APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Valsts svētkiem veltītajā pasākumā NVA godina savus darbiniekus

 

Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) notika Latvijas valsts svētkiem veltīts darbinieku godināšanas pasākums, kuru atklāja Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks. Savā uzrunā viņš aicināja NVA saimi šajā svētku mirklī padomāt par to, kas mums ir Latvija, kas mēs esam Latvijai, un ko mēs Latvijai varētu dot, lai mūsu kopējais labums ietu tikai kalnup. „Darbs valsts pārvaldes institūcijā ir prestižs un patriotisks, savā ikdienas darbā jūs sekmējat Latvijas izaugsmi, palīdzat cilvēkiem, kuri palikuši bez darba. Jūsu darba rezultāti liecina, ka esat vieni no labākajiem Eiropā. Aicinu darba ikdienā nepazaudēt degsmi, nepazaudēt to sajūtu, ka mēs strādājam Latvijai.”
NVA veic darba devēju aptauju darba tirgus īstermiņa prognožu sagatavošanai 2020.gadam

 

Lai sagatavotu darba tirgus īstermiņa prognozes 2020.gadam, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar SIA “RAIT Custom Research Baltic” no 2019.gada 11.novembra līdz 2020.gada 17.janvārim veic darba devēju aptauju. Aicinām darba devējus aktīvi iesaistīties aptaujā un sniegt atbildes uz anketas jautājumiem! Aptaujas veicēji ar darba devējiem sazināsies un jautājumus uzdos gan elektroniski, gan pa tālruni.
NVA aicina darba devējus pieteikties atbalstam bezdarbnieku ar invaliditāti nodarbināšanai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties atbalstam, ja uz nenoteiktu laiku ir nodibinātas darba tiesiskās attiecības ar bezdarbnieku, kuram ir invaliditāte.
Ar militāro parādi un tautas gājienu godina 100. gadadienu kopš Latvijas armijas uzvaras pār Bermonta karaspēku

 

11. novembrī, Lāčplēša dienā, Rīgā, 11. novembra krastmalā, plkst. 19:30 atzīmējot 100. gadadienu kopš Latvijas armijas uzvaras pār Bermonta karaspēku, notiks Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militārā parāde un tautas gājiens.
Lāčplēša dienas militārā parāde šogad nenotiks pie Brīvības pieminekļa, kā ierasts, bet virzīsies no 11. novembra krastmalas pāri Akmens tiltam Gaismas pils virzienā, simboliski atkārtojot ceļu, kas bija jāveic latviešu karavīriem uzvaras kaldināšanai pirms 100 gadiem. Sabiedrība ir aicināta pievienoties gājienam, ņemot līdzi lāpas un svecītes.
Latviju apmeklēja ES dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES vadītājs J.Kopfs, kā arī Igaunijas un Lietuvas valstu nodarbinātības dienestu pārstāvji

 

6. un 7.novembrī Rīgā notikušā Baltijas valstu nodarbinātības dienestu savstarpējās mācīšanās semināra “Stratēģiskā vadība un digitalizācija nodarbinātības dienestā” ietvaros Latviju apmeklēja Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes priekšsēdētājs Johanness Kopfs (Johannes Kopf).
Nodarbinātības valsts aģentūras direktore piedalīsies Diasporas Sieviešu Konferencē

 

2019. gada 9. novembrī Daugavas Vanagu Fonda Londonas Latviešu namā notiks Diasporas Sieviešu Konference, kurā Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Evita Simsone informēs diasporas pārstāvjus par NVA atbalstu Latvijas valstspiederīgajiem, kuri vēlas atgriezties Latvijas darba tirgū.
Baltijas valstu nodarbinātības dienestu savstarpējā mācīšanās Rīgā

 

6. un 7.novembrī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pārvaldes telpās (K.Valdemāra iela 38, Rīga) norisināsies Baltijas valstu nodarbinātības dienestu savstarpējā mācīšanās “Stratēģiskā vadība un digitalizācija nodarbinātības dienestā”, kuru atklās NVA direktore,  Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes priekšsēdētāja pirmā vietniece Evita Simsone. NVA apmeklēs un semināra dalībniekus uzrunās arī ES dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes priekšsēdētājs Johanness Kopfs.
NVA aicina darba devējus līdz 19.novembrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) līdz šī gada 19.novembrim pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir iespēja darba devējiem saņemt dotāciju, lai sagatavotu vajadzīgos speciālistus, izvēloties un apmācot NVA reģistrētos bezdarbniekus uzņēmuma vidē.
NVA aicina darba devējus pieteikties subsidēto darba vietu izveidei

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) filiālēs aicina darba devējus līdz šī gada 15.novembrim pieteikties subsidēto darba vietu izveidei Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” ietvaros. Tā ir iespēja darba devējiem piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus, nodarbinot subsidētajās darba vietās NVA reģistrētos bezdarbniekus.
Biedrības un nodibinājumi sešās NVA filiālēs līdz 15.novembrim var pieteikties jauniešu iesaistei darbā sabiedrības labā

 

Biedrības un nodibinājumi līdz šī gada 15.novembrim Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Ogrē, Rīgā un Jūrmalas filiāles Tukuma klientu apkalpošanas centrā var pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā, ja pasākuma īstenošanas vieta tiek izveidota kādā no minēto filiāļu apkalpošanas teritorijām.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv