APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA piedāvā iespēju tiešsaistē mācīties finanšu pratību un iegūt darba meklēšanā noderīgas zināšanas

 

E-apmācības moduļi „Mana nauda šodien un rīt. Finanšu pratība”, “Kā veidot efektīvu darba meklēšanas stratēģiju” un „Motivācijas vēstules sagatavošana un sagatavošanās darba intervijai” ir izstrādāti NVA īstenotā Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros un, autorizējoties ar portāla Latvija.lv starpniecību, ir pieejami NVA tīmekļvietnē (http://e-apmaciba.nva.gov.lv) ne tikai NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem un darba meklētājiem, bet ikvienam, kurš vēlas pārbaudīt vai pilnveidot savas zināšanas finanšu pratībā vai darba meklēšanā.
Četru gadu laikā ilgstošo bezdarbnieku skaits samazinājies par 12,2 tūkstošiem

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenotā Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” laikā, no 2016.gada sākuma līdz 2020.gada sākumam, reģistrēto ilgstošo bezdarbnieku skaits valstī ir samazinājies par 12,2 tūkstošiem: ja 2016. gada sākumā NVA uzskaitē bija 24 322 ilgstošie bezdarbnieki, tad 2019. gada beigās to skaits ir samazinājies līdz 12 117.
Valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā klientu apkalpošana un saziņa ar sadarbības partneriem NVA notiks attālināti

 

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) paziņo, ka līdz 12.maijam saziņa ar klientiem un sadarbības partneriem visās NVA filiālēs notiks attālināti, kā arī tiek atcelti iepriekš izsludinātie pasākumi, kas paredz vairāku cilvēku pulcēšanos.
Darba gadatirgus “Darbs un karjera 2020” Liepājā 24.03.2020. tiek atcelts!

 

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa dēļ darba gadatirgus “Darbs un karjera 2020” Liepājā 24.03.2020. tiek atcelts
Vakanču gadatirgus Jelgavā 07.04.2020. tiek atcelts!

 

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa dēļ Vakanču gadatirgus Jelgavā 07.04.2020. tiek atcelts.
Darba devēju pieteikšanās pasākumam "Apmācība pie darba devēja" uz laiku tiek pārtraukta

 

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa dēļ tiek pārtraukta iepriekš izsludinātā darba devēju pieteikšanās Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumam „Apmācība pie darba devēja”.

Tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā” tiek pārcelta!

 

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa dēļ tiešsaistes (online) darba diena „Darbs un karjera Latvijā” tiek pārcelta.


Darba devējs "Air Baltic Corporation" atcēlis martā plānotās stjuartu atlases

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) informē, ka atceltas martā plānotās tikšanās ar darba devēju "Air Baltic Corporation" Bauskā, Daugavpilī, Dobelē, Ogrē, Jelgavā, Talsos un Tukumā, kurās bija paredzēts bezdarbniekus un darba meklētājus informēt par darba iespējām stjuarta profesijā.
NVA aicina darba devējus pieteikt darba vietas skolēniem vasaras brīvlaikā

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāles visā Latvijā no 10.marta līdz 3.aprīlim pieņem darba devēju pieteikumus skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma īstenošanai.
NVA sniedz atbalstu darba devējiem, kuri plāno nodarbināt cilvēkus ar invaliditāti

 

Darba devēju pieteikšanās atbalstam bezdarbnieku ar invaliditāti nodarbināšanai uz laiku tiek pārtraukta

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv