Piektdiena, 2014.gada 28.novembris. Vārda diena: Rita, Vita, Olita, Lukrēcija

Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2014-05-29    
Nodarbinātības valsts aģentūras Valmieras filiālē Meža ielā 7, Valmierā 2014.gada 30.maijā plkst. 10:00 notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde, kurā tiks izvērtēti pretendentu pieteikumi aktīvā nodarbinātības pasākuma ”Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanai, kuri iesniegti līdz 2014.gada 29.maijam.

Valmierā notiks NVA Vakanču gadatirgus

2014-04-14    
16.maijā no pulksten 10.00 līdz 14.00 Valmieras Kultūras centra telpās  (Rīgas ielā 10, Valmierā) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus. Tā būs lieliska iespēja un vieta, kur satikties darba devējiem ar darba meklētājiem, lai vienotos par iespējamo sadarbību. Darba devēji apmeklētājus varēs informēt par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veikt pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem uz brīvajām darba vietām un atrast piemērotus darbiniekus. Tāpat darba devējs apmeklētājus varēs iepazīstināt ar savu uzņēmumu, uzņēmēju prezentācijām vakanču gadatirgos būs paredzēta atsevišķa telpa. Vakanču gadatirgū interesenti varēs uzzināt arī par NVA sniegtajiem pakalpojumiem: par apmācību un nodarbinātības iespējām,...

Valmierā darba devējus informē par NVA pakalpojumiem

2013-10-18    
24.oktobrī, plkst.10:00 Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora lielajā zālē (Valmierā, Purva ielā 12A) NVA Valmieras filiāle organizē semināru „Nodarbinātības valsts aģentūras pakalpojumi darba devējiem un sadarbības partneriem”. Seminārā piedalīsies NVA direktora vietnieks Raitis Imša.