Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

EK Nodarbinātības, sociālo lietu un vienlīdzīgu iespēju ģenerāldirektorāta delegācija apmeklē NVA

 
6.jūlijā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas Sociālā fonda departamentu apmeklēja Eiropas Komisijas (EK) Nodarbinātības, sociālo lietu un vienlīdzīgu iespēju ģenerāldirektorāta pārstāvji F.Pointners, D.Fromholde un K.Krivmane.

EK Nodarbinātības, sociālo lietu un vienlīdzīgu iespēju ģenerāldirektorātu satrauc, ka NVA, neraugoties uz pieaugušo darba slodzi, ir skāris finanšu un darbinieku samazinājums, kas var apdraudēt veiksmīgu un efektīvu bezdarbnieku atbalsta projektu realizāciju, tāpēc ģenerāldirektorāta pārstāvji bija ieradušies darba vizītē Latvijā, lai iepazītos ar ESF nodarbinātības un bezdarbnieku atbalsta projektu īstenošanas gaitu mūsu valstī pašreizējā ekonomiskajā situācijā.  

Apspriedes laikā NVA pārstāvēja direktores vietniece nodarbinātības politikas jautājumos Vija Račinska, Nodarbinātības pakalpojumu un attīstības departamenta direktore Inese Kalvāne, projekta „Bezdarbnieku un darba meklētāju apmācība” vadītāja Rita Rimša, direktores vietniece Eiropas Sociālā fonda jautājumos Elvīra Kulberga un Eiropas Sociālā fonda departamenta direktore Ligita Lauce. Apspriedē piedalījās arī Labklājības ministrijas Eiropas Savienības struktūrfondu departamenta vecākā eksperte Daiga Sovāne.

NVA direktores vietniece Eiropas Sociālā fonda jautājumos E.Kulberga iepazīstināja viesus ar NVA pārraudzībā esošajām ES struktūrfondu aktivitātēm, projektu ieviešanas progresu un finanšu līdzekļu apguvi.

Nodarbinātības pakalpojumu un attīstības departamenta direktore Inese Kalvāne sniedza informāciju par sekmīgu divu Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts līdzfinsnēto projektu - „Bezdarbnieku un darba meklētāju apmācība” un „Pasākumi noteiktām personu grupām” ieviešanas gaitu.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv