Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Valkas
filiāle

Notiks tikšanās ar Igaunijas kolēģiem

2012-08-23
2012. gada 28.augustā plkst. 15:00 Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāles telpās Raiņa iela 16, tiksies Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere ar Igaunijas Bezdarba Apdrošināšanas Fonda (Eesti Töötukassa) Valgamaa nodaļas vadītāju un ar Valgas apriņķa Attīstības nodaļas projektu daļas vadītāju. Tikšanās reizē tiks apspriesti jautājumi par jauniešu bezdarbu un citām aktuālām bezdarba problēmām.

NVA Valkas filiālē notiek darba devēju tikšanās ar potenciālajiem darba ņēmējiem

2012-06-13

Jūnija mēnesī Valkas filiālē noris aktīva sadarbība ar darba devējiem brīvo darba vietu aizpildīšanai. No 1.-13.jūnijam darbinieku atlase veikta piecu uzņēmumu pieteiktajām 36 vakancēm.

SIA „Starjobs” un SIA „ALB” notiek darba intervijas brīvo darba vietu aizpildīšanai. SIA „Starjobs” kūdras ieguves palīgstrādnieka vakanci pieteica maijā, kur kopumā bija nepieciešami 50 darbinieki, 13.jūnijā notika kārtējā tikšanās ar kandidātiem 30 atlikušo darba vietu aizpildīšanai. Vienlaicīgi atlase notiek arī SIA „ALB”, kur darbam mēbeļu veikalā pieteiktas divas vakances – veikala vadītājs un pārdevējs – konsultants. 

 

 

 


NVA Valkas filiāles piedalās Valkas - Valgas dvīņu pilsētu festivālā „Skanošā Livonija”

2012-06-12

Jau otro gadu Nodarbinātības Valsts aģentūras Valkas filiāle sadarbībā ar Igaunijas Bezdarba Apdrošināšanas Fonda Valgas nodaļu prezentē savus un EURES pakalpojumus Valkas – Valgas dvīņu pilsētu festivālā „Skanošā Livonija”, kurš norisinājās Valgā, 2012.gada 9.jūnijā. Apmeklētāji varēja uzzināt gan par EURES iespējām, kā arī daudziem aktuālo tēmu - darba vakancēm. Apkārtējo uzmanība NVA Valkas filiāles stendam un piedāvātajai informācijai no apmeklētāju puses bija liela.

NVA mērķis bija veicināt darba meklētāju izpratni par mobilitātes iespējām Latvijā un Eiropā. EURES asistente sniedza informāciju par darba un dzīves apstākļiem, mācību iespējām, darba piedāvājumiem Eiropas Savienības valstīs. Izstādes apmeklētājiem tika sniegta informācija gan mutiski, gan izplatīta ar bukletiem un izdales materiāliem.

 

 

 

 


NVA Valkas filiāles piedalās Igaunijas Bezdarba Apdrošināšanas Fonda (Eesti Töötukassa) Valgamaa nodaļas svinīgā atklāšanā

2012-06-11

Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere un nodarbinātības organizatore Linda Ščerbane 5. jūnijā piedalījās Igaunijas Bezdarba Apdrošināšanas Fonda (Eesti Töötukassa) Valgamaa nodaļas svinīgā atklāšanā. Jaunās telpas ir veidotas un iekārtotas atbisltoši fonda vajadzībām un klientu apkalpošanai ar augstu kvalitāti.

 

 

 

 

 

Noslēgusies pieteikumu pieņemšana bezdarbnieku ar invaliditāti darba vietu izveidei ANP "Pasākums noteiktām personu grupām"

2012-05-11

Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiālē, darba devēju pieteikumu pieņemšana dalībai pasākumā „Pasākumi noteiktām personu grupām” invalīdu darba vietu izveidošanai specbudžeta un Eiropas Sociālā fonda atbalstu īstenotajā projektā „Pasākumi noteiktām personu grupām” (Nr.1DP/1.4.1.1.2/08/IPIA/NVA/001)ietvaros ir beigusies.

 

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ
Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekts „Pasākumi noteiktām personu grupām”
(projekta identifikācijas Nr. 1DP/1.4.1.1.2/08/IPIA/NVA/001)

 


Notiks seminārs „Dzīves un darba apstākļi Igaunijā, Valgā”

2011-12-16

2011.gada 22. decembrī NVA Valkas filiālē no plkst.11:00-12:00 notiks EURES seminārs „Dzīves un darba apstākļi Igaunijā, Valgā”.

 

 


28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv