Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

2012. gada 28. augustā Nodarbinātības valsts aģentūru apmeklēja Ķīnas delegācija

 
Otrdien, 28.augustā Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) apmeklēja Ķīnas Tautas Republikas Cilvēkresursu un Sociālās drošības ministrijas delegācija, lai diskutētu par aktuālajiem nodarbinātības jautājumiem, kā arī iepazītos ar NVA darbību un dalītos pieredzē.

NVA direktore Inese Kalvāne, Apmācību nodaļas vadītāja Eva Lossane un Karjeras attīstības atbalsta nodaļas eksperts Edgars Erštiķis Ķīnas delegāciju informēja par situāciju Latvijas darba tirgū un kā to ietekmējusi globālā ekonomiskā krīze. Tāpat NVA pārstāvji sniedza informāciju par aktuālajiem nodarbinātības pasākumiem, apmācību iespējām un citiem pakalpojumiem, kas sniedz būtisku atbalstu sekmīgai bezdarbnieku un darba meklētāju integrācijai darba tirgū.  

Ķīnas delegācijas pārstāvji uzsvēra, ka arī Ķīnā nodarbinātības jautājumi ir aktuāli, neskatoties uz to, ka bezdarba līmenis ir salīdzinoši daudz zemāks, nekā vidēji Eiropā. Ķīnas valdība īpašu uzmanību pievērš triju bezdarba riskam pakļauto mērķgrupu atbalstam - jauniešiem, pirmspensijas vecuma cilvēkiem, kā arī cilvēkiem, kas dzīvo lauku apvidū.

Tikšanās nobeigumā gan NVA, gan Ķīnas delegācijas pārstāvji vienprātīgi atzina, ka šāda informācijas un pieredzes apmaiņa, kas sniedz iespēju uzzināt dažādas iespējas un gūt jaunas idejas, ir ļoti vērtīga. Tā ne tikai iepazīstina ar citu valstu pieredzi, bet arī ļauj novērtēt pašu sasniegto nodarbinātības jautājumu risināšanā. 
< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv