Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Dānijas pilsētā Odense septembrī norisināsies reģionālais darba gadatirgus

 

Šī gada 10.septembrī Dānijas pilsētā Odense norisināsies Dānijas nodarbinātības dienesta un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla organizētais reģionālais darba gadatirgus. Šis būs jau ceturtais ikgadējais plaša mēroga gadatirgus Odensē - Dānijas trešajā lielākajā pilsētā, kas atrodas Fīnas salas ziemeļos. Par darba tirgus norises vietu izvēlēta lielākā izstāžu halle salā – Odenses kongresa centrs.

 

Iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka darba gadatirgus ir ļoti pieprasīts pasākums, to apmeklē ap 7 000 interesentu, bet šogad plānots, ka apmeklētāju skaits būs vēl lielāks. Pasākuma mērķis - darba devēju un darba meklētāju satikšanās vienuviet, veicinot brīva un droša darba tirgus izveidi un darba mobilitāti Eiropā.

 

Odenses gadatirgū būs iespēja iegūt informāciju ne tikai no Dānijas nodarbinātības dienesta pārstāvjiem, vietējiem darba devējiem un EURES tīkla konsultantiem, bet arī no citu valstu uzņēmējiem par darba iespējām ārpus Dānijas.

 

Latviju Odenses darba gadatirgū pārstāvēs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) EURES konsultanti. Viņi informēs darba devējus un darba meklētājus par darba tirgus situāciju Latvijā, par darba, mācību un uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām mūsu valstī. NVA EURES konsultanti Dānijas darba meklētājus iepazīstinās arī ar Latvijas darba devēju pieteiktajām brīvajām darba vietām.

 

Uzņēmēji darbaspēku meklē ne tikai Latvijā, bet arī Eiropas Savienības (ES) valstīs, to skaitā Dānijā, piedāvājot, piemēram, dāņu valodas skolotāju, klientu apkalpošanas konsultantu ar dāņu valodas zināšanām un citas vakances.

 

Darba gadatirgus ietvaros tiks uzrunāti ne tikai vietējie darba meklētāji, darba devēji un Dānijā dzīvojošie Latvijas valsts piederīgie, bet arī Dānijā studējošie Latvijas jaunieši, kuru Dānijā ir ievērojams skaits.

 

EURES konsultantu dalība Odenses darba gadatirgū tiek īstenota ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros.

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv