Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Ventspils
filiāle

NVA Ventspils filiāle piedalās

2014-03-18

2014.gada 25.martā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Ventspils filiāle sadarbībā ar Ventspils Galveno bibliotēku piedalīsies e-prasmju nedēļas pasākumā, kas norisināsies Ventspilī, Akmeņu ielā 2.

    

Pasākuma plāns:
plkst.11:00 - pasākums jauniešiem "E-prasmes tavai karjerai";

plkst.15:00 - pasākums senioriem "Veic pirmo klikšķi";

plkst.17:30 - pasākums nodarbinātajiem un citiem interesentiem.

  

E-prasmju nedēļas mērķis - digitālajā laikmetā dzīvojošajai sabiedrībai veicināt izpratni par e-prasmju nozīmi darbā, karjeras attīstībā un cilvēka personiskajā izaugsmē.

 


Notiks EURES seminārs "Par drošu darbu ārvalstīs"

2013-11-12
2013.gada 21. novembrī plkst.10:00, RTU Ventspils filiāles zālē, Kuldīgas iela 55, notiks Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla Latvijā (EURES) seminārs „Par drošu darbu ārvalstīs”, semināra laikā NVA Kurzemes reģiona EURES konsultants Andris Segliņš iepazīstinās bezdarbniekus, darba meklētājus un citus interesentus ar:
 
  • Darba un mācību iespējām Eiropā;
 
  • Kas jāņem vērā dodoties uz ārvalstīm?;
 
  • Eiropas darba portāls;
 
  • Darbiekārtošanas firmas;
 
  • Individuālās konsultācijas.

Konsultants sniegs atbildes uz jautājumiem, iepazīstinās ar aktuālām vakancēm Eiropas Savienības valstu EURES tīklā.


Notiks seminārs darba devējiem, pašvaldību pārstāvjiem un sadarbības partneriem

2013-11-11
2013.gada 21.novembrī plkst.10.00 NVA Ventspils filiāle organizē darba devējiem, pašvaldību pārstāvjiem un sadarbības partneriem informatīvo semināru „Nodarbinātības valsts aģentūras   un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai” Ventspils pilsētas Kultūras centra mazajā zālē  2.stāvā Kuldīgas ielā 18,Ventspilī.

Semināra laikā filiāles darbinieki informēs  sadarbības partnerus par situāciju darba tirgū, NVA nodarbinātības pasākumiem un to īstenošanu. Diskusijas laikā tiks spriests par pašreiz īstenotajiem NVA pasākumiem un līdzšinējo sadarbību.  


NVA Ventspils filiāle darbojas ierastajā režimā

2013-10-29
Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Ventspils filiāles darbība un klientu apkalpošana notiek pilnā apjomā. Vētras radītās sekas novērstas - filiālē atjaunota elektropadeve, darbojas tālruņi un internets.

NVA Ventspils filiāle piedalījās Eirodienā Kurzemē

2013-09-09

2013.gada 6.septembrī, Eirodienā Kurzemē, kas norisinājās Ventspils Rātslaukumā, kopā ar vairāk nekā desmit iestādēm pārstāvēta tika arī Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA). Kā informēja NVA Ventspils filiāles darbinieces Linda Samorukova un Rolanta Pilāne, iedzīvotāju interese par Euro bijusi visai liela. Cilvēki vēlējās noskaidrot, kādas izmaiņas līdz ar eiro ieviešanu no 2014.gada 1.janvāra skars NVA programmas un finanšu atbalstu, kā arī liela interese ir par NVA karjeras pakalpojumiem un nodarbinātības programmām, piemēram „mobilitātes programmu” un CV/Vakanču portālu.

 

 

 
 

Informācija darba devējiem par pasākumu „Pasākumi noteiktām personu grupām”

2013-08-09
NVA Ventspils filiālē informē, ka Nodarbinātības valsts aģentūras aktīvā nodarbinātības pasākuma „Pasākumi noteiktām personu grupām” ietvaros darba devēju pieteikumu pieņemšana, nelabvēlīgākā situācijā esošu darbinieku nodarbināšanai uz 12 mēnešiem ir beigusies.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv