Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Valkas
filiāle

Informācija Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāles Smiltenes klientiem

2013-01-03
Informējam Jūs, ka plānotā informatīvā dienā 04.01.2013. plkst.09:00 tiek pārcelta uz 10.01.2013. plkst.09:00 un notiks Smiltenes novada bērnu un ģimenes atbalsta centrā, Galdnieku ielā 10b.


Atvainojamies par sagādātām neērtībām!
Plašāka informācija pa tālr. 64714006; 64723871; 26195698

Valkas filiāles kolektīvs piedalījās valcēniešu iecienītākajā pasākumā - „Rudens kokteilis

2012-10-12

6.oktobrī Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāles kolektīvs piedalījās valcēniešu iecienītakajā pasākumā - „Rudens kokteilis". Šī gada rudens svētku gaviļniece Valkā - Raiņa iela un tāpēc šī gada Rudens kokteilis tiek veidots kopā ar šīs ielas iestādēm, uzņēmumiem un iedzīvotājiem. Raiņa iela ir gana gara – tā iesākas jau pie robežpunkta un turpinās Valkas pagasta teritorijā.

 

 

 

 

 


Valsts prezidents Valkas vizītē uzsver Latvijas un Igaunijas kopīgo nākotni

2012-10-12

4.oktobrī, Valsts prezidents darba vizītē apmeklēja Valku un Valgu, kuras laikā, tikās ar Valkas domes deputātiem, apmeklēja Valgas apriņķa profesionālo skolu Igaunijā un Valkas mākslas skolu, kā arī atklāja Valkas koģenerācijas spēkstaciju un tikās ar Valkas iedzīvotājiem.

 

 

 

 

 

 


Igaunijas energokompānija "Eesti Energia"un tā meitas uzņēmums SIA Enefit atklāj Valkas koģenerācijas spēkstaciju

2012-10-03
2012.gada 4.oktobrī plkst.15:00 Valkā, Rūjienas ielā 5 tiks atklāta Igaunijas energokompānija "Eesti Energia" un tā meitas uzņēmuma SIA Enefit Valkas koģenerācijas spēkstacija. Valkas un Valgas pilsētas vizītes laikā atklāšanas ceremonijā piedalīsies Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš, Igaunijas ekonomikas un komunikāciju ministrs Juhans Partss.

Atklāšanas ceremonijā piedalīsies arī Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere.
Atkļašanas ceremonijas dalībnieki tiks iepazīstināti ar uzņēmuma darbības sfēru, specifiku.
Uznēmumā izveidotas 11 jaunas darba vietas – 1 vadītājs, 1 laborants, 1 elektriķis un 8 kurinātāji.

Pārrobežu sadarbības veicināšana

2012-10-03
2012.gada 9.oktobrī Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere piedalīsies Latvijas – Igaunijas starpvalstu komisijas pārrobežas sadarbības veicināšanas tematiskajā apakšgrupas „Darbaspēka kustība un nodokļu sistēma” darba diskusijas grupā Pērnavā.

Atvērto durvju diena NVA Valkas filiālē

2012-09-28

Šodien 28. septembrī Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienā piedalījās arī Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāle.  Filiāle bija atvērta ikvienam interesentam un piedāvāja ekskursiju un klātienes tikšanās ar amatpersonām. Filiāles darbinieki informēja interesentus par piedāvātajiem nodarbinātības, apmācību un konkurētspējas paaugstināšanas pasākumiem, iepazīstināja ar karjeras pakalpojumiem un sevis izzināšanas iespējām, kā arī pastāstīja par darba iespējām Latvijā un ārvalstīs. Atvērto durvju dienu apmeklēja 35 interesenti.

Pasākuma galvenais vadmotīvs – parādīt amatpersonu un darbinieku pieejamību un atvērtību. Atvērto durvju diena valsts pārvaldes iestādēs tiek rīkota jau vairākus gadus, un tie palīdz veidot pozitīvu komunikāciju starp valsts pārvaldes darbiniekiem un iedzīvotājiem.

Šī pasākuma ietvaros Valkas filiāli apmeklēja darba devējs SIA „PRESTIŽS” vadītājs. Viņš vēlējās saņemt informāciju par NVA sniegtajiem pakalpojumiem. Bija ieradušies arī jaunieši, kurus interesēja darbs kādā no Valkas pilsētas uzņēmumiem. Valkas filiāles darbinieki deva iespēju darba devējam uzrunāt atnākušos jauniešus, lai viņi iegūtu informāciju par uzņēmumu, darba specifiku, darba apstākļiem  un iespējām strādāt tajā. NVA Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere interesentus iepazīstināja ar NVA rīcībā esošajām vakancēm, pakalpojumiem, iespējām darba devējiem un darba meklētājiem, bezdarbniekiem.

 

 


28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv