Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Valkas
filiāle

NVA direktore piedalīses svinībās Valkā, atzīmējot 10 gadadienu kopš Latvijas un Igaunijas pievienošanās Šengenas līgumam

2017-12-15

21.decembrī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone piedalīsies svinīgajā pasākumā, kas norisināsies pie Valkas un Valgas bijušā robežpunkta Rīgas ielas un Raja krustojumā, atzīmējot 10 gadadienu kopš Latvijas un Igaunijas pievienošanās Šengenas līguma bezvīzu zonai. Svinībās piedalīses Igaunijas Republikas prezidente Kersti Kaljulaid un Latvijas Republikas prezidents Raimonds Vējonis, kā arī Eiropas Komisijas pārstāvniecību Igaunijā un Latvijā pārstāvji, Valkas novada domes un Valgas valdes vadītāji.

 

NVA, Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonds, Valkas novada dome un Valgas valde īsteno Eiropas Savienības programmas “INTERREG Estonia-Latvia” projektu “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana.” Programma “INTERREG Estonia-Latvia” ir viena no 60 pārrobežu sadarbības programmām, kas saskaņā ar Eiropas teritoriālās sadarbības izlīdzināšanas politikas mērķiem darbojas Eiropas Savienības (ES) iekšējo robežu teritorijās. “INTERREG Estonia-Latvia” programmu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF), Igaunijas Republika un Latvijas Republika.


Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2017-12-11

 

http://www.nva.gov.lv/fil/public/docs/20_5787281cac6055.16568940.jpg

 

NVA Valkas filiālē, Raiņa ielā 16, Valkā, 2017. gada 14.decembrī plkst. 11:15 notiks aktīvo nodarbinātības un atbalsta pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.


Sēdē tiks izvērtēti pretendentu pieteikumi, kuri tika iesniegti līdz 2017. gada 04.decembrim:

  • ESF projekta “Jauniešu garantijas” Nr. 7.2.1.1/15/I/001 atbalsta pasākuma „Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai (konkursa izsludināšanas datums 24.11.2017.- 04.12.2017.)

 


Sanāksmē Valgā apspriestas programmas “INTERREG Estonia - Latvia” projekta aktivitātes

2017-12-05
 
 

          

2017. gada 1. decembrī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Finanšu un attīstības departamenta direktore Sanita Silova, Grāmatvedības nodaļas vecākā grāmatvede Agnese Aksjonova un Finanšu un attīstības departamenta Attīstības nodaļas eksperte Liliana Garkalne piedalījās sadarbības programmas “INTERREG Estonia - Latvia” projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” partneru vadības sanāksmē Valgā. Sanāksmē piedalījās projekta atbildīgās personas no Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda, Valkas pašvaldības un Valgas pilsētas pašvaldības. Dienaskārtībā tika izskatīti jautājumi par aktivitāšu norisi projekta īstenošanas pirmajos četros mēnešos, tika pārrunāta pirmās atskaites iesniegšanas kārtība, kā arī apspriests 2018. gada pasākumu plāns.

 

 

                                                           
  


Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2017-12-04

 

http://www.nva.gov.lv/fil/public/docs/20_5787281cac6055.16568940.jpg

 

NVA Valkas filiālē, Raiņa ielā 16, Valkā, 2017.gada 07.decembrī plkst. 11:00 notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde. Sēdē tiks izvērtēti pretendentu pieteikumi:

  • no ESF projekta ”Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” finansētā aktīvā nodarbinātības pasākuma ”Apmācība pie darba devēja”, kuri tika iesniegti līdz 2017.gada 05. decembrim.


Seminārs darba ņēmējiem par pārmaksāto nodokļu atgūšanu un Latvijas rezidentiem ārvalstīs

2017-11-30
 

2017.gada 6.decembrī plkst.10.00 Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru (VSAA) NVA Valkas filiālē (Raiņa ielā 16, Valkā) rīko semināru bezdarbniekiem, darba meklētājiem un nodarbinātām personām “Pārmaksāto nodokļu atgūšana un Latvijas rezidenti ārvalstīs.” Dalība seminārā ir bez maksas! Seminārs tiek organizēts pārrobežu sadarbības programmas “INTERREG Estonia-Latvia” projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” ietvaros. Projektu īsteno NVA, Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonds, Valkas novada dome un Valgas pilsētas dome.

 
Dalība seminārā ir bez maksas!

 

Tālrunis papildu informācijai: +371 647 23871

 


Aizvadīta Valkas - Valgas uzņēmēju sporta diena

2017-11-27

          

 

25.novembrī, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē norisinājās Valkas – Valgas Uzņēmēju sporta diena 2017”. Pasākumā piedalījās un komandās kopīgi sacentās Valkas un Valgas uzņēmumu vadītāji un pārstāvji, Latvijas un Igaunijas Nodarbinātības Valsts aģentūru un Valkas novada domes speciālisti.

Pasākums sākās ar Valkas novada domes priekšsēdētāja Venta Armanda Kraukļa un Valgas pilsētas mēra vietnieka Juri Konrada uzrunām un īsu informāciju par projekta aktivitātēm.

Pēc kārtīgas iesildīšanās, dalībnieki pēc izloze principa tika sadalīti komandās. Katrs dalībnieks piedalījās 5 individuālās sacensībās un komandas futbola spēlē un stafetē. Visas aktivitātes bija gan sportiskas, kā arī nedaudz bija vajadzīga arī veiksme.

Sporta dienu noorganizēja un vadīja sporta speciāliste Marta Empele ar komandu.

Uzņēmēju sporta diena tika līdzfinansēta no INTERREG Igaunijas – Latvijas programmas projekta „Pārrobežu darba tirgus integrācija un nodarbinātības veicināšana“, projekta nr. EstLat-40.

 

Bildes var apskatīt: http://valka.lv/lv/galleries/valkas-valgas-uznemeju-sporta-diena-aempele-lavota-kraukle-rjuhnevics
 

                                                             


26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv