APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA rīko atklāto forumu KAS STRĀDĀS LATVIJĀ?

 

Lai apzinātu viedokļus un meklētu aktuālus risinājumus nodarbinātības jautājumiem, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) 29.septembrī rīko publisku diskusiju – atklāto forumu „Kas strādās Latvijā?”.

„Veicot dažādus pētījumus par Latvijas darba tirgu un ik dienas saskaroties ar bezdarbnieku, darba meklētāju un darba devēju vajadzībām un iespējām, Nodarbinātības valsts aģentūra saskata virkni problēmu, kas būtu jārisina valsts mērogā, sadarbojoties visām iesaistītajām pusēm,” uzskata NVA direktors Ringolds Beinarovičs.

Atklātajā forumā aicinātas piedalīties visas politiskās partijas, kas kandidē 9.Saeimas vēlēšanās, valsts iestāžu amatpersonas, Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība, nevalstiskās organizācijas, pašvaldības, uzņēmēji, nozaru eksperti, kā arī masu mediju pārstāvji. Diskusiju vadīs žurnālists Jānis Domburs.

Forumā plānots diskutēt par aktuāliem jautājumiem, kas skar gan Latvijas vietējo, gan starptautisko darba tirgu: Kas un kāds šodien ir Latvijas bezdarbnieks? Kāpēc Latvijā ir izdevīgi mainīt darbu pret pabalstu? Kāds ir Latvijas darba tirgus pieprasījums un piedāvājums: vai darba devēju un darba meklētāju intereses un iespējas krustojas? Vai mūsu valsts izglītības sistēma nodrošina nepieciešamos speciālistus? Kāda ir valsts nodarbinātības īstermiņa un ilgtermiņa politika? U.c.

2006.gads Eiropas Savienībā ir pasludināts par mobilitātes gadu. Kādai būtu jābūt Latvijas migrācijas un nodarbinātības politikai un rīcībai darba tirgus aizsardzībā gan īstermiņā, gan ilgtermiņā? Viesstrādnieki – ieguvums vai kļūda, draudi vai atbalsts Latvijas ekonomikas attīstībai? Kā noturēt darbinieku Latvijā? Kā motivēt un mobilizēt vietējo darbaspēku?

Atklātais forums notiks 29.septembrī pulksten 11, viesnīcā Hotel De Rome, Rīgā Kaļķu ielā 28, zālē de Rome.

Diskusija „Kas strādās Latvijā?” notiek Eiropas Komisijas izsludinātā mobilitātes gada pasākumu ietvaros.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska

NVA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Tālr.7021812, 26110065

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv