Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

Valmieras
filiāle

NVA Valmieras filiāles vadītāja informēja viesus no Itālijas par situāciju darba tirgū

2017-03-24
No 21. līdz 23. martam Vidzemē viesojās Itālijas Piemontas reģiona nevalstiskās izglītības un nodarbinātības organizācijas (CIOFS) delegācija. CIOFS darbojas izglītības un nodarbinātības jomā, piedāvājot gan profesionālo izglītību, gan karjeras apmācību, kā arī sniedzot dažādas konsultācijas nodarbinātības jautājumos. CIOFS pārstāvji vēlējās iepazīt dažādus instrumentus, kurus izmanto Latvijas iestādes un uzņēmumi, lai veicinātu jauniešu un sieviešu pilntiesīgāku iesaisti darba tirgū, sabiedrības dzīvē un izglītībā.

Ar lielu interesi viesi no Itālijas noklausījās NVA Valmieras filiāles vadītājas A.Spurdziņas stāstījumu par situāciju darba tirgū Vidzemes reģionā un Latvijā kopumā, kā arī par jauniešu nodarbinātības veicināšanu - NVA īstenotajiem ESF projekta "Jauniešu garantijas" atbalsta pasākumiem.

   

         


Projekts “Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojums darbiniekiem ar nestandarta darba laiku”

2016-11-08

 

 

Projekta “Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma (BUP) nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku” ietvaros Jelgavas pilsētas, Rīgas pilsētas un Valmieras pilsētas pašvaldību administratīvajās teritorijās ir iespēja reģistrēties par auklītēm un pieskatīt bērnus vecumā no 1-7 gadiem vecākiem, kuriem ir nestandarta darba laiks.

  1. Projekta apraksts
  2. Projekta mērķis
  3. Kā kļūt par sertificētu auklīti?
     

Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2016-05-03
Nodarbinātības valsts aģentūras Valmieras filiālē Meža ielā 7, Valmierā 2016.gada 9.maijā plkst. 15:00 notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.
Sēdē tiks izvērtēti pretendentu pieteikumi:
  • 15.04.2016. izsludinātā konkursa ietvaros ESF projekta “Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem” Nr.9.1.1.1/15/I/001 pasākuma „Pasākums noteiktām personu grupām” īstenošanai, kuri iesniegti līdz 2016.gada 6.maijam.

 

 

 

 NVA Valmieras filiāle dodas ciemos pie darba devējiem

2016-04-22

Lai attīstītu un stiprinātu sadarbību ar darba devējiem, šī gada 7.aprīlī Nodarbinātības valsts aģentūra visos Latvijas reģionos rīkoja Darba devēju dienas pasākumus: tikšanos ar darba devējiem, diskusijas, seminārus, vakanču gadatirgus, akciju “Esi nodarbināts laukos!” un citas aktivitātes.

Valmieras filiāles pārstāvji 7.aprīlī devās ciemos pie darba devējiem, lai iepazītos ar uzņēmējdarbības veicējiem, kuri vēl nav uzsākuši sadarbību ar aģentūru.

7.aprīļa skaistajā un saulainajā rītā filiāles darbinieki devās ciemos pie lauksaimniekiem un lopkopjiem, pie ražotājiem un tirgotājiem, kā arī pie izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Kopumā tie bija 17 darba devēji, kuri atsaucīgi iepazīstināja ar savu uzņēmējdarbības jomu, pastāstīja un izrādīja, kādas ir darba iespējas, attīstības un izaugsmes perspektīvas.

Savukārt Valmieras filiāles darbinieki uzņēmējiem pastāstīja par Nodarbinātības valsts aģentūras plašo pakalpojumu piedāvājumu tieši darba devējiem – par vakanču reģistrāciju, par palīdzību vēlamo pretendentu atlasē, informēja par aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem, kuru īstenošanā darba devēji var saņemt būtisku finansiālu atbalstu, kā arī par aģentūras piedāvātajiem e-pakalpojumiem. Sarunu laikā darba devēji izteica priekšlikumus par turpmākās sadarbības veidošanu ar aģentūru un rosināja ciemos došanos pie darba devējiem veidot kā tradīciju.  

Valmieras filiāle pateicas darba devējiem, kuri 7.aprīlī uzņēma ciemos: SIA ’’Pučurgas muižas dārzi”, SIA “Cietais rieksts”, SIA “SAULES KLINĢERIS”, Z/S “Mežiņi”, SIA ”LĪBA”, SIA “Vidzemes logi”, SIA “Adzelvieši”, Z/S “Mazdzērvītes”, SIA “Prīmā”, SIA “LS TRADE”, SIA “LIEPSPĒKS”, Z/S “MĪLĪTES”, Z/S “Skaistmaļi”, Z/S “Mīlītes II”, saimnieciskās darbības veicējiem - Armandam Gumbrim, Ingai Brokai, Kristīnai Bašķei!

Ceram, ka darba devēju atsaucība un patiesi sirsnīgā atvērtība veicinās veiksmīgu sadarbību ar Nodarbinātības valsts aģentūru!

 

 
 
 
 

 


 

 


Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2015-09-16

Nodarbinātības valsts aģentūras Valmieras filiālē Meža ielā 7, Valmierā 2015.gada 23.septembrī plkst. 15:00 notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.


Sēdē tiks izvērtēti darba devēju pieteikumi:
• Jauniešu garantijas atbalsta pasākuma “Pirmā darba pieredze jaunietim” īstenošanai, kuri iesniegti līdz 2015.gada 18.septembrim.
• Jauniešu garantijas atbalsta pasākuma „Subsidētā darba vieta jauniešiem bezdarbniekiem (pasākumi noteiktām personu grupām)” īstenošanai, kuri iesniegti līdz 2015.gada 18.septembrim.
• Jauniešu garantijas atbalsta pasākuma „Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai, kuri iesniegti līdz 2015.gada gada 21.septembrim.

 


tikšanās ar Sociālās integrācijas valsts aģentūras Profesionālās rehabilitācijas un profesionālās piemērotības un atbalsta nodaļas darbiniekiem

2015-08-17
2015.gada 20.augustā plkst.13.00 NVA Valmieras filiāles telpās, Meža ielā 7 tikšanās ar Sociālās integrācijas valsts aģentūras
Profesionālās rehabilitācijas un profesionālās piemērotības un atbalsta nodaļas darbiniekiem.

Darba kārtībā:

1. Informācija par Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) sniegtajiem pakalpojumiem.
2. Prezentācija par valsts apmaksātiem profesionālās rehabilitācijas pakalpojumiem cilvēkiem ar invaliditāti un prognozējamu invaliditāti, t.sk.:
• Profesionālās piemērotības noteikšanu,
• Profesionālās kvalifikācijas iegūšanu,
• Sociālās rehabilitācijas pakalpojumiem,
• Atbalsta pasākumiem.
3. Pārrunas par turpmākās sadarbības veidošanas modeļiem un iespējām mērķgrupas integrācijas darba tirgū paaugstināšanas sekmēšanai.


SIVA pārstāvēs:
Direktores vietniece profesionālās rehabilitācijas jomā Dace Baraka,
Profesionālās piemērotības un atbalsta nodaļas vadītāja Iveta Purne,
Profesionālās piemērotības un atbalsta nodaļas vecākais eksperts profesionālās piemērotības noteikšanā Katrīna Sevruka,
SIVA Cēsu atbalsta punkta vadītāja Brigita Nagle.

No Valmieras puses aicināti:
• NVA Valmieras filiāles vadība un darbinieki,
• Valmieras pilsētas sociālā dienesta vadība un darbinieki,
• Valmieras apkārtējo novadu sociālo dienestu darbinieki,
• Valmieras NVO (invalīdu biedrību/organizāciju) pārstāvji.

 


28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

KOPĀ:
 
11861
Rīgas reģ.:
 
5286
Vidzeme:
 
1215
Kurzeme:
 
2179
Zemgale:
 
1536
Latgale:
 
1645

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv