Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Valmieras
filiāle

Līdz 11.oktobrim turpinās darba devēju pieteikšanās dalībai NVA Vakanču gadatirgū Smiltenē

2019-10-07
Līdz šī gada 11.oktobrim darba devēji vēl var pieteikties dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Vakanču gadatirgū, kas šī gada 31.oktobrī no plkst. 12.00 līdz 15.00 norisināsies Smiltenes pilsētas Kultūras centrā (Gaujas iela 1, Smiltene).

 

Vakanču gadatirgus ir lieliska iespēja darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus, klātienē un vienuviet informējot darba meklētājus par brīvajām darba vietām, darba nosacījumiem un izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veicot pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem. Dalība NVA Vakanču gadatirgū ir bez maksas!

 

NVA Vakanču gadatirgum Smiltenē jau ir pieteikušies tādi darba devēji kā DEPO DIY, G4S Latvia, Metāldekors, Nacionālie bruņotie spēki, Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, Rimi Latvia, Smiltenes Piens, Valmieras stikla šķiedra, VTU Valmiera, darba meklētajiem piedāvājot vairāk nekā 170 brīvās darba vietas.

 

Pieteikties NVA Vakanču gadatirgum Smiltenē darba devēji var līdz šī gada 11.oktobrim, aizpildot anketu, kas atrodama NVA tīmekļvietnē, un nosūtot to uz e-pastu 

Aplūkot e-pastu
 vai sazinoties ar NVA Valmieras filiāles Valmieras klientu apkalpošanas centra nodarbinātības organizatori Antru Tomu (tālr. 64220764, mob. 26480777, e-pasts 
Aplūkot e-pastu
), NVA Valmieras filiāles Smiltenes klientu apkalpošanas centra nodarbinātības organizatori Unu Eglīti (tālr. 64714006, mob. 26195698, e-pasts
Aplūkot e-pastu
) vai NVA Valmieras filiāles Valkas klientu apkalpošanas centra vadošo nodarbinātības organizatori Lindu Ščerbani (mob. 25685261, e-pasts
Aplūkot e-pastu
).

 

Lai darba devējiem palīdzētu atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu, NVA ik gadu visos valsts reģionos organizē Vakanču gadatirgus. Šopavasar NVA rīkotie Vakanču gadatirgi ir notikuši Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Jēkabpilī, Preiļos, Rēzeknē un Rīgā, savukārt sadarbībā ar Igaunijas bezdarba apdrošināšanas fondu Valgā tika rīkots “Livonijas darba gadatirgus 2019”. Rudenī, 26.septembrī, Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES projekta ietvaros norisinājās NVA tiešsaistes darba diena “Darbs un karjera Latvijā 2019”.​

 

 


NVA aicina darba devējus pieteikties dalībai Vakanču gadatirgū Smiltenē

2019-09-23
Projekts Nr.9.1.1.2/15/I/001 „Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem”


Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai Vakanču gadatirgū, kas šī gada 31.oktobrī no plkst. 12.00 līdz 15.00 norisināsies Smiltenes pilsētas Kultūras centrā (Gaujas iela 1, Smiltene).

Vakanču gadatirgus ir lieliska iespēja darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus, klātienē un vienuviet informējot darba meklētājus par brīvajām darba vietām, darba nosacījumiem un izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veicot pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem. Dalība NVA Vakanču gadatirgū ir bez maksas!

Pieteikties NVA Vakanču gadatirgum Smiltenē darba devēji var līdz šī gada 11.oktobrim, aizpildot anketu un nosūtot to uz e-pastu:

Aplūkot e-pastu
vai sazinoties ar NVA Valmieras filiāles Valmieras klientu apkalpošanas centra nodarbinātības organizatori Antru Tomu (tālr. 64220764, mob. 26480777, e-pasts:
Aplūkot e-pastu
NVA Valmieras filiāles Smiltenes klientu apkalpošanas centra nodarbinātības organizatori Unu Eglīti (tālr. 64714006, mob. 26195698, e-pasts:
Aplūkot e-pastu
vai NVA Valmieras filiāles Valkas klientu apkalpošanas centra vadošo nodarbinātības organizatori Lindu Ščerbani (mob. 25685261, e-pasts:
Aplūkot e-pastu

Lai darba devējiem palīdzētu atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu, NVA ik gadu organizē Vakanču gadatirgus visos valsts reģionos. Šogad NVA rīkotie Vakanču gadatirgi ir notikuši Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Jēkabpilī, Preiļos, Rēzeknē un Rīgā, savukārt sadarbībā ar Igaunijas bezdarba apdrošināšanas fondu Valgā tika rīkots “Livonijas darba gadatirgus 2019”. 26.septembrī Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES projekta ietvaros notiks tiešsaistes darba diena “Darbs un karjera Latvijā 2019”, kurā piedalīsies Latvijas darba devēji un darba meklētāji, kas dzīvo gan Latvijā, gan citviet pasaulē, tas būs arī sava veida tilts, kas savienos darba devējus Latvijā un Latvijas valstspiederīgos, kuri šobrīd dzīvo un strādā ārvalstīs, taču vēlas atgriezties Latvijā.

 

 


NVA Valmieras filiāli apmeklēja labklājības ministre Ramona Petraviča

2019-09-03
30.augustā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Valmieras filiāli apmeklēja Latvijas Republikas labklājības ministre Ramona Petraviča un ministres biroja vadītājs Ringolds Beinarovičs. Viņi tikās ar NVA Valmieras filiāles vadītāju Agru Spurdziņu un filiāles darbiniekiem. Tikšanās laikā tika apspriesta situācija nodarbinātības jomā filiāles apkalpošanas teritorijā, Klientu apkalpošanas centru (KAC) darbība Valmierā, Valkā un Smiltenē, kā arī aktuālie jautājumi, kas skar NVA pakalpojumus, sadarbību ar darba devējiem un darbaspēka pieprasījumu un piedāvājumu reģionā.
 

   

 

NVA Valmieras filiāles vadītāja Agra Spurdziņa informēja ministri, ka bezdarbnieku īpatsvars darbspējas vecuma iedzīvotāju skaitā Valmieras KAC teritorijā ir 3%, Valkas KAC teritorijā – 5,5% un Smiltenes KAC teritorijā – 2,8%. No 1442 NVA Valmieras filiālē reģistrētajiem bezdarbniekiem 43,5% ir tikai vispārējā vidējā izglītība, pamatizglītība vai nav pat pamatizglītības (3,2%), 36,9% ir profesionālā izglītība, savukārt ar augstāko izglītību ir reģistrēti 19,7% bezdarbnieku. 39,5% reģistrēto bezdarbnieku ir vecumā virs 50 gadiem, 11,4% ir ilgstošie bezdarbnieki. Šī gada 7 mēnešos NVA Valmieras filiāles darbinieki ir apkalpojuši 3 239 klientus, pastāvīgā darbā šajā laikposmā iekārtojušies 1268 bezdarbnieki. Vairums NVA Valmieras filiālē reģistrēto bezdarbnieku (65,3%) darbā iekārtojas jau 6 mēnešu laikā.

 

2019.gada 7 mēnešos Valmierā 237 darba devēji bija pieteikuši 1374 brīvās darba vietas, Smiltenē 42 darba devēji bija pieteikuši 252 brīvās darba vietas, Valkā 37 darba devēji bija pieteikuši 432 brīvās darba vietas. 5 darbības jomas, kurās visvairāk šogad tika meklēti darbinieki: ražošana, būvniecība/nekustamais īpašums, tirdzniecība/mārketings, pakalpojumi, ēdināšana/pārtikas rūpniecība. Šobrīd visieprasītākie NVA Valmieras filiāles apkalpošanas teritorijā ir ēku celtnieki, apdares darbu strādnieki, kūdras ieguves palīgstrādnieki, palīgstrādnieki, būvstrādnieki, būvnieki, mežstrādnieki, veikalu pārdevēji, bruģētāji, betonētāji, mūrnieki, stikla šķiedras ražošanas operatori.Biedrības un nodibinājumi vairākās NVA filiālēs var pieteikties jauniešu iesaistei darbā sabiedrības labā

2019-08-26

ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr. 7.1.1.0/15/I/001

Biedrības un nodibinājumi līdz šī gada 6.septembrim Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Jelgavā, Ogrē, Rīgā un Valmierā vēl var pieteikties pasākuma ”Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā, ja pasākuma īstenošanas vieta tiek izveidota kādā no minēto filiāļu apkalpošanas teritorijām.

 

Biedrībām un nodibinājumiem tā ir iespēja piesaistīt savam darbam jaunus, enerģiskus un perspektīvus darbiniekus, savukārt jauniešiem - iespēja iegūt darba pieredzi un attīstīt darba iemaņas, darbojoties IT jomā un projektu vadīšanā, palīdzot administratīvajā darbā, rīkojot kultūras un sporta pasākumus, vadot pulciņus, nodarbojoties ar jaunatnes lietām un veicot citus darba pienākumus. Turklāt NVA filiāļu darbinieki palīdzēs izvēlēties konkrētās biedrības vai nodibinājuma darbības specifikai un prasībām visatbilstošākos kandidātus no NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem vecumā no 18 līdz 29 gadiem.

 

Pieteikties dalībai šajā NVA pasākumā var jebkura Latvijā reģistrēta biedrība vai nodibinājums, izņemot politiskās partijas. Darba pienākumi biedrībā vai nodibinājumā pasākuma dalībniekam būs jāveic piecas dienas nedēļā: ne mazāk kā 4 stundas un ne vairāk kā 8 stundas dienā. Iesaistes ilgums pasākumā – no 2 līdz 6 mēnešiem.

 

Jaunietis, piedaloties pasākumā, no NVA saņems stipendiju - 5 eiro dienā, stipendijas apmērs mēnesī tiks aprēķināts atbilstoši nostrādātām dienām. Pasākuma dalībnieku NVA apdrošinās pret nelaimes gadījumiem, kā arī apmaksās veselības pārbaudi, ja tā ir paredzēta normatīvajos aktos par obligātajām veselības pārbaudēm. Ja darbā sabiedrības labā tiks iesaistīts bezdarbnieks ar invaliditāti, nepieciešamības gadījumā pasākuma īstenošanas vieta viņam jāizveido dzīves vietā vai funkcionāli jāpielāgo darba vidē, nodrošinot brīvu piekļuvi un pārvietošanos.

 
Kā nevalstiskajām organizācijām pieteikties pasākuma īstenošanai?


1.solis
Jāaizpilda pieteikuma forma un jāpievieno prasītā informācija.
2.solis
Aizpildītais pieteikums līdz šī gada 6.septembrim jāiesniedz vai jānosūta pa pastu NVA filiālei Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Jelgavā, Ogrē, Rīgā vai Valmierā (Visu NVA filiāļu kontaktinformāciju pieejama NVA mājaslapā.)


NVA filiāle organizēs Aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisiju, kas izskatīs pieteikumu atbilstību pasākuma nosacījumiem un pieņems lēmumu apstiprināt vai atteikt nevalstiskajai organizācijai pasākuma īstenošanu. Par pieņemto lēmumu NVA filiāle informēs nevalstisko organizāciju un pozitīvas atbildes gadījumā aicinās piedalīties bezdarbnieku atlasē un slēgt līgumu par pasākuma īstenošanu.


Pasākums ”Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros.

 

 

 

 

 

 Noslēdzies Interreg programmas projekts Valkas un Valgas pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšanai

2019-07-31

 

INTERREG Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas
projekts “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana”

 

 

 

Sadarbības programmas INTERREG V-A – Igaunija – Latvija projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana”* ietvaros Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fondu Valgā rīkoja projekta noslēguma sanāksmi, lai kopā ar visiem sadarbības partneriem apspriestu un izvērtētu projekta īstenošanas rezultātus, Valgas pašvaldības veikto pētījumu par darba tirgus situāciju Valkas un Valgas pārrobežu teritorijā, kā arī vairākus citus ar nodarbinātības veicināšanu šajā pārrobežu reģionā saistītos jautājumus.

 

Sanāksmē tika secināts, ka projekta īstenošana ir motivējusi Latvijas un Igaunijas uzņēmējus aktīvāk sadarboties un izmantot valsts un pašvaldību iestāžu piedāvātos pakalpojumus un atbalstu, kā arī sekmējusi intensīvu sadarbību un operatīvu informācijas apmaiņu starp Latvijas un Igaunijas nodarbinātības dienestiem. Sanāksmes dalībnieki kā vienu no visefektīvākajiem projekta pasākumiem bija novērtējuši abu valstu nodarbinātības dienestu pārmaiņus Valkā un Valgā kopīgi rīkotos vakanču gadatirgus – „Livonijas darba tirgu” (“LIIVIMAA”), ļoti atzinīgi bija novērtētas arī abu pierobežas pilsētu darba devēju apspriedes – „Uzņēmēju brokastis”,  kuras tiks rīkotas arī turpmāk. Projekta īstenošana būtiski pilnveidoja abu valstu nodarbinātības dienestu sadarbību un paplašināja pakalpojumu klāstu, piedāvājot klientiem, piemēram, tādu pakalpojumu kā valsts valodas apguvi darba vidē.un mentora atbalstu. Projekta ietvaros darba ņēmējiem tika piedāvāti arī vairāki atbalsta pasākumi profesionālo zināšanu un komunikācijas prasmju pilnveidošanai, paaugstinot viņu konkurētspēju pārrobežu darba tirgū.

 

30.jūlijā norisinājās sadarbības programmas INTERREG V-A – Igaunija – Latvija projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana”  noslēguma konference. NVA direktora vietniece Aiga Balode, uzrunājot konferences dalībniekus, uzsvēra projekta ietvaros gūto pieredzi, kopīgi īstenojot vairākas aktivitātes darba ņēmēju un darba devēju atbalstam Valkas un Valgas reģionā. Viņa norādīja, ka projekts būtiski sekmējis pārrobežu sadarbību un informācijas apmaiņu. Igaunijas un Latvijas uzņēmēju un nodarbinātības dienestu aktīva savstarpējā partnerība un līdzdarbība bija novērojama visa projekta īstenošanas laikā, bet jo īpaši – rīkojot Livonijas darba tirgus. A.Balode pateicās visiem projektā iesaistītajiem sadarbības partneriem un it īpaši uzņēmējiem, kuri aktīvi līdzdarbojās dažādos nodarbinātību veicinošos pasākumos. Lai arī projekts “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” ir noslēdzies, sadarbība turpināsies.

 

Valgas pašvaldības vadītājs Margus Lepik norādīja uz veiksmīgo uzņēmēju brokastu norisi, kuru laikā notika ne tikai informācijas, bet arī pieredzes apmaiņa. Viņš uzsvēra, ka Valkas un Valgas pilsētas vienmēr būs īpašas, un Valgai vienmēr būs svarīgi, lai Valkas iedzīvotāji dzīvo aizvien labāk. M.Lepik aicināja arī ministriju pārstāvjus biežāk viesoties šajā reģionā, lai redzētu, ka pārrobežu sadarbība sekmē risinājumu rašanu un attīstību, nevis problēmu kāpināšanu.

 

Valkas novada domes izpilddirektors Ainārs Zābers pateicās par sadarbību un aicināja turpināt uzsākto, arī turpmāk sniedzot iedzīvotājiem un uzņēmējiem nepieciešamo atbalstu nodarbinātības jomā.

 

Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda valdes locekle Pille Liimal uzsvēra projekta nozīmi Valkas un Valgas iedzīvotāju ikdienai - tas sekmēja darba ņēmēju un darba devēju satikšanos, neraugoties, kurā robežas pusē viņi atrodas. Projekta laikā uzsāktā komunikācija palīdzēja pārvarēt neredzamo robežu starp igauņiem un latviešiem. Iespēju saņemt mentora pakalpojumu latviešiem, kuri strādā Igaunijas uzņēmumos, izmantoja 11 darba devēji, šo pakalpojumu novērtējot kā ļoti lietderīgu. Igauņu valodas mācības latviešiem turpmāk tiks piedāvātas visā Igaunijā - projekta atbalsta pasākumi iedvesmojoši īstenot tos arī ārpus Valgas reģiona.

 

Projekta laikā tika veikts Valgas pašvaldības pasūtītais pētījums par Valkas-Valgas uzņēmējdarbības vidi un situāciju pārrobežu darba tirgū. Valgas pašvaldības pārstāve konferencē norādīja, ka šis pētījums atklāja gan kopīgas, gan atšķirīgas problēmas. Pozitīvs faktors ir robežas tuvums, savukārt atšķirīgas nodokļu sistēmas atjautīgākajiem uzņēmējiem ļauj izmantot to stiprās vai vājās puses. Taču viena no aktuālākajām problēmām, kas kavē darba ņēmēju iekļaušanos kaimiņvalsts darba tirgū, ir valodas barjera. Šī iemesla dēļ daudzi kvalificētie speciālisti nevar pieņemt piemērotus darba piedāvājumus kaimiņvalstī. Pētījuma autori iesaka attīstīt un stiprināt abu pilsētu iestāžu un organizāciju sadarbību, sadarbojoties skolām, pašvaldībām, operatīvajiem dienestiem u.c.

 

Savā pieredzē par iesaisti projekta dažādajās aktivitātēs dalījās arī darba devēji, Igaunijas uzņēmēji aicināja Latvijas uzņēmējus kopā izveidot Valkas un Valgas uzņēmēju klubu, kas sekmētu ne tikai informācijas apriti, bet arī rastu risinājumus darbaspēka piesaistē.

 

Sadarbības programmas INTERREG sekretariāta pārsrtāve Inese Nikopensius atzinīgus vārdus teica projekta sadarbības partneriem par paveikto darbu un norādīja, ka kopumā projekts uzskatāms par sekmīgi īstenotu. Viņa uzsvēra, ka projekta īstenošanas komanda bija allaž vērsta uz sadarbību un risinājumu meklēšanu, kā arī proaktīvi komunicēja ar sekretariātu, lai pēc iespējas efektīvāk īstenotu projekta aktivitātes.

 

“INTERREG Estonia-Latvia” programma ir viena no 60 pārrobežu sadarbības programmām, kas saskaņā ar Eiropas teritoriālās sadarbības izlīdzināšanas politikas mērķiem darbojas Eiropas Savienības (ES) iekšējo robežu teritorijās. “INTERREG Estonia-Latvia” programmu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF), Igaunijas Republika un Latvijas Republika. Vairāk par sadarbības programmas INTERREG V-A – Igaunija – Latvija projektu “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” lasiet - http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=2&mid=663

 

 

  

   

 


NVA aicina darba devējus pieteikties subsidēto darba vietu izveidei

2019-07-04

ESF projekts “Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” Nr.9.1.1.1/15/I/001


 

Vairākas Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs līdz šī gada 15. jūlijam pieņem darba devēju pieteikumus subsidēto darba vietu izveidei Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” ietvaros. Tā ir iespēja darba devējiem piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus, nodarbinot subsidētajās darba vietās NVA reģistrētos bezdarbniekus.

 

Izveidojot subsidēto darba vietu NVA reģistrētam bezdarbniekam, darba devēji saņem dotāciju nodarbināto bezdarbnieku un darba vadītāju atalgojumam, kā arī noteiktos gadījumos dotāciju valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām no bezdarbnieka darba algas dotācijas daļas. Ja subsidētā darba vieta izveidota bezdarbniekam ar invaliditāti, darba devējs var saņemt vienreizēju dotāciju darba vietas pielāgošanai.

 

Pieteikumus subsidēto darba vietu izveidei pieņem NVA filiāles Aizkrauklē, Alūksnē, Cēsīs, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Limbažos, Ludzā, Madonā, Rēzeknē, Rīgā, Saldū, Siguldā, Talsos, Tukumā un Valmierā. Pieteikties var komersanti (izņemot ārstniecības iestādes, kurās valsts vai pašvaldības daļa pamatkapitālā atsevišķi vai kopumā pārsniedz 50%, kā arī izglītības iestādes, kuru pamatuzdevums ir izglītības programmu īstenošana), lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības, pašnodarbinātās personas, nodibinājumi vai biedrības (izņemot politiskās partijas).

 

NVA īstenotā ESF projekta „Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem” ietvaros tiek nodarbināti bezdarbnieki ar invaliditāti, ilgstošie bezdarbnieki, kuri bijuši bez darba vismaz 12 mēnešus, bezdarbnieki vecumā virs 55 gadiem, kā arī bezdarbnieki ar bēgļa vai alternatīvās personas statusu.


Kā darba devējam pieteikties valsts līdzfinansēto darba vietu izveidei?
1. solis:

Jāizdrukā pieteikuma forma, kas pieejama NVA mājaslapas sadaļā „Darba devējiem”“Pasākumi noteiktām personu grupām”.
2. solis:
Jāaizpilda pieteikuma forma un jāpievieno prasītā informācija.
3. solis:
Līdz 2019.gada 15. jūlijam aizpildītais pieteikums jāiesniedz klātienē vai jānosūta pa pastu NVA filiālei, kuras apkalpošanas teritorijā plānots veidot subsidēto darba vietu. Pieteikumu var nosūtīta arī elektroniski, ja tas ir parakstīts ar drošu elektronisko parakstu.

 

Detalizētāka informācija par pasākumiem, to nosacījumiem un dotāciju apmēriem pieejama NVA tīmekļvietnes sadaļā „Darba devējiem”“Pasākumi noteiktām personu grupām” un NVA filiālēs. Visu NVA filiāļu kontaktinformācija atrodama NVA tīmekļvietnes sadaļā “Kontakti”.

 25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv