APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Ramona Petraviča: “Sperts būtisks solis cilvēku ar invaliditāti integrēšanai darba tirgū”

 

Invaliditātes lietu nacionālās padomes (ILNP) sēdē panākta vienošanās par izmaiņām normatīvo aktu regulējumā, kas ilgu laiku bija būtisks juridisks un birokrātisks šķērslis cilvēku ar invaliditāti iekļaušanai Latvijas darba tirgū.

 

NVA aicina darba devējus pieteikties atbalstam bezdarbnieku ar invaliditāti nodarbināšanai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties atbalstam, ja darba tiesiskās attiecības ar bezdarbnieku ar invaliditāti nodibinātas uz nenoteiktu laiku.
NVA piedāvā darba meklētājiem jaunu e-mācību moduli “Kā veidot efektīvu darba meklēšanas stratēģiju”

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) izstrādāja jaunu elektroniskās apmācības moduli “Kā veidot efektīvu darba meklēšanas stratēģiju”, kas darba meklētājiem, autorizējoties ar portāla Latvija.lv starpniecību, tagad ir pieejams NVA e-pakalpojumu vietnē: http://e-apmaciba.nva.gov.lv.
NVA aicina darba devējus līdz 3.decembrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) līdz šī gada 3.decembrim pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir iespēja darba devējiem saņemt dotāciju, lai sagatavotu vajadzīgos speciālistus, izvēloties un apmācot NVA reģistrētos bezdarbniekus uzņēmuma vidē.
Biedrības un nodibinājumi NVA filiālēs Ogrē un Rīgā vēl var pieteikties jauniešu iesaistei darbā sabiedrības labā

 

Biedrības un nodibinājumi līdz šī gada 2.decembrim Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs Ogrē un Rīgā var pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā, ja pasākuma īstenošanas vieta tiek izveidota šo filiāļu apkalpošanas teritorijā.
Darba devēju un darba meklētāju ar invaliditāti satikšanās darba vidē

 

Lai sekmētu darba meklētāju ar invaliditāti satikšanos ar darba devējiem, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) arī šoruden, no 4. līdz 8.novembrim, visā Latvijā rīkoja akciju “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos”, kuras laikā gan NVA reģistrētie bezdarbnieki ar invaliditāti, gan NVA nereģistrētie darba meklētāji ar invaliditāti apmeklēja darba devējus, lai gūtu praktisku priekšstatu par brīvajām darba vietām, darba procesu un darba pienākumiem. Darba ņēmējiem ar invaliditāti tā bija iespēja iepazīt darba vidi un apliecināt savas profesionālās spējas, bet darba devējiem - atrast vajadzīgos darbiniekus.
Valsts svētkiem veltītajā pasākumā NVA godina savus darbiniekus

 

Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) notika Latvijas valsts svētkiem veltīts darbinieku godināšanas pasākums, kuru atklāja Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks. Savā uzrunā viņš aicināja NVA saimi šajā svētku mirklī padomāt par to, kas mums ir Latvija, kas mēs esam Latvijai, un ko mēs Latvijai varētu dot, lai mūsu kopējais labums ietu tikai kalnup. „Darbs valsts pārvaldes institūcijā ir prestižs un patriotisks, savā ikdienas darbā jūs sekmējat Latvijas izaugsmi, palīdzat cilvēkiem, kuri palikuši bez darba. Jūsu darba rezultāti liecina, ka esat vieni no labākajiem Eiropā. Aicinu darba ikdienā nepazaudēt degsmi, nepazaudēt to sajūtu, ka mēs strādājam Latvijai.”
NVA veic darba devēju aptauju darba tirgus īstermiņa prognožu sagatavošanai 2020.gadam

 

Lai sagatavotu darba tirgus īstermiņa prognozes 2020.gadam, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar SIA “RAIT Custom Research Baltic” no 2019.gada 11.novembra līdz 2020.gada 17.janvārim veic darba devēju aptauju. Aicinām darba devējus aktīvi iesaistīties aptaujā un sniegt atbildes uz anketas jautājumiem! Aptaujas veicēji ar darba devējiem sazināsies un jautājumus uzdos gan elektroniski, gan pa tālruni.
NVA aicina darba devējus pieteikties atbalstam bezdarbnieku ar invaliditāti nodarbināšanai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties atbalstam, ja uz nenoteiktu laiku ir nodibinātas darba tiesiskās attiecības ar bezdarbnieku, kuram ir invaliditāte.
Ar militāro parādi un tautas gājienu godina 100. gadadienu kopš Latvijas armijas uzvaras pār Bermonta karaspēku

 

11. novembrī, Lāčplēša dienā, Rīgā, 11. novembra krastmalā, plkst. 19:30 atzīmējot 100. gadadienu kopš Latvijas armijas uzvaras pār Bermonta karaspēku, notiks Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militārā parāde un tautas gājiens.
Lāčplēša dienas militārā parāde šogad nenotiks pie Brīvības pieminekļa, kā ierasts, bet virzīsies no 11. novembra krastmalas pāri Akmens tiltam Gaismas pils virzienā, simboliski atkārtojot ceļu, kas bija jāveic latviešu karavīriem uzvaras kaldināšanai pirms 100 gadiem. Sabiedrība ir aicināta pievienoties gājienam, ņemot līdzi lāpas un svecītes.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv