Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

Valmieras
filiāle

Forumā "Valsts atbalsta biznesu"

2017-10-13
2017. gada 11. oktobrī Valmierā, Valmieras tehnikuma telpās notika Ekonomikas ministrijas, Attīstības finanšu institūcijas Altum un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētais forums "Valsts atbalsta biznesu", piedāvājot uzņēmējiem vienuviet visaptverošu informāciju par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbībai. Forumā piedalījās gan valsts iestādes, gan organizācijas, informējot par iespējām valsts un uzņēmēju sadarbības paplašināšanai, stiprinot uzņēmumu konkurētspēju un aicinot izmantot valsts un ES fondu sniegto atbalstu. Savukārt komercbankas uzņēmējus informēja par savām atbalsta iespējām.


Foruma pirmajā daļā visi klātesošie tika iepazīstināti ar Ekonomikas ministrijas prezentāciju “Iespējas uzņēmēja un valsts pārvaldes mijiedarbībai Latvijas izaugsmei”, Vidzemes plānošanas reģiona informāciju par pašvaldību piedāvājumu uzņēmējiem, bija arī stāsts par tipiskākajām kļūdām pārdošanā.


Foruma otrajā daļā tika izveidotas divas grupas – biznesa uzsācēji un uzņēmēji ar pieredzi. Katru grupu ar saviem veiksmes stāstiem iepazīstināja konkrētie uzņēmēji, daloties biznesa uzsākšanas un īstenošanas pieredzē. Piemēram, biznesa iesācēji tika iedvesmoti ar drosmes stāstiem no Beverīnas novada picu cepējiem – Arta un Evijas Žentiņiem (“FRENX”) un ķiploku audzētājām, dažādu ķiploku produktu radītājām no Raunas novada – Ineses Krūklītes un Sintijas Rudes (“Latvijas Ķiploks”).


Foruma trešajā daļā tā dalībnieki dalījās ar savu kontaktinformāciju un veidoja jaunas sadarbības iespējas.


NVA Valmieras filiāles pārstāves Inga Aldiņa un Antra Toma NVA stendā visu pasākuma laiku foruma dalībniekus informēja par aģentūras piedāvātajiem pakalpojumiem darba devējiem, tostarp, par brīvo darba vietu reģistrēšanu, vajadzīgo darbinieku atlasi, valsts un Eiropas Savienības līdzfinansētajiem nodarbinātības pasākumiem, iespējām ar NVA atbalstu apmācīt uzņēmumam vajadzīgos speciālistus, veidot subsidētās darba vietas bezdarbniekiem, kā arī nodarbināt jauniešus, piedaloties ES projekta „Jauniešu garantijas” nodarbinātības pasākumos. Foruma dalībniekiem bija iespēja uzzināt arī par nodarbināto personu reģionālās mobilitātes veicināšanas programmu – iespēju nodarbināt nepieciešamos speciālistus, kas dzīvo attālāk no darba vietas. Tomēr vislielāko interesi foruma dalībnieki, kas bija atbraukuši no dažādiem Vidzemes novadiem un pilsētām, izrādīja par ESF projekta "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" ietvaros īstenoto aktīvo nodarbinātības pasākumu „Apmācība pie darba devēja”, savukārt topošie uzņēmēji - par NVA aktivitāti “Pasākumi komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai”.


Nākošais forums "Valsts atbalsta biznesu" notiks Jelgavā 2017. gada 17. oktobrī.


Forums "Valsts atbalsta biznesu" šī gada septembrī un oktobrī tiek rīkots piecās Latvijas pilsētās. Pasākumi jau ir notikuši Rīgā, Liepājā, Rēzeknē un Valmierā. 17.oktobrī no plkst. 9.30 līdz 15.00 norisināsies noslēguma forums Jelgavas tehnikuma telpās (Pulkveža O.Kalpaka ielā 37, Jelgavā).

 

 

 


Valmierā spriedīs par romu tautības iedzīvotāju integrācijas jautājumiem

2017-09-20


25.septembrī plkst. 14.00 NVA Valmieras filiāles vadītāja A.Spurdziņa piedalīsies apspriedē par Kultūras ministrijas (KM) īstenoto Eiropas Komisijas atbalstīto projektu „Latvijas romu platforma II: dialogs, līdzdalība un savstarpēja mācīšanās”. Projekta ietvaros tiks apmācīti un sagatavoti romu mediatori darbam piecās Latvijas pilsētās – Valmierā, Ventspilī, Jelgavā, Dobelē un Rīgā. Sanāksmē piedalīsies projekta īstenotāji (KM), Valmieras pilsētas pašvaldības vadītāji un pašvaldības iestāžu speciālisti. Tiks apspriesta romu mediatora darbības uzsākšana Valmieras pilsētā un nākotnes sadarbības iespējas romu mediācijas prakses ilgtspējīgai attīstībai un pilnveidošanai. Tikšanās notiks Valmieras pilsētas domes 1.stāva mazajā sanāksmju zālē (Lāčplēša ielā 2, Valmierā).

Uzziņa: Romu mediatora galvenais uzdevums ir veicināt un nodrošināt dialogu un sadarbību starp romu ģimenēm un valsts un pašvaldību iestāžu speciālistiem tādās jomās kā izglītība, nodarbinātība, sociālie jautājumi, bērnu tiesības u.c. Projekta ietvaros ir paredzēts apmaksāt romu mediatora pakalpojumu katrā no pašvaldībām laika posmā no 2017.gada oktobra līdz 2018.gada jūnijam. Viens no mediatora uzdevumiem būs veicināt romu bezdarbnieku iesaisti NVA atbalsta programmās.

 


NVA piedalīsies forumā "Valsts atbalsta biznesu", kas norisināsies piecās Latvijas pilsētās

2017-09-18

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedalīsies forumā "Valsts atbalsta biznesu", ko šī gada septembrī un oktobrī piecās Latvijas pilsētās rīko Ekonomikas ministrija (EM), Attīstības finanšu institūcija Altum (Altum) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), piedāvājot uzņēmējiem vienuviet visaptverošu informāciju par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbībai. Forumā piedalīsies vairāk nekā 20 iestādes, organizācijas, kā arī komercbankas.

 

NVA pārstāvji foruma dalībniekus informēs par aģentūras piedāvātajiem pakalpojumiem darba devējiem, tostarp, par brīvo darba vietu reģistrēšanu, vajadzīgo darbinieku atlasi, valsts un Eiropas Savienības līdzfinansētajiem nodarbinātības pasākumiem, iespējām ar NVA atbalstu apmācīt uzņēmumam vajadzīgos speciālistus, veidot subsidētās darba vietas bezdarbniekiem, kā arī nodarbināt jauniešus, piedaloties ES projekta „Jauniešu garantijas” nodarbinātības pasākumos. Foruma dalībnieki tiks informēti arī par nodarbināto personu reģionālās mobilitātes veicināšanas programmu – iespēju nodarbināt nepieciešamos speciālistus, kas dzīvo attālāk no darba vietas.

 

Forumi „Valsts atbalsta biznesu” notiks:

Dalība forumos – bezmaksas.

 

Forumu laikā uzņēmēji tiks informēti par iespējām valsts un uzņēmēju sadarbības paplašināšanai, stiprinot uzņēmumu konkurētspēju un aicinot izmantot valsts un ES fondu sniegto atbalstu. Detalizētas prezentācijas par atbalsta programmām sniegs Attīstības finanšu institūcija Altum, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra. Foruma otrajā daļā tiks organizētas divas paralēlās sesijas par pieejamo atbalstu uzņēmējdarbības uzsācējiem un uzņēmējiem ar pieredzi, kā arī visiem klātesošajiem būs iespēja dzirdēt katra reģiona veiksmīgu mazu un vidēju uzņēmumu pieredzes stāstus par biznesa veidošanu un attīstību, kā arī valsts atbalsta izmantošanu.Foruma trešajā daļā norisināsies tīklošanās – īpašos stendos būs pieejamas individuālas konsultācijas par atbalsta un biznesa attīstības jautājumiem. Konsultācijas sniegs Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Centrālās Finanšu un līgumu aģentūras, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Izglītības ministrijas, Labklājības ministrijas, Nodarbinātības valsts aģentūras, Lauku atbalsta dienesta, Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts darba inspekcijas, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Uzņēmumu reģistra darbinieki, kā AS “SEB banka” un AS “Citadele”, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Biznesa savienības, Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkla un startin.lv, Francity un Francorp pārstāvji.

Detalizēta informācija par forumiem (programmas, norises vietas un laiki, saite uz reģistrācijas anketu dalībai forumos) publicēta Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē.

 

 


NVA Valmieras filiāles vadītāja informēja viesus no Itālijas par situāciju darba tirgū

2017-03-24
No 21. līdz 23. martam Vidzemē viesojās Itālijas Piemontas reģiona nevalstiskās izglītības un nodarbinātības organizācijas (CIOFS) delegācija. CIOFS darbojas izglītības un nodarbinātības jomā, piedāvājot gan profesionālo izglītību, gan karjeras apmācību, kā arī sniedzot dažādas konsultācijas nodarbinātības jautājumos. CIOFS pārstāvji vēlējās iepazīt dažādus instrumentus, kurus izmanto Latvijas iestādes un uzņēmumi, lai veicinātu jauniešu un sieviešu pilntiesīgāku iesaisti darba tirgū, sabiedrības dzīvē un izglītībā.

Ar lielu interesi viesi no Itālijas noklausījās NVA Valmieras filiāles vadītājas A.Spurdziņas stāstījumu par situāciju darba tirgū Vidzemes reģionā un Latvijā kopumā, kā arī par jauniešu nodarbinātības veicināšanu - NVA īstenotajiem ESF projekta "Jauniešu garantijas" atbalsta pasākumiem.

   

         


Projekts “Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojums darbiniekiem ar nestandarta darba laiku”

2016-11-08

 

 

Projekta “Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma (BUP) nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku” ietvaros Jelgavas pilsētas, Rīgas pilsētas un Valmieras pilsētas pašvaldību administratīvajās teritorijās ir iespēja reģistrēties par auklītēm un pieskatīt bērnus vecumā no 1-7 gadiem vecākiem, kuriem ir nestandarta darba laiks.

  1. Projekta apraksts
  2. Projekta mērķis
  3. Kā kļūt par sertificētu auklīti?
     

Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2016-05-03
Nodarbinātības valsts aģentūras Valmieras filiālē Meža ielā 7, Valmierā 2016.gada 9.maijā plkst. 15:00 notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.
Sēdē tiks izvērtēti pretendentu pieteikumi:
  • 15.04.2016. izsludinātā konkursa ietvaros ESF projekta “Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem” Nr.9.1.1.1/15/I/001 pasākuma „Pasākums noteiktām personu grupām” īstenošanai, kuri iesniegti līdz 2016.gada 6.maijam.

 

 

 

 28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv