Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Valkas
filiāle

20.septembrī Valkā norisināsies „Livonijas darba tirgus Valka – Valga 2018”

2018-09-17

 

 

 

2018. gada 20.septembrī no plkst. 11.00 līdz 14.00 Valkas Kultūras namā (E.Dārziņa iela 8, Valka) norisināsies „Livonijas darba tirgus Valka – Valga 2018”, kuru rīko Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fondu, Valgas pilsētas valdi un Valkas novada domi programmas INTERREG V-A – Igaunija – Latvija projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” ietvaros.


Latvijas uzņēmumi piedāvās darbu aprūpētājiem, autoatslēdzniekiem, autobusa vadītājiem, elektronisko iekārtu komplektētājiem, kasieriem, metālapstrādes strādniekiem, metinātājiem, montāžas speciālistiem, pakošanas palīgstrādniekiem, pavāriem, pārdevējiem, pārdošanas konsultantiem, piegriezējiem, virtuves darbiniekiem un citu profesiju pārstāvjiem, savukārt Igaunijas darba devēji meklēs montētājus, noliktavas darbiniekus, operatorus, starpslīpētājus, šoferus un citus darbiniekus.


NVA stendā darba meklētājiem tiks piedāvāta arī informācija par aktuālajām vakancēm, kuras darba devēji ir reģistrējuši NVA datu bāzē. Šobrīd NVA Valkas filiāles uzskaitē ir 63 aktuālās brīvās darba vietas, darba devējiem nepieciešami kokzāģētavas operatori, kūdras ieguves palīgstrādnieki, lentzāģa operatori, palīgstrādnieki, veikala kasieri, konditora palīgi u.c.


Pulksten 12.30 Valkas Kultūras nama 1.stāva zālē notiks finanšu ekspertes un NVA informatīvās kampaņas “Bezdarbs nav bezdarbība” vēstneses Ilzes Kristīnes Jurkānes motivējošā meistarklase darba meklētājiem. „Livonijas darba tirgū Valka - Valga 2018” būs arī SIA “Hansavest Latvija” uzņēmuma prezentācija, Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda seminārs par darba iespējām Igaunijā un citas aktivitātes.

 

 Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

2018-08-10

 

http://www.nva.gov.lv/fil/public/docs/20_5787281cac6055.16568940.jpg

 

NVA Valkas filiālē, Raiņa ielā 16, Valkā, 2018.gada 14.augustā plkst. 10:00 notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

 

Sēdē tiks izvērtēti pretendentu pieteikumi:

  • no ESF projekta ”Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” finansētā aktīvā nodarbinātības pasākuma "Apmācība pie darba devēja", kuri tika iesniegti līdz 2018.gada 13. augustam.

Darba meklētāju tikšanās ar darba devēju un informatīvā diena bezdarbniekiem NVA Valkas filiālē

2018-07-26
2.augustā plkst. 10.30 NVA Valkas filiāles 2.stāva zālē (Raiņa ielā 16), notiks bezdarbnieku un darba meklētāju tikšanās ar Igaunijas uzņēmuma "Finesta" pārstāvjiem, kuri piedāvās darba iespējas. Darba meklētājiem tiks sniegta informācija par uzņēmumu, tā specifiku un darba apstākļiem, kā arī būs iespēja noslēgt darba līgumu.

Bezdarbniekus, kuri nesen ir reģistrējušies, NVA Valkas filiāles vadītāja E.Pormeistere informēs par aktuālajām brīvajām vietām un NVA atbalstu bezdarbniekiem - pakalpojumiem, projektiem un pasākumiem.


Noslēgusies darba devēju pieteikumu pieņemšana subsidēto darba vietu izveidei

2018-06-12

 

 

Nodarbinātība valsts aģentūras (NVA) Valkas filiālē 2018.gadā ir noslēgusies darba devēju pieteikumu pieņemšana aktīvā nodarbinātības pasākuma "Pasākums noteiktām personu grupām" (turpmāk – pasākums), īstenošanai. 2018.gadā izveidotas 8 subsidētās darba vietas NVA reģistrētiem bezdarbniekiem, tai skaitā 2 darba vietas bezdarbniekiem ar invaliditāti. Pasākums īstenots ESF projekta "Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem" (Nr.9.1.1.1/15/I/001) ietvaros.


Seminārs darba meklētājiem, bezdarbniekiem un darba devējiem par rezidentu un nerezidentu statusu un starpkultūru komunikācijas īpatnībām

2018-06-05

 

 

2018.gada 14.jūnijā plkst.10.00 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Valkas filiālē (Valkā, Raiņa ielā 16) notiks seminārs darba meklētājiem, bezdarbniekiem un darba devējiem par rezidentu un nerezidentu statusa juridiskajiem aspektiem, kā arī par Igaunijas un Latvijas starpkultūru komunikācijas īpatnībām. Seminārā piedalās Igaunijas muitas un Valkas pilsētas kultūras nama speciālisti.

Semināru rīko NVA, Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonds, Valkas novada dome un Valgas pilsētas dome pārrobežu sadarbības programmas “INTERREG Estonia-Latvia” projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” ietvaros.


2018. gada 30. maijā, Līgatnē, Springšļu dzirnavās, norisinājās sadarbības programmas INTERREG V-A – Igaunija – Latvija partneru diena

2018-05-31Pasākumā piedalījās programmas atbalstīto projektu, programmas vadības un finanšu kontroles institūciju pārstāvji.


Projektu “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” pārstāvēja Liliana Garkalne no Nodarbinātības valsts aģentūras, Monika Toiger no Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda un Gunta Smane no Valkas novada domes.

 

 

Pasākums sākās ar projektu prezentācijām. Turpinājumā projektu pārstāvji tika sadalīti darba grupās. Pasākums deva iespēju projekta dalībniekiem dalīties pieredzē par projekta īstenošanu un apmainīties ar galvenajiem izaicinājumiem. Šajās diskusijās izkristalizējās trīs atziņas.

Pirmkārt, projektu pārstāvju starpā bija vienprātība par tiešās komunikācijas nozīmi, lai piesaistītu dalībniekus projekta aktivitātēm. Tika diskutēts par to, ka svarīga nozīme ir tīklošanās (networking) aktivitātēm, jo tieši šāda veida aktivitātes veicina savstarpēju uzticību starp uzņēmumiem, valsts iestādēm un iedzīvotājiem.

 


Otrkārt, projektu pārstāvji aktīvi apsprieda vairākas iespējas, kā varētu uzlabot projektos sasniegto rezultātu atspoguļošanu un informatīvās platformas izveidi, kas atvieglotu projekta pasākumu plānošanu tā, lai savstarpēji līdzīgas aktivitātes nepārklātos. Treškārt, projektu pārstāvji apņēmās turpmāk sadarboties, palīdzot ar informācijas nodošanu mērķauditorijai un atbalstīt viens otru, kopīgi piedaloties projekta rīkotajos pasākumos.


Pasākuma noslēgumā nenovērtējama pieredze tika iegūta no sarunas ar finanšu kontroles institūcijas un programmas Kopīgā sekretariāta pārstāvjiem, par projekta aktivitātēm un to īstenošanas gaitām.


28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv