Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Valkas
filiāle

Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienā piedalīsies arī Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāle

2012-09-20
Šogad 28. septembrī Valsts kanceleja sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām visā Latvijā organizē Atvērto durvju dienu. Šajā dienā valsts pārvaldes iestādes būs atvērtas ikvienam interesentam un piedāvās ekskursijas, prezentācijas un klātienes tikšanās ar amatpersonām un valsts pārvaldē strādājošajiem.

Pasākuma galvenais vadmotīvs – parādīt amatpersonu un darbinieku pieejamību un atvērtību. Atvērto durvju diena valsts pārvaldes iestādēs tiek rīkota jau vairākus gadus, un tie palīdz veidot pozitīvu komunikāciju starp valsts pārvaldes darbiniekiem un iedzīvotājiem.

Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienā piedalīsies arī Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāle.  

Pasākumi Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiālē 28. septembrī norisināsies no plkst. 09.00 – 16.00 Raiņa ielā 16, Valkā.

Atvērto durvju dienas apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāles uzdevumiem, darbinieku darba pienākumiem, Aģentūras piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī par karjeras pakalpojumiem.

Pasākumā aicināti piedalīties 9.-12. klašu skolēni.


Pieteikties līdz 26.septembrim pa tālr. 64723871, 26627369 vai nosūtot informāciju uz e-pastu
Aplūkot e-pastu

Aktualitātes NVA Valkas filiālē laika posmā no 17.09.2012.-21.09.2012.

2012-09-13
  • 2012. gada 19. līdz 21.septembrim no plkst. 10:30 līdz 16:50, NVA Valkas filiālē, Raiņa ielā 16, bezdarbnieki, darba meklētāji un bezdarba riskam pakļautās personas tiek aicināti uz kursu „Lietišķās rakstības prasmes”.  
  • 2012. gada 20.septembrī plkst. 09:00, NVA Valkas filiālē, Raiņa ielā 16, bezdarbnieki, darba meklētāji un bezdarba riskam pakļautās personas tiek aicināti uz klientu informatīvo dienu, kurā Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere stāstīs par NVA aktīviem nodarbinātības pasākumiem. Karjeras konsultācijām, Bezdarbnieku un darba meklētāju statussu, tiesības un pienākumiem. Darba meklēšanas un izglītības iespējām Latvijā un ES/EZZ u.c. informācija.
  • 2012.gada 21.septembrī plkst. 9:00, Smiltenes novada bērnu un ģimenes atbalsta centrā, Galdnieku iela 10b, bezdarbnieki, darba meklētāji un bezdarba riskam pakļautās personas tiek aicināti uz klientu informatīvo dienu, kurā Valkas filiāles nodarbinātības aģente Dagnija Diūra stāstīs par NVA aktīviem nodarbinātības pasākumiem. Karjeras konsultācijām, Bezdarbnieku un darba meklētāju statussu, tiesības un pienākumiem. Darba meklēšanas un izglītības iespējām Latvijā un ES/EZZ u.c. informācija.
  • 2012. gada 21.septembrī plkst. 10:30 Smiltenes novada bērnu un ģimenes atbalsta centrā, Galdnieku iela 10b, Smiltenē bezdarbnieki, darba meklētāji un bezdarba riskam pakļautās personas tika aicinātas uz lekciju „Lietišķā etiķete”.

Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2012-09-10
Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiālē Raiņa ielā 16, Valkā 2012. gada 21. septembrī plkst. 09:00 notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde. Sēdē tiks izvērtēti darba devēju pieteikumi aktīvo nodarbinātības pasākumu „Kompleksie atbalsta pasākumi” aktivitātes "Darba vieta jaunietim", īstenošanai, kuri iesniegti līdz 2012. gada 17. septembrim.

NVA Valkas filiāles darbinieki tiekas ar kolēģiem no Igaunijas

2012-09-03

2012. gada 28. augustā Nodarbinātības valsts aģentūrā Valkas filiālē notika tikšanās ar Igaunijas Bezdarba Apdrošināšanas Fonda (Eesti Töötukassa) Valgamaa nodaļas vadību un Valgas apriņķa Attīstības nodaļas projektu daļas vadītāju. NVA Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere klātesošos informēja par NVA Valkas filiāles aktivitātēm un akutālajiem bezdarba rādītājiem. Tika apspriesti jautājumi par sadarbības veicināšanu ar Valgas nodarbinātības dienestu, kopīgu problēmu un jautājumu risināšana, kas saistīti ar nodarbinātības veicināšanu un bezdarba mazināšanu Valkas un Valgas apriņķos. Tika pieņemts lēmums, rast iespēju piedalīties Valgas apriņķa Attīstības nodaļas projektā, kas veicinās jauniešu bezdarbnieku aktivizēšanu darba tirgū.

 

 

 
 
 

 


Notiks tikšanās ar Igaunijas kolēģiem

2012-08-23
2012. gada 28.augustā plkst. 15:00 Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāles telpās Raiņa iela 16, tiksies Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere ar Igaunijas Bezdarba Apdrošināšanas Fonda (Eesti Töötukassa) Valgamaa nodaļas vadītāju un ar Valgas apriņķa Attīstības nodaļas projektu daļas vadītāju. Tikšanās reizē tiks apspriesti jautājumi par jauniešu bezdarbu un citām aktuālām bezdarba problēmām.

NVA Valkas filiālē notiek darba devēju tikšanās ar potenciālajiem darba ņēmējiem

2012-06-13

Jūnija mēnesī Valkas filiālē noris aktīva sadarbība ar darba devējiem brīvo darba vietu aizpildīšanai. No 1.-13.jūnijam darbinieku atlase veikta piecu uzņēmumu pieteiktajām 36 vakancēm.

SIA „Starjobs” un SIA „ALB” notiek darba intervijas brīvo darba vietu aizpildīšanai. SIA „Starjobs” kūdras ieguves palīgstrādnieka vakanci pieteica maijā, kur kopumā bija nepieciešami 50 darbinieki, 13.jūnijā notika kārtējā tikšanās ar kandidātiem 30 atlikušo darba vietu aizpildīšanai. Vienlaicīgi atlase notiek arī SIA „ALB”, kur darbam mēbeļu veikalā pieteiktas divas vakances – veikala vadītājs un pārdevējs – konsultants. 

 

 

 


28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv