Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA informē darba devējus par sadarbības iespējām 2009.gadā [+FOTO]

 
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstu katrā Latvijas rajonā rīko informatīvu semināru „Nodarbinātības veicināšana Latvijas rajonos pašreizējās ekonomiskās situācijas apstākļos”, lai darba devējus un pašvaldību pārstāvjus iepazīstinātu ar NVA 2009.gadā piedāvātajiem pakalpojumiem, pasākumiem un projektiem, iespējām iesaistīties NVA sadarbības partnerības pasākumos, kā arī lai kopīgi meklētu risinājumus bezdarba mazināšanai un nodarbinātības veicināšanai.

Semināros tiek izvērtēta šā brīža darba tirgus situācija Latvijā un katrā konkrētajā rajonā. Filiāļu speciālisti prezentē NVA pakalpojumus 2009.gadā. Darba devēji tiek informēti par tām iespējām, ko piedāvā sadarbība ar NVA, piemēram, vakanču reģistrs, aktīvie nodarbinātības pasākumi, bezdarbnieku apmācība, karjeras un citi pakalpojumi. Notiek diskusijas par NVA un darba devēju sadarbības iespējām nodarbinātības veicināšanā 2009.gadā.

Informatīvie semināri „Nodarbinātības veicināšana Latvijas rajonos pašreizējās ekonomiskās situācijas apstākļos” kopumā notikuši Balvos, Gulbenē, Liepājā, Limbažos, Rīgā, Tukumā, Valmierā, Aizkrauklē, Alūksnē, Cēsīs, Jēkabpilī, Kuldīgā, Ogrē, Ventspilī, Daugavpilī, Dobelē, Krāslavā, Madonā, Preiļos, Talsos, Bauskā, Jūrmalā, Saldū, Valkā un Ludzā.

Atskats uz semināru norisi

NVA Tukuma filiāle

NVA Balvu filiāle

NVA Limbažu filiāle

NVA Gulbenes filiāle
NVA Liepājas filiāle
NVA Madonas filiāle
NVA Jūrmalas filiāle
NVA Alūksnes filiāle
NVA Valkas filiāle

NVA Ludzas filiāle< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv