Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes
Ventspils
filiāle

Vakanču gadatirgū Ventspilī

2017-05-18

Vairāk nekā 300 darba meklētāju 17.maijā Ventspilī apmeklēja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkoto Vakanču gadatirgu, kurā 15 darba devēji piedāvāja vairāk nekā 170 aktuālās brīvās darba vietas. Ventspils Kultūras centrā darba meklētāji varēja vienuviet tikties ar darba devējiem, klātienē pārrunāt nodarbinātības iespējas, piedāvātā darba specifiku, nosacījumus un karjeras izaugsmes perspektīvas. Notika arī darba intervijas un vienošanās par iespējamo darbu. Darba vietas Vakanču gadatirgū Ventspilī piedāvāja tādi pazīstami uzņēmumi kā SIA ““Ventspils Nafta” termināls”, SIA “Rimi Latvija”, SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis un citi. Pasākumā piedalījās arī Ventspils pilsētas pašvaldības iestādes.

 

     

 

NVA darbinieki informēja apmeklētājus par NVA Ventspils filiālē reģistrētajām aktuālajām vakancēm, stāstīja par NVA pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem. NVA stenda apmeklētāji varēja saņemt karjeras konsultācijas un informāciju, kā meklēt darbu plašākajā CV un brīvo darba vietu datu bāzē Latvijā – NVA CV/Vakanču portālā. Vakanču gadatirgū Ventspilī piedalījās arī Valsts sociālā apdrošināšanas aģentūras (VSAA) speciālisti, kā arī Rīgas Tehniskās Universitātes Ventspils filiāles pārstāvji.

 

 17.maijā Ventspils Kultūras centrā norisināsies NVA Vakanču gadatirgus

2017-05-12
2017.gada 17.maijā Ventspils kultūras centrā (Kuldīgas ielā 18, Ventspilī) no pulksten 10.00 līdz 13.00 norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus, kurā darba devēji piedāvās darba meklētājiem vairāk nekā 140 brīvās darba vietas.


Vakanču gadatirgus ir lieliska iespēja darba meklētājiem klātienē satikties ar darba devējiem, lai vienotos par iespējamo darba attiecību uzsākšanu. Darba devēji apmeklētājus informēs par vakancēm, darba nosacījumiem un karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veiks pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem uz brīvajām darba vietām. Pasākuma programmā paredzētas arī darba devēju prezentācijas. Tā, piemēram, plkst. 10.30 savu uzņēmumu prezentēs SIA ""Ventspils nafta" termināls", plkst. 11.00 - Ventspils biznesa inkubators, bet plkst.12.00 - Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis.


Vakanču gadatirgū interesenti varēs iegūt detalizētāku informāciju par NVA pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem, par apmācību un nodarbinātības iespējām, par aģentūras atbalstu darba meklējumos. NVA stenda apmeklētāji varēs saņemt arī karjeras konsultācijas un informāciju, kā meklēt darbu plašākajā CV un brīvo darba vietu datu bāzē Latvijā – NVA CV/Vakanču portālā. Vakanču gadatirgū Ventspilī piedalīsies un uz interesentu jautājumiem atbildēs Valsts sociālā apdrošināšanas aģentūras (VSAA) speciālisti, savukārt Rīgas Tehniskās Universitātes Ventspils filiāles pārstāvji informēs par studiju programmām.


Vakanču gadatirgi visos Latvijas reģionos tiek organizēti jau ceturto gadu, lai darba meklētājiem palīdzētu atrast darbu, bet darba devējiem – vajadzīgos darbiniekus. 2017.gadā Vakanču gadatirgi, izstādes un akcijas “Atrodi savu darba devēju” jau notika Bauskā, Balvos, Cēsīs, Daugavpilī, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Preiļos un Talsos, savukārt Valgā norisinājās “Livonijas darba gadatirgus 2017”, kas kopā pulcēja darba meklētājus un darba devējus no Ziemeļlatvijas un Dienvidigaunijas. Šogad NVA rīkos vēl trīs vakanču gadatirgus: 25.maijā darba meklētāju un darba devēju satikšanās vieta būs Rīgā, laukumā pie Kongresu nama (K.Valdemāra ielā 5, Rīgā), bet divi Vakanču gadatirgi notiks rudenī: 12.septembrī NVA organizēs Vakanču gadatirgu Jelgavā, bet 27.oktobrī - Rēzeknē. Visi Vakanču gadatirgi darbosies no plkst. 10.00 līdz 13.00.

NVA Vakanču gadatirgi gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir bez maksas!
 

Nodarbinātības valsts aģentūras Ventspils filiālē 2017. gada 15.maijā plkst. 10:00 Lakstīgalu ielā 1, Ventspilī notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2017-05-11

ESF projekta “Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem”
Nr. 9.1.1.1/15/I/001

Paziņojums
 

ESF projekta “Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” Nr. 9.1.1.1/15/I/001 finansētais pasākums “Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem (pasākumi noteiktām personu grupām)”

  • Pretendentu pieteikšanās izsludināšanas datums no 11.04.2017. līdz 26.04.2017.
  • Nodarbinātības valsts aģentūras Ventspils filiāles aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde 2017. gada 15.maijā plkst. 10.00
  • Tiks izskatīti pretendentu pieteikumi, kas iesniegti līdz 26.04.2017. plkst.17.00

NVA Ventspils filiāles speciālisti piedalās “Karjeras nedēļas” pasākumos Ventspils pilsētas vispārizglītojošas skolās

2016-10-20

“Karjeras nedēļas” pasākumu ietvaros Ventspils pilsētas vispārizglītojošajās skolās- Ventspils valsts ģimnāzijā, 3. vidusskolā, 6. vidusskolā, 1 pamatskolā un 2. pamatskolā piedalījās NVA Ventspils filiāles speciālisti -karjeras konsultante Sandra Citoviča, projekta “Jauniešu garantijas” karjeras konsultante Darja Jonele, koordinējošā eksperte Rolanta Pilāne.

Jauniešiem tika sniegta informācija par savas karjeras veidošanu, motivācijas un sasniegumu nozīmi, savu spēju un interešu apzināšanu profesijas izvēlē, izglītības iespējas, darba tirgus prognozēm, pieprasītākām profesijām kā arī par informācijas iegūšanas iespējām NVA mājas lapā.

NVA Ventspils filiāles karjeras konsultanti, koordinējošā eksperte dalījās pieredzē, kā veidojusies personīgā karjeras izaugsme.
Jauniešus interesēja izglītības iespējas RTU, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmijā, medicīnas darbinieka profesijas iegūšana Rīgas Stradiņa universitātē un LU, darba un izglītības iespējas dizainera, rotkaļa profesijā un mērnieka profesijā.

Karjeras dienās jaunieši ieguva nepieciešamo informāciju kā veidot savu karjeru, kur meklēt informāciju un saņemt atbildes uz neskaidriem jautājumiem, iepazīties ar dažādu profesiju pārstāvju pieredzi savas karjeras veidošanā, izvērtēt savas intereses un spējas.

 Noslēgusies darba devēju pieteikumu pieņemšana darba vietu izveidei bezdarbniekiem ar invaliditāti ESF projekta „Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem”( projekta identifikācijas Nr. 9.1.1.1/15/I/001) ietvaros

2015-11-19
Noslēgusies darba devēju pieteikumu pieņemšana darba vietu izveidei bezdarbniekiem ar invaliditāti ESF projekta „Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem”( projekta identifikācijas Nr. 9.1.1.1/15/I/001) ietvaros.

 Noslēgusies darba devēju pieteikumu pieņemšana mērķa grupas bezdarbnieku darba vietu izveidei Eiropas Savienības struktūrfonda darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 9.1.1.specifiskā atbalsta mērķa „Palielināt nelabvēlīgākā situācijā esošu bezdarbnieku iekļaušanos darba tirgū” 9.1.1.1. pasākuma „Subsidētās darbavietas nelabvēlīgākā situācijā esošiem bezdarbniekiem” projekta "Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem" ietvaros

2015-10-14
Noslēgusies darba devēju pieteikumu pieņemšana mērķa grupas bezdarbnieku darba vietu izveidei Eiropas Savienības struktūrfonda darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 9.1.1.specifiskā atbalsta mērķa „Palielināt nelabvēlīgākā situācijā esošu bezdarbnieku iekļaušanos darba tirgū” 9.1.1.1. pasākuma „Subsidētās darbavietas nelabvēlīgākā situācijā esošiem bezdarbniekiem” projekta "Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem" ietvaros.

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

KOPĀ:
 
9865
Rīgas reģ.:
 
4251
Vidzeme:
 
965
Kurzeme:
 
1890
Zemgale:
 
1264
Latgale:
 
1495

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

APTAUJA

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv