Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Valmieras
filiāle

 

2019-02-28

 

   Valmieras pilsētas tīmekļa vietne:    www.valmiera.lv

 

Informācija par pilsētu

Valmiera ir viena no senākajām Latvijas pilsētām, Hanzas savienības locekle, šobrīd Vidzemes plānošanas reģiona lielākā pilsēta. Valmiera ir Latvijas Republikas nozīmes pilsēta. Valmiera atrodas 107 km no Rīgas un 50 km no Igaunijas robežas.

 

Darba iespējas Valmieras pilsētā


 • ar Valmieras pilsētas teritoriālajā struktūrvienībā (pilsētā/novadā) reģistrētajām vakancēm varat iepazīties Nodarbinātības valsts aģentūras CV un vakanču portālā https://cvvp.nva.gov.lv/;
 • dati par brīvo darba vietu skaitu pa nozarēm pieejami NVA tīmekļa vietnē sadaļā “Dokumenti un statistika” – “Brīvo darba vietu skaits” - “Izvērstā statistika par brīvajām darba vietām”.

 

Valmiera ir astotā lielākā pilsēta Latvijā, Vidzemes reģiona administratīvais un ekonomiskās attīstības, izglītības, kultūras un sporta centrs. Tā ir pilsēta ar aktīvu saimniecisko un sabiedrisko dzīvi, bagātām tradīcijām. Valmierai raksturīga līdzsvarota un ilgtspējīga attīstība.

 

Valmiera ir industriāla un rūpnieciska pilsēta – Vidzemes biznesa centrs, jo te atrodas vairums Vidzemes lielāko uzņēmumu. Jau kopš 20. gadsimta vidus Valmierā koncentrējas lielākie Vidzemes reģiona un arī valsts ražošanas un tirdzniecības uzņēmumi, kas ir atpazīstami arī ārpus valsts robežām. Valmieras uzņēmumi ir lielākie darba devēji reģionā, nodarbinot ne tikai pilsētas, bet arī reģiona iedzīvotājus.

 

Lielākie pilsētas uzņēmumi:

 • Ķīmiskā rūpniecība un tekstila rūpniecība: AS „Valmieras stikla šķiedra” (Vācija) (stikla šķiedras un stikla šķiedras izstrādājumi), Valmiera – Andren Ltd. (Latvijas – Zviedrijas kopuzņēmums) (tvertnes, caurules un citas iekārtas agresīvu šķidrumu glabāšanai), Culimeta Baltics SIA (vītnes un faktūras, stikla šķiedras izstrādājumi);
 • Pārtikas ražošana: Food Union/AS „Valmieras Piens” (piena pārstrāde, piena produktu ražošana);
 • Metālapstrāde: Valtanks Ltd. (Zviedrija) (pazemes rezervuāri, tvertnes, tehnoloģiskās šahtas u.c.), SIA „VALPRO” (degvielas metāla kārbas, ugunsdzēsības aparātu un ugunsdzēsības aparātu čaulas u.c. metāla izstrādājumi);
 • Mēbeļu ražošana: SIA „Daiļrade koks”, SIA „Valmieras mēbeles” (mēbeļu un mēbeļu furnitūras ražošana);
 • Citi uzņēmumi: SIA „V.L.T.” (olu paliktņi un kastes), AGA (gāzes, gāzu maisījumi).

 

Statistiskā informācija par pilsētu: 

 

Valmieras Biznesa Inkubators

Valmieras Biznesa Inkubators ir pirmā vieta pilsētā, kur doties ar savas biznesa idejas aizmetni un izaudzēt to līdz pelnošam, dzīvotspējīgam uzņēmumam. Valmieras biznesa inkubatora komanda, sadarbībā ar Latvijas labākajiem lektoriem un konsultantiem, palīdzēs iegūt svarīgākās zināšanas veiksmīgai biznesa plānošanai un uzsākšanai. Paralēli zināšanām, būs iespēja tikt arī pie finansiāla atbalsta dažādiem pakalpojumiem un iekārtu iegādei.

 

Valmieras biznesa inkubatorā būs iespēja arī piedalīties dažādos kopienas pasākumos, kuros varēs satikt pieredzējušus profesionāļus, kā arī sev līdzīgi domājošos, kuri, iespējams, var kļūt par nākotnes partneriem vai vienkārši labiem draugiem un paziņām.

 

Inkubatorā ir pieejama gaumīgi iekārtota, atvērta tipa koprades telpa, kura ir aprīkota ar wifi un biroja tehniku. Koprades telpa un biroja tehnika ir pieejama lietošanai bez maksas!

 

Piesakoties konsultācijai var uzzināt vairāk par inkubatora piedāvātajām iespējām un uzņemšanas nosacījumiem.

 

Valmieras Biznesa Inkubatora adrese:

Purva iela 12A
Darba laiks: Darba dienās no 8.30 – 17.00
Telefons saziņai: 62401098
E-pasts:

Aplūkot e-pastu

 


Sadzīves apstākļi

Izglītības pieejamība

Valmieras pilsētā tiek nodrošināta pilna cikla izglītība – no pirmsskolas līdz mūžizglītībai.


Valmiera dod iespēju iegūt kvalitatīvu izglītību:

 • 11 (ar struktūrvienībām) pirmsskolas izglītības iestādēs,
 • 2 sākumskolās, 6 vidējās izglītības iestādēs,
 • 2 profesionālās izglītības iestādēs,
 • 4 interešu vai profesionālās ievirzes izglītības iestādēs,
 • specializētajā izglītības iestādē – Valmieras Gaujas krasta vidusskola - attīstības centrs,
 • Vidzemes Augstskolā,
 • Vidzemes Augstskolas Zināšanu un tehnoloģiju centrā.

Pilsētā ir augstākās izglītības iestāde – Vidzemes Augstskola, kas piedāvā:

 • 1.līmeņa (3),
 • bakalaura (6),
 • maģistra (4),
 • doktora (1) līmeņa programmas.

Vidzemes Augstskolai ir būtiska loma pilsētas attīstības veicināšanā, jo daudz studentu arī no citiem rajoniem pēc absolvēšanas paliek dzīvot un strādāt Valmierā.

 

Sociālā palīdzība

SOCIĀLO LIETU PĀRVALDE (Adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, LV-4201; Tālr.: 64207140; Fakss: 64207125; E-pasts:

Aplūkot e-pastu
) ir pašvaldības struktūrvienība.

 

Sociālo lietu pārvaldes mērķis ir sniegt sociālo palīdzību, organizēt un sniegt sociālos pakalpojumus Valmieras pilsētas iedzīvotājiem, lai nodrošinātu to pamatvajadzības un veicinātu darbspējīgo personu līdzdalību savas situācijas uzlabošanā. Tiesības saņemt sociālos pakalpojumus un sociālo palīdzību ir Latvijas Republikas pilsoņiem un nepilsoņiem, ārvalstniekiem un bezvalstniekiem, kuriem piešķirts personas kods, izņemot personas, kuras ir saņēmušas termiņuzturēšanās atļauju.
Pašvaldība savā mājas lapā ievieto aktuālo informāciju par izglītības iespējam, sociālo un veselības aprūpi un u.c. aktualitātēm un norisēm.

 

Veselības aprūpes pieejamība

Veselības aprūpi Valmieras pilsētā nodrošina:

 • SIA “Vidzemes slimnīca” (Adrese: Valmiera, Jumaras iela 195, LV – 4201; Tālrunis: 6 4202550; Mājaslapa: www.vidzemesslimnica.lv)
 • Valmieras Veselības centrs (Adrese: Valmiera, Bastiona iela 24, LV – 4201; Reģistratūra: 64232318, mob. 28692800; Administrācija: 64222755, mob. 29241583; Mājaslapa: www.vvc.lv)
Datu avots: pilsētas tīmekļa vietne www.valmiera.lv

Pilsētas aktualitātes

Valmieras pilsētas tīmekļa vietnē www.valmiera.lv uzņēmēji, iedzīvotāji un novada viesi var iegūt aktuālo informāciju par dažādām norisēm un aktivitātēm pilsētā. 


25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv