Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Rīgā tikās Baltijas valstu nodarbinātības dienestu pārstāvji

 

28.februarī „Eiropas Savienības (ES) Mājā, Rīgā, Aspazijas bulvārī 28, norisinājās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) organizēta Latvijas, Lietuvas un Igaunijas nodarbinātības dienestu pieredzes apmaiņas tikšanās "Sadarbības ar darba devējiem veicināšana; sociāla uzņēmējdarbība galvaspilsētās".

Par NVA pakalpojumiem darba devējiem, par sadarbību ar darba devējiem, pašvaldībām, NVO un citiem partneriem, kā arī par aktuālo nodarbinātības situāciju Rīgā informēja NVA Darba tirgus nodaļas vadītāja Kristīne Pudāne. Igaunijas Bezdarba Apdrošināšanas fondu pārstāvēja Tallinas un Harjumā filiāles vadītājs Sīms Sarapū, kā arī Tallinas biroja pārstāves Marika Vihermae un Sabina Trankmane. Lietuvas Darba biržu pārstāvēja Viļņas reģiona Jauniešu nodarbinātības nodaļas vadītāja Vaiva Slipikoviene un Darba resursu nodaļas vadītājas vietniece Rasa Montvidiene. Semināra darbā un diskusijās piedalījās arī Rīgas domes Labklājības departamenta Sociālās pārvaldes un NVA Rīgas reģionālās filiāles pārstāvji.

Seminārs tika organizēts ar mērķi Baltijas valstu nodarbinātības dienestu filiāļu pārstāvjiem dalīties pieredzē un apmainīties ar informāciju par to, kā katrā valstī tiek organizēta sadarbība ar darba devējiem, tostarp  - pašvaldībām un nevalstiskajām organizācijām. Tāpat, semināra gaitā tika apspriestas sociālas uzņēmējdarbības nozīme nodarbinātības veicināšana.

Tikšanās dalībnieki pauda viedokli, ka ššāda pieredzes un informācijas apmaiņa sekmē dienestu pakalpojumu attīstību, aktīvo nodarbinātības pasākumu un klientu apkalpošanas pilnveidi. Šādas tikšanās ļauj ne tikai dalīties pieredzē, bet arī novērtēt pašu sasniegto un gūt jaunas idejas nodarbinātības jautājumu risināšanā.

Seminars tika organizēts ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „"Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide", Nr. 1DP/1.3.1.4.0/IPIA/NVA/001 atbalstu.

 

 

 

 

 

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv