APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Biedrības un nodibinājumi NVA filiālēs Jelgavā, Ogrē un Rīgā var pieteikties jauniešu iesaistei darbā sabiedrības labā

 

Biedrības un nodibinājumi līdz šī gada 16.decembrim Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs Jelgavā, Ogrē un Rīgā var pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā, ja pasākuma īstenošanas vieta tiek izveidota šo filiāļu apkalpošanas teritorijā.
No 5.decembra e-pieteikums bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa iegūšanai NVA CV un vakanču portālā vairs nav jāapliecina ar elektronisko parakstu

 

Lai tiešsaistē iesniegtu Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) pieteikumu bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa piešķiršanai, elektroniskais paraksts, sākot ar šī gada 5.decembri, vairs nav nepieciešams. To paredz 2019.gada 7.novembrī Saeimā pieņemtie grozījumi Bezdarbnieku un darba meklētāju atbalsta likumā. Tātad, no 5.decembra pieteikties bezdarbnieka vai darba meklētāja statusam tiešsaistē NVA CV un vakanču portālā var bez elektroniskā paraksta.
3.decembris – Starptautiskā cilvēku ar invaliditāti diena

 

3.decembrī pasaulē atzīmē Starptautisku personu ar invaliditāti dienu. Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) uzskaitē šī gada novembra sākumā bija 7620 bezdarbnieki ar invaliditāti jeb 14,5% no reģistrēto bezdarbnieku kopskaita. Vairāk nekā puse (64,3%) reģistrēto bezdarbnieku ar invaliditāti ir vecumā virs 50 gadiem, 44,3% no reģistrētajiem bezdarbniekiem ar invaliditāti ir ilgstošie bezdarbnieki, savukārt jaunieši bezdarbnieki vecumā līdz 24 gadiem - 1,8%. 43,8% NVA reģistrēto bezdarbnieku ar invaliditāti ir salīdzinoši zems izglītības līmenis - iegūta vispārējā vidējā izglītība, pamatizglītība vai nav pabeigta pat pamatizglītība, savukārt 44,8% bezdarbnieku ar invaliditāti ir profesionālā izglītība, bet 11,4% - augstākā izglītība. Visvairāk bezdarbnieku ar invaliditāti pirms bezdarba perioda bija strādājuši tādās profesijās kā palīgstrādnieks, apkopējs, mazumtirdzniecības veikala pārdevējs, sētnieks, aprūpētājs, kurinātājs, kravas automobiļa vadītājs, pārdevējs konsultants, šuvējs. Šī gada 10 mēnešos 3522 bezdarbnieki ar invaliditāti iekārtojās pastāvīgā darbā.
NVA sniedz atbalstu darba devējiem personu ar invaliditāti nodarbināšanas sākumposmā, pieteikšanās - līdz 10.decembrim

 

Ja darba devējs nodarbina bezdarbnieku ar invaliditāti, noslēdzot ar viņu darba līgumu uz nenoteiktu laiku, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā šādu atbalstu darba attiecību sākumposmā...
“Gada brīvprātīgais 2019” godināti šī gada labākie brīvprātīgā darba veicēji

 

Tuvojoties starptautiskajai brīvprātīgo dienai, brīvprātīgo godināšanā “Gada brīvprātīgais 2019” sestdien, 30. novembrī, Rīgā tika godināti brīvprātīgā darba veicēji un organizētāji, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā laika posmā no 2018. gada 1. novembra līdz 2019. gada 31. oktobrim.
Ramona Petraviča: “Sperts būtisks solis cilvēku ar invaliditāti integrēšanai darba tirgū”

 

Invaliditātes lietu nacionālās padomes (ILNP) sēdē panākta vienošanās par izmaiņām normatīvo aktu regulējumā, kas ilgu laiku bija būtisks juridisks un birokrātisks šķērslis cilvēku ar invaliditāti iekļaušanai Latvijas darba tirgū.

 

NVA aicina darba devējus pieteikties atbalstam bezdarbnieku ar invaliditāti nodarbināšanai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties atbalstam, ja darba tiesiskās attiecības ar bezdarbnieku ar invaliditāti nodibinātas uz nenoteiktu laiku.
NVA piedāvā darba meklētājiem jaunu e-mācību moduli “Kā veidot efektīvu darba meklēšanas stratēģiju”

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) izstrādāja jaunu elektroniskās apmācības moduli “Kā veidot efektīvu darba meklēšanas stratēģiju”, kas darba meklētājiem, autorizējoties ar portāla Latvija.lv starpniecību, tagad ir pieejams NVA e-pakalpojumu vietnē: http://e-apmaciba.nva.gov.lv.
NVA aicina darba devējus līdz 3.decembrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) līdz šī gada 3.decembrim pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir iespēja darba devējiem saņemt dotāciju, lai sagatavotu vajadzīgos speciālistus, izvēloties un apmācot NVA reģistrētos bezdarbniekus uzņēmuma vidē.
Biedrības un nodibinājumi NVA filiālēs Ogrē un Rīgā vēl var pieteikties jauniešu iesaistei darbā sabiedrības labā

 

Biedrības un nodibinājumi līdz šī gada 2.decembrim Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs Ogrē un Rīgā var pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā, ja pasākuma īstenošanas vieta tiek izveidota šo filiāļu apkalpošanas teritorijā.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv