Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

2011.gada 4.un 5.aprīlī Nodarbinātības valsts aģentūrā viesojās nodarbinātības un izglītības ekspertu delegācija no Azerbaidžānas

 
Šā gada 4. un 5. aprīlī Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) viesojās nodarbinātības un izglītības ekspertu delegācija no Azerbaidžānas. Delegācijas sastāvā bija pārstāvji no Azerbaidžānas Nodarbinātības un sociālās aizsardzības ministrijas, Izglītības ministrijas un Jaunatnes un sporta ministrijas, kuri projekta ietvaros iepazinās ar Zviedrijas un Latvijas pieredzi karjeras un nodarbinātības pakalpojumu īstenošanā.

NVA Pakalpojumu departamenta direktores vietnieks G.Ignats iepazīstināja pārstāvjus ar situāciju nodarbinātības jomā Latvijā, NVA darbību un aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem, kurus NVA piedāvā bezdarbniekiem, darba meklētājiem un bezdarba riskam pakļautajiem darba ņēmējiem.

NVA Karjeras attīstības atbalsta nodaļas speciāliste J.Šaitere pastāstīja par karjeras atbalsta sistēmu Latvijā. Prezentācijas turpinājumā NVA Karjeras attīstības atbalsta nodaļas metodiķe I.Belēviča informēja viesus par karjeras konsultāciju norisi Latvijā un metodisko materiālu pielietošanas praksi darbā ar NVA klientiem.

5. aprīlī pārstāvji no Azerbaidžānas apmeklēja NVA Bauskas filiāli, kur klātienē iepazinās ar filiāles darbību un guva priekšstatu par klientu apkalpošanu, NVA īstenotajiem nodarbinātības pasākumiem un karjeras konsultāciju norisi.

Pieredzes apmaiņas vizīte notika Zviedrijas finansētā projekta „Darba tirgus reforma: Profesionālās orientācijas pakalpojumi jauniešiem” (IDA 4418AZ-SPDP, Component 1, Labour market Reform, TA, Task 1:1 Professional Orientation Services to Youth) ietvaros.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv