Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Valkas
filiāle

Aizvadīta Valkas - Valgas uzņēmēju sporta diena

2017-11-27

          

 

25.novembrī, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē norisinājās Valkas – Valgas Uzņēmēju sporta diena 2017”. Pasākumā piedalījās un komandās kopīgi sacentās Valkas un Valgas uzņēmumu vadītāji un pārstāvji, Latvijas un Igaunijas Nodarbinātības Valsts aģentūru un Valkas novada domes speciālisti.

Pasākums sākās ar Valkas novada domes priekšsēdētāja Venta Armanda Kraukļa un Valgas pilsētas mēra vietnieka Juri Konrada uzrunām un īsu informāciju par projekta aktivitātēm.

Pēc kārtīgas iesildīšanās, dalībnieki pēc izloze principa tika sadalīti komandās. Katrs dalībnieks piedalījās 5 individuālās sacensībās un komandas futbola spēlē un stafetē. Visas aktivitātes bija gan sportiskas, kā arī nedaudz bija vajadzīga arī veiksme.

Sporta dienu noorganizēja un vadīja sporta speciāliste Marta Empele ar komandu.

Uzņēmēju sporta diena tika līdzfinansēta no INTERREG Igaunijas – Latvijas programmas projekta „Pārrobežu darba tirgus integrācija un nodarbinātības veicināšana“, projekta nr. EstLat-40.

 

Bildes var apskatīt: http://valka.lv/lv/galleries/valkas-valgas-uznemeju-sporta-diena-aempele-lavota-kraukle-rjuhnevics
 

                                                             


Informatīvā diena par pārrobežu teritorijā nodarbināto sociālās aizsardzības jautājumiem

2017-11-17

      

 

Sadarbības programmas “INTERREG Estonia-Latvia” projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” ietvaros 2017. gada 16. novembrī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Valkas filiālē notika informatīvā diena bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem par nodarbinātības un sociālās aizsardzības jautājumiem Latvijā, Igaunijā, citās Eiropas Savienības (ES) valstīs un pārrobežu teritorijās.


Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda vadītāja Merike Metsavasa klātesošos iepazīstināja ar situāciju Igaunijas darba tirgū un sociālās apdrošināšanas sistēmu šajā valstī. Savukārt Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) pārstāve Una Ķieģelmane stāstīja par to, kas darba ņēmējam jāņem vērā, dodoties uz darbu citā ES dalībvalsti. Una Ķieģelmane izskadroja, kā Latvijā tiek aprēķināts bezdarbnieka pabalsts, kā arī informēja par pabalsta eksporta nosacījumiem.


NVA Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere iepazīstināja ar filiāles darbību un piedāvātajiem pakalpojumiem. Informatīvās dienas noslēguma daļā notika diskusija, kuras laikā darba meklētāji un darba devēji sarunā ar nozares ekspertiem uzdeva jautājumus, lai detalizētāk noskaidrotu interesējošus nodarbinātības un sociālās aizsardzības jautājumus.

 

 

                                                              

 

         


Informatīvā diena darba meklētājiem/bezdarbniekiem un darba devējiem

2017-11-10

 

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA), Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda, Valkas novada domes un Valgas pilsētas domes īstenotā pārrobežu sadarbības programmas “INTERREG Estonia-Latvia” projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” programmas ietvaros organizē.

 

Informatīvo dienu darba meklētājiem/bezdarbniekiem un darba devējiem ar VSAA un Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda speciālistu dalību par “Sociālo iemaksu veikšana, veicot darbu dažādās ES valstīs un bezdarbnieku pabalsti saskaņā ar ES tiesību aktiem”.

 
2017.gada 16.novembrī no plkst.09.00
Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiālē (Valkā, Raiņa ielā 16).

 

                                                             
NVA informācijas tālrunis
+371 647 23871

Informatīvā diena ir bez maksas- nāc un piedalies!

 


Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2017-11-03

 

http://www.nva.gov.lv/fil/public/docs/20_5787281cac6055.16568940.jpg

 

NVA Valkas filiālē, Raiņa ielā 16, Valkā, 2017.gada 07.novembrī plkst. 09:00 notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

Sēdē tiks izvērtēti pretendentu pieteikumi:

  • no ESF projekta ”Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” finansētā aktīvā nodarbinātības pasākuma "Apmācība pie darba devēja", kuri tika iesniegti līdz 2017.gada 06. novembrim.

Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2017-10-24

 

http://www.nva.gov.lv/fil/public/docs/20_5787281cac6055.16568940.jpg

 

NVA Valkas filiālē, Raiņa ielā 16, Valkā, 2017.gada 27.oktobrī plkst. 09:00 notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde. Sēdē tiks izvērtēti pretendentu pieteikumi:

  • no ESF projekta ”Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” finansētā aktīvā nodarbinātības pasākuma "Apmācība pie darba devēja", kuri tika iesniegti līdz 2017.gada 23.oktobrim.

 


Skolēni Smiltenē prezentē biznesa plānus

2017-10-04
28.septembrī Smiltenes vidusskolā Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmijas projekta „Esi Līderis! ” ietvaros savus darbus aizstāvēja un prezentēja 10.-12. klašu skolēni, kuri apgūst profesionālās pilnveides izglītības programmu “Uzņēmējdarbības pamati”. Jauniešu darbu tēma - „Uzņēmējdarbība”.

Katrs skolēns bija izstrādājis savu biznesa plānu. Kopumā tika stādīti priekšā seši biznesa plāni. Skolēnu darbus vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija Smiltenes vidusskolas projekta „Esi Līderis” skolotāja Rita Rozīte, NVA Valkas filiāles nodarbinātības organizatore Una Eglīte, SIA „Agrotehnika Smiltene” vadītājs Andris Vilkasts.

Skolu uzņēmējdarbības projekta „Esi Līderis!” mērķis ir veicināt skolēna zināšanu un prasmju apguvi, attieksmes un vērtību veidošanos, lai motivētu mūžizglītībai un apzinātai karjerai. Programma ir akreditēta (akreditācijas lapa Nr.AI7796) un par tās apgūšanu tiek piešķirta valsts atzīta profesionālās pilnveides apliecība. 


26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv