Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

Valmieras
filiāle

Svarīgi!

2017-12-08
Informējam, ka 08.12.2017. tehnisku iemeslu dēļ NVA Valmieras filiāle būs slēgta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2017-12-07

PROJEKTS LĪDZFINANSĒTS JAUNATNES NODARBINĀTĪBAS INICIATĪVAS IETVAROS
ESF projekts „Jauniešu garantijas” Nr.7.2.1.1/15/I/001


Nodarbinātības valsts aģentūras Valmieras filiālē Meža ielā 7, Valmierā 2017.gada 12.decembrī plkst. 14:00 notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.


Sēdē tiks izvērtēti pretendentu pieteikumi ESF projekta “Jauniešu garantijas” Nr. 7.2.1.1/15/I/001:

  • 24.11.2017. izsludinātā konkursa ietvaros pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošana, kuri iesniegti līdz 2017.gada 04.decembrim.

 


Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2017-11-13

PROJEKTS LĪDZFINANSĒTS JAUNATNES NODARBINĀTĪBAS INICIATĪVAS IETVAROS
ESF projekts „Jauniešu garantijas” Nr.7.2.1.1/15/I/001

 

Nodarbinātības valsts aģentūras Valmieras filiālē Meža ielā 7, Valmierā 2017.gada 29.novembrī plkst. 15:00 notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.


Sēdē tiks izvērtēti pretendentu pieteikumi ESF projekta “Jauniešu garantijas” Nr. 7.2.1.1/15/I/001:

  • 27.10.2017. izsludinātā konkursa ietvaros pasākuma “Subsidētās darba vietas jauniešiem bezdarbniekiem (pasākumi noteiktām personu grupām)” īstenošanai, kuri iesniegti līdz 2017.gada 07.novembrim.

Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2017-11-07

 

 

Nodarbinātības valsts aģentūras Valmieras filiālē Meža ielā 7, Valmierā 2017.gada 09.novembrī plkst. 15:00 notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

Sēdē tiks izvērtēti pretendentu pieteikumi:

  • 27.10.2017. izsludinātā konkursa ietvaros ESF projekta “Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem” Nr.9.1.1.1/15/I/001 pasākuma „Pasākums noteiktām personu grupām” īstenošanai, kuri iesniegti līdz 2017.gada 07.novembris.


Forumā "Valsts atbalsta biznesu"

2017-10-13
2017. gada 11. oktobrī Valmierā, Valmieras tehnikuma telpās notika Ekonomikas ministrijas, Attīstības finanšu institūcijas Altum un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētais forums "Valsts atbalsta biznesu", piedāvājot uzņēmējiem vienuviet visaptverošu informāciju par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbībai. Forumā piedalījās gan valsts iestādes, gan organizācijas, informējot par iespējām valsts un uzņēmēju sadarbības paplašināšanai, stiprinot uzņēmumu konkurētspēju un aicinot izmantot valsts un ES fondu sniegto atbalstu. Savukārt komercbankas uzņēmējus informēja par savām atbalsta iespējām.


Foruma pirmajā daļā visi klātesošie tika iepazīstināti ar Ekonomikas ministrijas prezentāciju “Iespējas uzņēmēja un valsts pārvaldes mijiedarbībai Latvijas izaugsmei”, Vidzemes plānošanas reģiona informāciju par pašvaldību piedāvājumu uzņēmējiem, bija arī stāsts par tipiskākajām kļūdām pārdošanā.


Foruma otrajā daļā tika izveidotas divas grupas – biznesa uzsācēji un uzņēmēji ar pieredzi. Katru grupu ar saviem veiksmes stāstiem iepazīstināja konkrētie uzņēmēji, daloties biznesa uzsākšanas un īstenošanas pieredzē. Piemēram, biznesa iesācēji tika iedvesmoti ar drosmes stāstiem no Beverīnas novada picu cepējiem – Arta un Evijas Žentiņiem (“FRENX”) un ķiploku audzētājām, dažādu ķiploku produktu radītājām no Raunas novada – Ineses Krūklītes un Sintijas Rudes (“Latvijas Ķiploks”).


Foruma trešajā daļā tā dalībnieki dalījās ar savu kontaktinformāciju un veidoja jaunas sadarbības iespējas.


NVA Valmieras filiāles pārstāves Inga Aldiņa un Antra Toma NVA stendā visu pasākuma laiku foruma dalībniekus informēja par aģentūras piedāvātajiem pakalpojumiem darba devējiem, tostarp, par brīvo darba vietu reģistrēšanu, vajadzīgo darbinieku atlasi, valsts un Eiropas Savienības līdzfinansētajiem nodarbinātības pasākumiem, iespējām ar NVA atbalstu apmācīt uzņēmumam vajadzīgos speciālistus, veidot subsidētās darba vietas bezdarbniekiem, kā arī nodarbināt jauniešus, piedaloties ES projekta „Jauniešu garantijas” nodarbinātības pasākumos. Foruma dalībniekiem bija iespēja uzzināt arī par nodarbināto personu reģionālās mobilitātes veicināšanas programmu – iespēju nodarbināt nepieciešamos speciālistus, kas dzīvo attālāk no darba vietas. Tomēr vislielāko interesi foruma dalībnieki, kas bija atbraukuši no dažādiem Vidzemes novadiem un pilsētām, izrādīja par ESF projekta "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" ietvaros īstenoto aktīvo nodarbinātības pasākumu „Apmācība pie darba devēja”, savukārt topošie uzņēmēji - par NVA aktivitāti “Pasākumi komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai”.


Nākošais forums "Valsts atbalsta biznesu" notiks Jelgavā 2017. gada 17. oktobrī.


Forums "Valsts atbalsta biznesu" šī gada septembrī un oktobrī tiek rīkots piecās Latvijas pilsētās. Pasākumi jau ir notikuši Rīgā, Liepājā, Rēzeknē un Valmierā. 17.oktobrī no plkst. 9.30 līdz 15.00 norisināsies noslēguma forums Jelgavas tehnikuma telpās (Pulkveža O.Kalpaka ielā 37, Jelgavā).

 

 

 


Valmierā spriedīs par romu tautības iedzīvotāju integrācijas jautājumiem

2017-09-20


25.septembrī plkst. 14.00 NVA Valmieras filiāles vadītāja A.Spurdziņa piedalīsies apspriedē par Kultūras ministrijas (KM) īstenoto Eiropas Komisijas atbalstīto projektu „Latvijas romu platforma II: dialogs, līdzdalība un savstarpēja mācīšanās”. Projekta ietvaros tiks apmācīti un sagatavoti romu mediatori darbam piecās Latvijas pilsētās – Valmierā, Ventspilī, Jelgavā, Dobelē un Rīgā. Sanāksmē piedalīsies projekta īstenotāji (KM), Valmieras pilsētas pašvaldības vadītāji un pašvaldības iestāžu speciālisti. Tiks apspriesta romu mediatora darbības uzsākšana Valmieras pilsētā un nākotnes sadarbības iespējas romu mediācijas prakses ilgtspējīgai attīstībai un pilnveidošanai. Tikšanās notiks Valmieras pilsētas domes 1.stāva mazajā sanāksmju zālē (Lāčplēša ielā 2, Valmierā).

Uzziņa: Romu mediatora galvenais uzdevums ir veicināt un nodrošināt dialogu un sadarbību starp romu ģimenēm un valsts un pašvaldību iestāžu speciālistiem tādās jomās kā izglītība, nodarbinātība, sociālie jautājumi, bērnu tiesības u.c. Projekta ietvaros ir paredzēts apmaksāt romu mediatora pakalpojumu katrā no pašvaldībām laika posmā no 2017.gada oktobra līdz 2018.gada jūnijam. Viens no mediatora uzdevumiem būs veicināt romu bezdarbnieku iesaisti NVA atbalsta programmās.

 


28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRSPēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv