APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Par NVA klientu apkalpošanu Rīgā

 
No 2009.gada 28.decembra ir slēgts klientu apkalpošanas centrs Rīgā, Brīvības gatvē 266. Līdz ar to, Rīgā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) klientus apkalpo nevis trīs, bet divās vietās – Jēzusbaznīcas ielā 11 un F.Sadovņikova ielā 20

NVA darbinieki, kas strādāja ar klientiem Brīvības gatvē 266, savu darbu turpinās NVA klientu apkalpošanas centra telpās Jēzusbaznīcas ielā 11. Tātad, bezdarbnieki, kuri līdz šim bija reģistrējušies Brīvības gatvē 266, var sazināties un tikties ar saviem inspektoriem NVA filiālē Jēzusbaznīcas ielā 11.

NVA klientu apkalpošanas centra telpās Jēzusbaznīcas ielā 11 pirmajā stāvā notiek pirmreizējā bezdarbnieku reģistrācija, proti – tur tiek apkalpoti tie bezdarbnieki, kas reģistrējas bezdarbnieka statusa saņemšanai, savukārt otrajā stāvā tiek apkalpoti jau reģistrētie bezdarbnieki, kas apmeklē NVA atkārtoti.

NVA izskata risinājumus un iespējas nodrošināt papildus telpas klientu apkalpošanai Rīgā.

Kā zināms, pamatojoties uz Rīgas domes priekšsēdētāja rīkojumu, Rīgas domes Īpašuma departaments no Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekcijas ir pārņēmis savā valdījumā nekustamo īpašumu Rīgā, Brīvības gatvē 266, kur atrodas arī viena no trim Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) klientu apkalpošanas vietām Rīgā. Rīgas domes Īpašuma departaments nosūtījis NVA oficiālu vēstuli par nomas līguma izbeigšanu.

 Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar NVA Rīgas klientu apkalpošanas centra konsultantiem, zvanot pa tālruņiem 67507860, 67507861.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv