanas nodrošināšana pašvaldībās darba iemaņu iegūšanai un uzturēšanai” atklātā konkursa uzvarētājiem.

To paredz Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) šonedēļ pieņemtais lēmums, ka NVA organizētais atklātais konkurss „Ātri nolietojamā inventāra nodrošināšana un piegāde pašvaldībām” atbilst Publiskā iepirkuma likumam.

Jāpiemin, ka atklātā konkursa rezultātu IUB apstrīdēja viens sūdzības iesniedzējs. IUB Iesnieguma izskatīšanas komisija, izvērtējot visus apstākļus un argumentus, pieņēma lēmumu, ka NVA drīkst slēgt vispārējo vienošanos jeb "jumta līgumu" par priekšmetu piegādi pašvaldībām ar atklātā konkursa uzvarētāju A/S „Rautakesko”. Abpusēju līgumu paredzēts noslēgt jau 22.janvārī. Tas nozīmē, ka, sākot no šodienas, NVA filiāles sniegs informāciju par ātri nolietojamā inventāra iegādes gaitu, kā arī nosūtīs piegāžu līguma parauga elektronisko versiju, sarakstu ar 213 priekšmetu veidiem darba praktizēšanas veikšanai, kā arī izvēlēto priekšmetu pasūtījuma veidlapu.

Jau no pirmdienas pasākumā iesaistītās pašvaldības var slēgt ātri nolietojamā inventāra piegāžu līgumus ar A/S „Rautakesko” un veikt tā dēvētā „100 latu stipendiātu” programmā iesaistītajiem cilvēkiem ikdienas darbu praktizēšanai nepieciešamo instrumentu un priekšmetu pasūtījumus. Sīkāku informāciju par priekšmetu izvēles un piegādes iespējām, kā arī piegādātāju kontaktiem pašvaldības saņems no NVA filiālēm.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv