Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Latviju apmeklēja ES dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES vadītājs J.Kopfs, kā arī Igaunijas un Lietuvas valstu nodarbinātības dienestu pārstāvji

 

6. un 7.novembrī Rīgā notikušā Baltijas valstu nodarbinātības dienestu savstarpējās mācīšanās semināra “Stratēģiskā vadība un digitalizācija nodarbinātības dienestā” ietvaros Latviju apmeklēja Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes priekšsēdētājs Johanness Kopfs (Johannes Kopf).
Nodarbinātības valsts aģentūras direktore piedalīsies Diasporas Sieviešu Konferencē

 

2019. gada 9. novembrī Daugavas Vanagu Fonda Londonas Latviešu namā notiks Diasporas Sieviešu Konference, kurā Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Evita Simsone informēs diasporas pārstāvjus par NVA atbalstu Latvijas valstspiederīgajiem, kuri vēlas atgriezties Latvijas darba tirgū.
Baltijas valstu nodarbinātības dienestu savstarpējā mācīšanās Rīgā

 

6. un 7.novembrī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pārvaldes telpās (K.Valdemāra iela 38, Rīga) norisināsies Baltijas valstu nodarbinātības dienestu savstarpējā mācīšanās “Stratēģiskā vadība un digitalizācija nodarbinātības dienestā”, kuru atklās NVA direktore,  Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes priekšsēdētāja pirmā vietniece Evita Simsone. NVA apmeklēs un semināra dalībniekus uzrunās arī ES dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes priekšsēdētājs Johanness Kopfs.
NVA aicina darba devējus līdz 19.novembrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) līdz šī gada 19.novembrim pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir iespēja darba devējiem saņemt dotāciju, lai sagatavotu vajadzīgos speciālistus, izvēloties un apmācot NVA reģistrētos bezdarbniekus uzņēmuma vidē.
NVA aicina darba devējus pieteikties subsidēto darba vietu izveidei

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) filiālēs aicina darba devējus līdz šī gada 15.novembrim pieteikties subsidēto darba vietu izveidei Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” ietvaros. Tā ir iespēja darba devējiem piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus, nodarbinot subsidētajās darba vietās NVA reģistrētos bezdarbniekus.
Biedrības un nodibinājumi sešās NVA filiālēs līdz 15.novembrim var pieteikties jauniešu iesaistei darbā sabiedrības labā

 

Biedrības un nodibinājumi līdz šī gada 15.novembrim Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Ogrē, Rīgā un Jūrmalas filiāles Tukuma klientu apkalpošanas centrā var pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā, ja pasākuma īstenošanas vieta tiek izveidota kādā no minēto filiāļu apkalpošanas teritorijām.
Šonedēļ visā Latvijā norisinās NVA akcija “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos”

 

Šonedēļ visā Latvijā norisinās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotā akcija “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos”, kuras laikā gan NVA reģistrētie bezdarbnieki ar invaliditāti, gan NVA nereģistrētie darba meklētāji ar invaliditāti apmeklēs darba devējus, lai gūtu praktisku priekšstatu par brīvajām darba vietām, darba procesu un darba pienākumiem. Darba ņēmējiem ar invaliditāti tā ir iespēja iepazīt darba vidi un apliecināt savas profesionālās spējas, bet darba devējiem - atrast vajadzīgos darbiniekus.
Vairāki simti darba meklētāju apmeklēja Vakanču gadatirgu Smiltenē

 

Vairāk nekā četri simti darba meklētāju no Smiltenes un tuvākajiem novadiem 31.oktobrī apmeklēja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Vakanču gadatirgu, kas norisinājās Smiltenes pilsētas Kultūras centrā. To atklāja NVA direktore Evita Simsone un Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Gints Kukainis.
31.oktobrī Smiltenē notiks NVA Vakanču gadatirgus

 

31.oktobrī no pulksten 12.00 līdz 15.00 Smiltenes pilsētas Kultūras centrā (Gaujas iela 1, Smiltene) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Vakanču gadatirgus, darba meklētājiem tā ir lieliska iespēja atrast piemērotu darbu, klātienē un vienuviet tiekoties ar darba devējiem.
Karjeras konsultēšanā iesaistītajiem NVA rīko seminārus par darba tirgus prognozēšanu

 

Lai veicinātu karjeras konsultēšanā iesaistīto informētību par darba tirgus prognozēm un prognozēšanu, NVA rīko piecus reģionālos seminārus Eiropas Sociālo fondu projekta „Darba tirgus prognozēšanas sistēmas pilnveide” ietvaros. Semināri notiks Jelgavā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā un Rīgā.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv