Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Valkas
filiāle

Igaunijas energokompānija "Eesti Energia"un tā meitas uzņēmums SIA Enefit atklāj Valkas koģenerācijas spēkstaciju

2012-10-03
2012.gada 4.oktobrī plkst.15:00 Valkā, Rūjienas ielā 5 tiks atklāta Igaunijas energokompānija "Eesti Energia" un tā meitas uzņēmuma SIA Enefit Valkas koģenerācijas spēkstacija. Valkas un Valgas pilsētas vizītes laikā atklāšanas ceremonijā piedalīsies Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš, Igaunijas ekonomikas un komunikāciju ministrs Juhans Partss.

Atklāšanas ceremonijā piedalīsies arī Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere.
Atkļašanas ceremonijas dalībnieki tiks iepazīstināti ar uzņēmuma darbības sfēru, specifiku.
Uznēmumā izveidotas 11 jaunas darba vietas – 1 vadītājs, 1 laborants, 1 elektriķis un 8 kurinātāji.

Pārrobežu sadarbības veicināšana

2012-10-03
2012.gada 9.oktobrī Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere piedalīsies Latvijas – Igaunijas starpvalstu komisijas pārrobežas sadarbības veicināšanas tematiskajā apakšgrupas „Darbaspēka kustība un nodokļu sistēma” darba diskusijas grupā Pērnavā.

Atvērto durvju diena NVA Valkas filiālē

2012-09-28

Šodien 28. septembrī Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienā piedalījās arī Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāle.  Filiāle bija atvērta ikvienam interesentam un piedāvāja ekskursiju un klātienes tikšanās ar amatpersonām. Filiāles darbinieki informēja interesentus par piedāvātajiem nodarbinātības, apmācību un konkurētspējas paaugstināšanas pasākumiem, iepazīstināja ar karjeras pakalpojumiem un sevis izzināšanas iespējām, kā arī pastāstīja par darba iespējām Latvijā un ārvalstīs. Atvērto durvju dienu apmeklēja 35 interesenti.

Pasākuma galvenais vadmotīvs – parādīt amatpersonu un darbinieku pieejamību un atvērtību. Atvērto durvju diena valsts pārvaldes iestādēs tiek rīkota jau vairākus gadus, un tie palīdz veidot pozitīvu komunikāciju starp valsts pārvaldes darbiniekiem un iedzīvotājiem.

Šī pasākuma ietvaros Valkas filiāli apmeklēja darba devējs SIA „PRESTIŽS” vadītājs. Viņš vēlējās saņemt informāciju par NVA sniegtajiem pakalpojumiem. Bija ieradušies arī jaunieši, kurus interesēja darbs kādā no Valkas pilsētas uzņēmumiem. Valkas filiāles darbinieki deva iespēju darba devējam uzrunāt atnākušos jauniešus, lai viņi iegūtu informāciju par uzņēmumu, darba specifiku, darba apstākļiem  un iespējām strādāt tajā. NVA Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere interesentus iepazīstināja ar NVA rīcībā esošajām vakancēm, pakalpojumiem, iespējām darba devējiem un darba meklētājiem, bezdarbniekiem.

 

 


Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienā piedalīsies arī Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāle

2012-09-20
Šogad 28. septembrī Valsts kanceleja sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām visā Latvijā organizē Atvērto durvju dienu. Šajā dienā valsts pārvaldes iestādes būs atvērtas ikvienam interesentam un piedāvās ekskursijas, prezentācijas un klātienes tikšanās ar amatpersonām un valsts pārvaldē strādājošajiem.

Pasākuma galvenais vadmotīvs – parādīt amatpersonu un darbinieku pieejamību un atvērtību. Atvērto durvju diena valsts pārvaldes iestādēs tiek rīkota jau vairākus gadus, un tie palīdz veidot pozitīvu komunikāciju starp valsts pārvaldes darbiniekiem un iedzīvotājiem.

Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienā piedalīsies arī Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāle.  

Pasākumi Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiālē 28. septembrī norisināsies no plkst. 09.00 – 16.00 Raiņa ielā 16, Valkā.

Atvērto durvju dienas apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāles uzdevumiem, darbinieku darba pienākumiem, Aģentūras piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī par karjeras pakalpojumiem.

Pasākumā aicināti piedalīties 9.-12. klašu skolēni.


Pieteikties līdz 26.septembrim pa tālr. 64723871, 26627369 vai nosūtot informāciju uz e-pastu
Aplūkot e-pastu

Aktualitātes NVA Valkas filiālē laika posmā no 17.09.2012.-21.09.2012.

2012-09-13
  • 2012. gada 19. līdz 21.septembrim no plkst. 10:30 līdz 16:50, NVA Valkas filiālē, Raiņa ielā 16, bezdarbnieki, darba meklētāji un bezdarba riskam pakļautās personas tiek aicināti uz kursu „Lietišķās rakstības prasmes”.  
  • 2012. gada 20.septembrī plkst. 09:00, NVA Valkas filiālē, Raiņa ielā 16, bezdarbnieki, darba meklētāji un bezdarba riskam pakļautās personas tiek aicināti uz klientu informatīvo dienu, kurā Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere stāstīs par NVA aktīviem nodarbinātības pasākumiem. Karjeras konsultācijām, Bezdarbnieku un darba meklētāju statussu, tiesības un pienākumiem. Darba meklēšanas un izglītības iespējām Latvijā un ES/EZZ u.c. informācija.
  • 2012.gada 21.septembrī plkst. 9:00, Smiltenes novada bērnu un ģimenes atbalsta centrā, Galdnieku iela 10b, bezdarbnieki, darba meklētāji un bezdarba riskam pakļautās personas tiek aicināti uz klientu informatīvo dienu, kurā Valkas filiāles nodarbinātības aģente Dagnija Diūra stāstīs par NVA aktīviem nodarbinātības pasākumiem. Karjeras konsultācijām, Bezdarbnieku un darba meklētāju statussu, tiesības un pienākumiem. Darba meklēšanas un izglītības iespējām Latvijā un ES/EZZ u.c. informācija.
  • 2012. gada 21.septembrī plkst. 10:30 Smiltenes novada bērnu un ģimenes atbalsta centrā, Galdnieku iela 10b, Smiltenē bezdarbnieki, darba meklētāji un bezdarba riskam pakļautās personas tika aicinātas uz lekciju „Lietišķā etiķete”.

Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2012-09-10
Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiālē Raiņa ielā 16, Valkā 2012. gada 21. septembrī plkst. 09:00 notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde. Sēdē tiks izvērtēti darba devēju pieteikumi aktīvo nodarbinātības pasākumu „Kompleksie atbalsta pasākumi” aktivitātes "Darba vieta jaunietim", īstenošanai, kuri iesniegti līdz 2012. gada 17. septembrim.

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRSPēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv