Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Valmieras
filiāle

Beverīnas novads

2019-02-28
Novada tīmekļa vietne:  www.beverinasnovads.lv

 

Informācija par novadu

Beverīnas novads atrodas Vidzemē, blakus Valmieras pilsētai un pilnībā ietilpst tās tuvējās ietekmes zonā. Novadam ir laba ceļu sasaiste ar Rīgu (ieskaitot dzelzceļu), kā arī ar citiem tuvāk izvietotiem centriem – Cēsīm, Smilteni, Valku.
Novada pašvaldības teritorijai ir šāds iedalījums:

  • Brenguļu pagasts,
  • Kauguru pagasts,
  • Trikātas pagasts.

Novada centrs atrodas Mūrmuižā.


Darba iespējas novadā

  • ar Beverīnas novada teritoriālajā struktūrvienībā (pilsētā/novadā) reģistrētajām vakancēm varat iepazīties Nodarbinātības valsts aģentūras CV un vakanču portālā https://cvvp.nva.gov.lv/;
  • dati par brīvo darba vietu skaitu pa nozarēm pieejami NVA tīmekļa vietnē sadaļā “Dokumenti un statistika” – “Brīvo darba vietu skaits” - “Izvērstā statistika par brīvajām darba vietām”.

 

Ekonomika un uzņēmējdarbības vide 

Sadalot zemes platību pēc to lietošanas mērķa redzams, ka lauksaimniecības zemes aizņem gandrīz 2/3 novada teritorijas. Mežsaimniecības zemju platības aizņem tikai ¼ novada teritorijas.
Uzņēmējdarbība Beverīnas novadā ir salīdzinoši labi attīstīta, novadā atrodas daudz dažādu profilu uzņēmumu un spēcīgu zemnieku saimniecību. Atbalstāmās uzņēmējdarbības jomas Beverīnas novadā ir: lauksaimniecības un koksnes produktu ražošana un pārstrāde; amatniecība, mājražošana un bioloģisko produktu ražošana; dabas, izglītības un aktīvās atpūtas tūrisms, lauku tūrisms.

Pēc reģistrēto uzņēmumu skaita novadā visvairāk ir pārstāvēta būvniecība, kokapstrāde un dažādas mazumtirdzniecības un pakalpojumu formas. Lielāki novada uzņēmumi ir: SIA „Agroserviss Valmiera”, SIA „Cosybed”, SIA „Moriss Celtniecība”, SIA „Jaunbāģi”, SIA „Abula”, SIA „Vāle 1”, SIA „Sniega Tehnika”, SIA „Dan-Agro”, SIA „Almona”, SIA „Alens Auto”, SIA „Strazdiņš”, SIA „Mini Serviss”, SIA „S.T.F. Valmiera”, SIA „Trikātas doktorāts”, SIA „Būtes”, KS „Cempi”, SIA „Baiļi”, SIA „Eglaiņi un Co”, SIA „Mežavecis”, SIA „Silavs”, SIA „Slēgakmens” u.c.

 

Statistiskā informācija par novadu: 

 

Izglītības pieejamība

Pirmsskolas iestāžu pakalpojumi pieejami visos novada pagastos. Tie ir gan atsevišķas bērnu iestādes veidā (Mūrmuižas PII “Pasaciņa”) gan kā pirmskolas vecuma bērnu grupas, kas izveidotas pie skolām Brenguļos un Trikātā. Brenguļu sākumskola nodrošina pamatizglītības 1.posma (1.- 4.klase) programmas īstenošanu, Jāņa Endzelīna J.Endzelīna Kauguru pamatskola un Trikātas pamatskolas nodrošina pamatskolas programmu īstenošanu 1.-9. klasei.

 

Veselības aprūpes pieejamība

Veselības aprūpi sniedz SIA "Trikātas doktorāts" (Beverīnas nov., Trikātas pag., Trikāta, Nākotnes iela 2, LV 4731, Tālrunis: 64729335) un Salenieces Sarmītes – ģimenes ārsta prakse ("Pagastmāja", Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Beverīnas novads, LV 4224; Tālrunis: 64228077)

Datu avots: Novada tīmekļa vietne www.beverinasnovads.lv

Novada aktualitātes

Novada tīmekļa vietnē www.beverinasnovads.lv uzņēmēji, iedzīvotāji un novada viesi var iegūt aktuālo informāciju par dažādām novada norisēm un aktivitātēm.

 25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv