Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

2012. gada 20.jūnijā Nodarbinātības valsts aģentūru apmeklēja Turcijas amatpersonas

 
Trešdien, 20. jūnijā, Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) apmeklēja delegācija no Turcijas, kuras sastāvā bija Turcijas Darba un Sociālās drošības, Reģionālās attīstības, Transporta, Jūrlietu un komunikācijas ministriju pārstāvji. Turcijas amatpersonas viesojas Baltijā, lai iepazītos ar Latvijas un Lietuvas pieredzi Eiropas Savienības (ES) fondu administrēšanā un apgūšanā.

Tikšanās laikā NVA pārstāvēja Pakalpojumu departamenta Attīstības nodaļas vadītājs Egīls Vidžups, Eiropas Sociālā fonda (ESF) departamenta Projektu uzraudzības nodaļas vadītāja Liāna Freimane, ESF departamenta direktora vietniece un Projektu kontroles nodaļas vadītāja Ilze Baltābola. Viesiem no Turcijas tika stāstīts par NVA kā Eiropas Savienības fondu vadībā iesaistītās sadarbības iestādes lomu ESF projektu administrēšanā, kā arī par NVA īstenotajiem ESF projektiem, kas vērsti uz ekonomiskās krīzes seku pārvarēšanu, bezdarba mazināšanu, bezdarbnieku apmācību un nodarbinātības veicināšanu.

Turcijas amatpersonu delegācija Latvijas apmeklējuma laikā viesojās arī LR Finanšu ministrijā, kur iepazinās ar  informāciju par ES fondu finansējuma sadales principu īstenošanu, ES fondu uzraudzības procesu, kā arī citu informāciju par Finanšu ministrijas lomu ES fondu vadībā.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv