Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Valkas
filiāle

Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2017-04-28

 PROJEKTS LĪDZFINANSĒTS JAUNATNES NODARBINĀTĪBAS INICIATĪVAS IETVAROS
ESF projekts „Jauniešu garantijas” Nr.7.2.1.1/15/I/001

 

NVA Valkas filiālē, Raiņa ielā 16, Valkā, 2017. gada 9. maijā plkst. 11:00 notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

Sēdē tiks izvērtēti pretendentu pieteikumi ESF projekta “Jauniešu garantijas” Nr. 7.2.1.1/15/I/001:

 • 11.04.2017. izsludinātā konkursa ietvaros pasākuma “Pirmā darba pieredze jaunietim” īstenošanai, kuri iesniegti līdz 2017. gada 26. aprīlim.
 • 11.04.2017. izsludinātā konkursa ietvaros pasākuma “Subsidētās darba vietas jauniešiem bezdarbniekiem (pasākumi noteiktām personu grupām)” īstenošanai, kuri iesniegti līdz 2017. gada 26. aprīlim.
 • 13.04.2017. izsludinātā konkursa ietvaros pasākuma „Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai, kuri iesniegti līdz 2017. gada 28. aprīlim.

Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2017-04-26

 

 

 NVA Valkas filiālē, Raiņa ielā 16, Valkā, 2017.gada 28.aprīlī plkst. 14:00 notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

Sēdē tiks izvērtēti pretendentu pieteikumi:

 • ESF projekta ”Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” Nr.9.1.1.1/15/I/001 īstenošanai, aktīvā nodarbinātības pasākuma ”Pasākums noteiktām personu grupām” ietvaros, kuri tiks iesniegti līdz 2017.gada 27.aprīlim.

 

 


Seminārs par NVA un VSAA e-pakalpojumu lietošanu

2017-04-05

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Valkas filiālē 2017. gada 30. martā “E-prasmju nedēļas 2017” ietvaros norisinājās informatīvs pasākums "E-prasmju attīstība Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) e-pakalpojumu lietošanā". Pasākumu bija apmeklējuši 42 interesenti, to vidū bija arī 12 jaunieši.

Semināru atklāja NVA Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere. Pasākuma dalībniekus viņa iepazīstināja ar darba kārtību, uzsverot, ka informāciju tehnoloģiju pārzināšana ir nepieciešama ik dienu - gan darbu meklējot, gan darba pienākumus veicot. Digitālās prasmes atvieglo saziņu ar dažādām iestādēm. Arī NVA turpina pilnveidot iespējas klientiem attālināti saņemt pakalpojumus un informāciju.

Dzīvē ļoti noderīga ir finanšu pratība, kas tagad tiks mācīta arī NVA klientiem. Finanšu pratība ir prasmju kopums un zināšanu kopums, kas personai ļauj izprast finanšu principus, produktus un pakalpojumus, lai pieņemtu pareizus lēmumus, kas ietekmēs finansiālo labklājību.
Arī finanšu pratībā būs nepieciešamas e-prasmes, jo pat vienkāršākie finanšu pakalpojumi ir saistīti ar e-vidi: internetbankas lietošana, maksājumu veikšana, kredīti, apdrošināšanas pakalpojumi un arī ieguldījumi.

Semināra turpinājumā Karjeras konsultante Linda Upmale sniedza informāciju par portāla www.latvija.lv un NVA mājaslapas www.nva.gov.lv iespējām. Klienti iepazinās ar NVA piedāvāto elektronisko apmācības moduli “Motivācijas vēstules sagatavošana un sagatavošanās darba intervijai”, uzzināja, kādas prasmes tas attīsta un kā notiek apmācības process.

Veiksmīgam darba meklēšanas procesam, karjeras izvēlei un plānošanai noderīgas ir NVA piedāvātās iespējas e-vidē: interešu izpēte un profesionālās piemērotības noteikšana, profilēšanas metode un darba tirgus īstermiņa prognožu rīka izmantošana, kā arī CV publicēšana un vakanču meklēšana NVA CV un vakanču portālā un portālā www.latvija.lv.

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) pārstāve Una Ķieģelmane informēja par VSAA aktualitātēm un e-pakalpojumiem portālā www.latvija.lv, kas ļauj iegūt informāciju par:

 • sociālās apdrošināšanas iemaksām un apdrošināšanas periodiem;
 • reģistrēto darba stāžu;
 • piešķirtās pensijas, pabalsta, atlīdzības apmēru;
 • VSAA ieturēto ienākuma nodokli;
 • izmaksai nosūtīto pensiju, pabalstu, atlīdzību;
 • prognozējamo vecuma pensijas apmēru;
 • Valsts fondēto pensiju shēmas (pensiju 2.līmeņa) dalībnieka konta izrakstu;
 • izmaksātajiem pabalstiem, pensijām, atlīdzību un ieturēto ienākuma nodokli (ienākumu deklarēšanai);
 • ieturējumiem no izmaksātās pensijas, pabalsta, atlīdzības;
 • apdrošinātās personas pensijas kapitālu;
 • valsts fondēto pensiju shēmas līdzekļu pārvaldītāja un ieguldījuma plāna maiņu;
 • valsts fondēto pensiju shēmas dalībnieka reģistrāciju un ieguldījuma plāna izvēli.


Pasākuma noslēgumā ES fondu projekta “Jauniešu garantijas” karjeras konsultante Baiba Leite informēja jauniešus par e-pakalpojumu pieejamību jauniešiem bezdarbniekiem. Tika piedāvāta iespēja izmatot profilēšanas metodi, izpētīt katram piedāvātos pasākumus un iepazīties ar plašāku informāciju par katru pasākumu, plānojot turpmāko sadarbību ar NVA.


Pasākuma laikā apmeklētāju jautājumi bija par darba meklēšanas procesu, sociālās apdrošināšanas iemaksām, CV un motivācijas vēstules sagatavošanu.

 

     
 

 


NVA Valkas filiāle tiekas ar Smiltenes tehnikuma audzēkņiem

2017-03-31

2017. gada 28. martā “E-prasmju nedēļa 2017” ietvaros, kas norisinās no 27. marta līdz 2. aprīlim, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) karjeras konsultante Linda Upmale tikās ar Smiltenes tehnikuma viesnīcu pakalpojumu kursa audzēkņiem. Jaunieši tika informēti par NVA pakalpojumiem un iespējām, ko aģentūra piedāvā jauniešiem, kā arī par Eiropas Savienības fondu projekta “Jauniešu garantijas” atbalsta pasākumiem . Karjeras konsultante stāstīja par karjeras izvēles un plānošanas nozīmi, iepazīstināja ar aktuālām tendencēm darba tirgū. Apmeklējot NVA mājaslapu www.nva.gov.lv, Smiltenes tehnikuma audzēkņi uzzināja, kā veikt profesionālās piemērotības izpēti mājaslapas karjeras sadaļā un iegūt informāciju par izglītības un karjeras izaugsmes iespējām Latvijā.

 

 

 

 

 


Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2017-03-21


NVA Valkas filiālē, Raiņa ielā 16, Valkā, 2017.gada 27.martā plkst. 9:00 notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

Sēdē tiks izvērtēti pretendentu pieteikumi:

 • no ESF projekta ”Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” finansētā aktīvā nodarbinātības pasākuma "Apmācība pie darba devēja", kuri tiks iesniegti līdz 2017.gada 23.martam.

NVA Valkas filiāle rīko E-prasmju nedēļas pasākumu bezdarbniekiem, darba meklētājiem un nodarbinātām personām

2017-03-21
2017. gada 30. martā E-prasmju nedēļas ietvaros Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Valkas filiālē, Raiņa ielā 16, rīko informatīvu pasākumu "E-prasmju attīstība Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras VSAA e-pakalpojumu lietošanā".

Darba kārtība


28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

Reģistrēto skolēnu skaits
pa reģioniem

KOPĀ:
 
12067
Rīgas reģ.:
 
5261
Vidzeme:
 
1189
Kurzeme:
 
2159
Zemgale:
 
1677
Latgale:
 
1781

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv