Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA pārvaldē viesojās Dānijas Holstebro pašvaldības delegācija

 
1.novembrī Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) viesojās Dānijas Holstebro pašvaldības delegācija, lai apspriestu NVA pieredzi un aktivitātes nodarbinātības veicināšanā un bezdarba mazināšanā, sadarbojoties ar pašvaldībām.
 
 
Holstebro delegācijas sastāvā bija pašvaldības vadītājs Lars Møller, izpilddirektors Claus Brandt, Personāla, Sociālo lietu, veselības aprūpes un darbaspēka lietu departamenta vadītāja Helle Bro, Kultūras un uzņēmējdarbības departamenta vadītāja Mette Højborg; Bērnu un jauniešu lietu departamenta vadītāja Susanne Ebdrup, Tehnisko un vides lietu departamenta vadītājs Anders Debel, un Administratīvā sekretāre Hanne Rahbek.  
 
 
NVA pārrunās pārstāvēja direktora vietniece Aiga Balode, Klientu apkalpošanas vadības un attīstības nodaļas vadītāja Sabīna Dzerkale un Klientu apkalpošanas vadības un attīstības nodaļas vecākais eksperts Toms Liekmanis.  
 
 
Dānijas Holstebro pašvaldības pārstāvji tika informēti par mūsu valsts administratīvo iedalījumu, nodarbinātības situāciju reģionos un Latvijā kopumā, NVA struktūru, filiālēm, to apkalpošanas teritorijām, piedāvātajiem pakalpojumiem, mācību un nodarbinātības pasākumiem. Viesi uzzināja, ka NVA ir noslēgti sadarbības līgumi ar visu 110 novadu pašvaldībām par savstarpēju informācijas apmaiņu un sadarbību nodarbinātības veicināšanā un bezdarba mazināšanā.  
 
 
NVA ar pašvaldībām un to sociālajiem dienestiem sadarbojas gan informācijas apmaiņā par plānotajiem pasākumiem ilgstošā bezdarba mazināšanai, gan rīkojot seminārus un sanāksmes par pakalpojumiem un aktuālajiem nodarbinātības jautājumiem pašvaldību teritorijās, gan informējot sociālo pakalpojumu sniedzējus par brīvajām darba vietām reģionā, gan aicinot pašvaldību sociālo dienestu pārstāvjus piedalīties NVA filiāļu rīkotajās informatīvajās dienās bezdarbniekiem un darba meklētājiem.
 

Intensīva sadarbība ar pašvaldībām noris ilgstošā bezdarba mazināšanas jomā, tostarp ilgstošo bezdarbnieku individuālie darba meklēšanas plāni tiek izstrādāti, ņemot vērā pašvaldību sociālo dienestu aktivitātes. Lai atbalsts ilgstošo bezdarbnieku iekļaušanai darba tirgū būtu pēc iespējas efektīvāks, kopā ar sociālo dienestu pārstāvjiem tiek veikta bezdarbnieka individuālā bezdarba perioda un iepriekšējās darba vēstures izpēte, nodarbinātību ierobežojošo faktoru noteikšana, nepieciešamo atbalsta pasākumu plānošana. Ciešā sadarbībā ar vietējām pašvaldībām NVA rīko nodarbinātības pasākumu “Algoti pagaidu sabiedriskie darbi pašvaldībās”, daudzas pašvaldības ik gadu aktīvi piedalās NVA organizētajā skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma īstenošanā. Informāciju par NVA un tās pakalpojumiem iedzīvotāji var saņemt arī Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros, kuri darbojas daudzās Latvijas pašvaldībās.< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv