APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Biedrības un nodibinājumi astoņpadsmit NVA filiālēs var pieteikties jauniešu iesaistei darbā sabiedrības labā

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina biedrības un nodibinājumus pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā. Pieteikumus līdz šī gada 7.maijam pieņem NVA filiāles Aizkrauklē, Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Krāslavā, Liepājā, Limbažos, Ludzā, Madonā, Ogrē, Rēzeknē, Rīgā, Siguldā, Valmierā un Ventspilī.
NVA nodarbinātības pasākums skolēniem šovasar nenotiks

 

Ņemot vērā aktuālo situāciju darba tirgū un izmaiņas izglītības iestāžu mācību procesā, ko ietekmējuši pasākumi Covid-19 izplatības ierobežošanai, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) informē, ka skolēnu nodarbinātības pasākums 2020.gada vasaras mēnešos nenotiks. NVA kopā ar Labklājības ministriju pārskata visus NVA pakalpojumus un pasākumus, lai operatīvi pielāgotu tos aktuālajai situācijai darba tirgū un sniegtu atbalstu pēc iespējas lielākam klientu skaitam, kurus ir skāruši vai skars šī brīža nelabvēlīgie apstākļi darba tirgū.
Piemērotu pretendentu atlases darba devējiem

 

Darba devējiem ir iespēja izmantot Nodarbinātības valsts aģentūras piedāvātos bezmaksas personāla atlases pakalpojumus - saņemt piemērotu pretendentu kontaktinformāciju, CV, motivācijas vēstuli. Reģistrējiet vakances CV un vakanču portālā un izvēlieties piemērotu pretendentu atlases pakalpojuma saņemšanu!

 

Aicinām darba meklētājus aplūkot aktuālās vakances NVA CV un vakanču portālā!

 

 

NVA CV un vakanču portālā reģistrētas vairāk kā 18 tūkstoši vakanču, jaunas vakances tiek reģistrētas katru dienu. Ja esi darba meklējumos, seko līdzi vakancēm portālā http://www.cvvp.nva.gov.lv

Lauksaimniecībā trūkst darbinieku – saimniecības aicina darbā

 

Ārkārtējās situācijas laikā, kad saslimšanas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumu dēļ daļa cilvēku uz laiku ir zaudējusi darbu, Zemkopības ministrija aicina izmantot iespēju rast darbu lauku saimniecībās un uzņēmumos. Daļa Latvijas lauku saimniecību izjūt darba spēka trūkumu un piedāvā gan pastāvīgu, gan sezonas darbu dažādās lauksaimniecības nozarēs.
NVA piedāvā iespēju tiešsaistē mācīties finanšu pratību un iegūt darba meklēšanā noderīgas zināšanas

 

E-apmācības moduļi „Mana nauda šodien un rīt. Finanšu pratība”, “Kā veidot efektīvu darba meklēšanas stratēģiju” un „Motivācijas vēstules sagatavošana un sagatavošanās darba intervijai” ir izstrādāti NVA īstenotā Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros un, autorizējoties ar portāla Latvija.lv starpniecību, ir pieejami NVA tīmekļvietnē (http://e-apmaciba.nva.gov.lv) ne tikai NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem un darba meklētājiem, bet ikvienam, kurš vēlas pārbaudīt vai pilnveidot savas zināšanas finanšu pratībā vai darba meklēšanā.
Četru gadu laikā ilgstošo bezdarbnieku skaits samazinājies par 12,2 tūkstošiem

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenotā Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” laikā, no 2016.gada sākuma līdz 2020.gada sākumam, reģistrēto ilgstošo bezdarbnieku skaits valstī ir samazinājies par 12,2 tūkstošiem: ja 2016. gada sākumā NVA uzskaitē bija 24 322 ilgstošie bezdarbnieki, tad 2019. gada beigās to skaits ir samazinājies līdz 12 117.
Valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā klientu apkalpošana un saziņa ar sadarbības partneriem NVA notiks attālināti

 

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) paziņo, ka līdz 12.maijam saziņa ar klientiem un sadarbības partneriem visās NVA filiālēs notiks attālināti, kā arī tiek atcelti iepriekš izsludinātie pasākumi, kas paredz vairāku cilvēku pulcēšanos.
Darba devēju pieteikšanās pasākumam "Apmācība pie darba devēja" uz laiku tiek pārtraukta

 

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa dēļ tiek pārtraukta iepriekš izsludinātā darba devēju pieteikšanās Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumam „Apmācība pie darba devēja”.

Tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā” tiek pārcelta!

 

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa dēļ tiešsaistes (online) darba diena „Darbs un karjera Latvijā” tiek pārcelta.


25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv