Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Valkas
filiāle

Vajadzīgos darbiniekus darba devēji var atrast NVA Vakanču gadatirgos

2018-03-01

Projekts Nr. 9.1.1.2/15/I/001 „Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem”
Projekts Nr. 7.1.2.1./15/I/001 „EURES tīkla darbība Latvijā” Jau piekto gadu pēc kārtas Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) visos valsts reģionos rīko Vakanču gadatirgus, lai darba devējiem palīdzētu atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu.

 

20. martā Liepājas Latviešu biedrības namā no plkst. 10:00 līdz 15:00 un 22. martā Daugavpils Olimpiskajā centrā no plkst. 11:00 līdz 14:00 norisināsies NVA un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2018”.

 

5. aprīlī no plkst. 11:00 līdz 14:00 NVA Vakanču gadatirgus norisināsies Jelgavas tehnikuma telpās (O.Kalpaka iela 37, Jelgava), 11. aprīlī no plkst.11:00 līdz 14:00 - Latvijas Universitātes Kuldīgas filiāles telpās (Kalna iela 19, Kuldīga), 19. aprīlī no plkst.11:00 līdz 13:00 - Preiļu novada Kultūras centrā (Raiņa bulvāris 28, Preiļi), savukārt Rīgā NVA Vakanču gadatirgus tiks rīkots 31. maijā no plkst.10:00 līdz 14:00 laukumā pie Kongresu nama (K.Valdemāra iela 5, Rīga).

 

NVA Valkas filiāle un Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda Valgas nodaļa ik gadu rīko "Livonijas darba tirgu", kurā satiekas Valkas un Valgas pierobežas teritoriju darba devēji un darba meklētāji. Šopavasar "Livonijas darba tirgus 2018" norisināsies 19. aprīlī Valgā. "Livonijas darba tirgus" tiek rīkots sadarbības programmas INTERREG V-A – Igaunija – Latvija projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” ietvaros.

 

NVA direktore Evita Simsone: „Vakanču gadatirgi ir kļuvuši par NVA tradīciju, vienu no pakalpojumiem, kas palīdz darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus. Pērn visos aģentūras rīkotajos Vakanču gadatirgos kopumā ap 200 darba devēju piedāvāja vairāk nekā 3 tūkstošus brīvo darba vietu, bet apmeklēja šos pasākumus vairāk nekā 6,8 tūkstoši darba meklētāju. Darba devējiem piedalīšanās Vakanču gadatirgū paver iespēju ne vien klātienē piedāvāt brīvās darba vietas, veikt pirmās darba intervijas un izvēlēties piemērotākos kandidātus, bet arī prezentēt savu uzņēmumu, informēt par tā darbību, darba nosacījumiem, izaugsmes iespējām, veicinot uzņēmuma atpazīstamību darba tirgū.”

 

Vajadzīgo darbinieku piesaistei NVA darba devējiem piedāvā daudzus pakalpojumus, tostarp iespēju bez maksas reģistrēt brīvās darbavietas CV un vakanču portālā vai NVA filiālēs visā Latvijā; ar NVA filiāļu atbalstu veikt piemērotu darbinieku atlasi; sagatavot uzņēmumam nepieciešamos speciālistus, iesaistoties pasākumā „Apmācība pēc darba devēju pieprasījuma” vai „Praktiskā apmācībā pie darba devēja”; nodarbināt gados jaunus speciālistus ar augstāko vai profesionālo izglītību pasākumā „Pirmā darba pieredze jauniešiem”; izmantot reģionālās mobilitātes atbalstu, lai nodarbinātu attālāk dzīvojošos speciālistus u.c.

 

Vakanču gadatirgos darbosies NVA stends, kurā aģentūras speciālisti gan darba meklētājiem, gan darba devējiem sniegs konsultācijas par NVA pakalpojumiem. NVA stendā interesenti varēs uzzināt par NVA īstenotā Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” aktivitātēm ilgstošā bezdarba mazināšanai.

 

Dalība NVA Vakanču gadatirgos gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir bez maksas!
 

Pieteikt vakances darba devējs var, sazinoties ar to NVA filiāli, kuras rīkotajā Vakanču gadatirgū viņš vēlas piedalīties, visu NVA filiāļu kontaktinformācija pieejama aģentūras interneta vietnē (www.nva.gov.lv).


Iznācis otrs informatīvais laikraksts “Darba Valgā – Valkā”

2018-02-27

 

 

 

Laikraksta izdošana ir viena no INTERREG Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” aktivitātēm, kuru palīdz īstenot Valkas novada dome sadarbībā ar Valgas pilsētas domi. Laikrakstā ir atspoguļotas intervijas ar reģiona darba devējiem un aktuālās vakances Valkas un Valgas reģionā.

 

Informatīvā diena darba devējiem Valgā

2018-02-16

2018. gada 14. februārī Valgas muzejā norisinājās sadarbības programmas INTERREG V-A – Igaunija – Latvija projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” Informatīvā diena darba devējiem. Pasākumu organizēja Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonds.

 

 

Informatīvās dienas laikā Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda pārstāvji klātesošos iepazīstināja ar nodarbinātības situāciju Valgas apriņķī un projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana” pakalpojumu pieejamību Valgas darba devējiem. Informatīvās dienas dalībniekiem tika skaidroti arī sociālās apdrošināšanas jautājumi Eiropas Savienībā.

Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) Informatīvajā dienā pārstāvēja NVA Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere un nodarbinātības organizatore Linda Ščerbane. Erna Pormeistere raksturoja nodarbinātības situāciju Valkā un tuvākajos novados, informēja par bezdarba rādītājiem Latvijas reģionos un valstī kopumā, kā arī stāstīja par sadarbību ar Igaunijas darba devējiem.

 

 

 

Pasākumā piedalījās arī Igaunijas policijas un Robežsardzes padomes pārstāve, kura skaidroja citu valstu pilsoņu un personu bez pilsonības uzturēšanas un nodarbinātības Igaunijā juridiskos aspektus, savukārt Igaunijas nodokļu un muitas pārvaldes pārstāve klātesošos iepazīstināja ar darba devēju nodokļu rezidenci Igaunijā.


Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2018-01-23

 

http://www.nva.gov.lv/fil/public/docs/20_5787281cac6055.16568940.jpg

 

 

NVA Valkas filiālē, Raiņa ielā 16, Valkā, 2018.gada 26.janvārī plkst. 09:00 notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

Sēdē tiks izvērtēti pretendentu pieteikumi:

  • no ESF projekta ”Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” finansētā aktīvā nodarbinātības pasākuma "Apmācība pie darba devēja", kuri tika iesniegti līdz 2018.gada 16. janvārim.

 


Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2018-01-23
http://www.nva.gov.lv/fil/public/docs/20_5787281cac6055.16568940.jpg

 

NVA Valkas filiālē, Raiņa ielā 16, Valkā, 2018.gada 26.janvārī plkst. 09:00 notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

 

Sēdē tiks izvērtēti pretendentu pieteikumi:

  • no ESF projekta ”Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” finansētā aktīvā nodarbinātības pasākuma "Apmācība pie darba devēja", kuri tika iesniegti līdz 2018.gada 16. janvārim.

 


NVA direktore piedalīses svinībās Valkā, atzīmējot 10 gadadienu kopš Latvijas un Igaunijas pievienošanās Šengenas līgumam

2017-12-15

21.decembrī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone piedalīsies svinīgajā pasākumā, kas norisināsies pie Valkas un Valgas bijušā robežpunkta Rīgas ielas un Raja krustojumā, atzīmējot 10 gadadienu kopš Latvijas un Igaunijas pievienošanās Šengenas līguma bezvīzu zonai. Svinībās piedalīses Igaunijas Republikas prezidente Kersti Kaljulaid un Latvijas Republikas prezidents Raimonds Vējonis, kā arī Eiropas Komisijas pārstāvniecību Igaunijā un Latvijā pārstāvji, Valkas novada domes un Valgas valdes vadītāji.

 

NVA, Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonds, Valkas novada dome un Valgas valde īsteno Eiropas Savienības programmas “INTERREG Estonia-Latvia” projektu “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana.” Programma “INTERREG Estonia-Latvia” ir viena no 60 pārrobežu sadarbības programmām, kas saskaņā ar Eiropas teritoriālās sadarbības izlīdzināšanas politikas mērķiem darbojas Eiropas Savienības (ES) iekšējo robežu teritorijās. “INTERREG Estonia-Latvia” programmu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF), Igaunijas Republika un Latvijas Republika.


26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv