Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA tiekas ar LR Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisiju

 

Šodien, 15. martā, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktors Ringolds Beinarovičs, Nodarbinātības koordinācijas departamenta direktore Solveiga Rozīte un Stratēģiskās plānošanas un analīzes departamenta direktore Grieta Tentere piedalījās LR Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē. Tās darba kārtībā bija jautājums par darbaspēka sagatavošanu (profesionālo apmācību, pārkvalifikāciju un kvalifikācijas paaugstināšanu) tautsaimniecības aktuālām īstermiņa vajadzībām un iedzīvotāju nodarbinātības veicināšanu.

NVA direktors informēja par Nodarbinātības valsts aģentūras veikto darba devēju aptauju un tās rezultātiem, par darba devēju pieprasītākajām profesijām. Tāpat NVA darbinieki prezentēja apmācību programmas, informējot par bezdarbnieku un darba meklētāju iespējām gan pārkvalificēties, gan pilnveidot savas prasmes un zināšanas. Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājs Saeimas deputāts Jānis Strazdiņš atzīmēja, ka bijis patīkami dzirdēt, cik lielu darbu veic Nodarbinātības valsts aģentūra, rūpējoties par bezdarbniekiem un viņu iespējām atgriezties darba tirgū. „Sevišķi iepriecina tas, ka bezdarbnieki tiek apmācīti atbilstoši darba tirgus prasībām, ka viņiem ir iespējas mācīties valodas un datorzinības, arī pārkvalificēties. Nodarbinātības valsts aģentūra ir uz pareizā ceļa”, viņš piebilda. Vienlaikus Jānis Strazdiņš izteica savas bažas par situāciju tirdzniecībā, kur darba devēji piedāvā saviem darbiniekiem strādāt par niecīgu darba samaksu, un līdz ar to šai nozarē ir arī nemitīgs darbaspēka trūkums.


Iveta Daine, NVA sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 7021744; 9466755;

Aplūkot e-pastu

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv