Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Valkas
filiāle

Turpinās darba devēju pieteikšanās

2013-06-05

Darba devēju pieteikšanās nelabvēlīgākā situācijā esošo darba ņēmēju (bezdarbnieku) nodarbināšanai un darba vietu izveide turpinās pasākuma „Pasākums noteiktām personām grupām” (valsts speciālā budžeta finansējums) ietvaros.

Piesakoties pasākumam, darba devējam jāaizpilda pieteikuma veidlapa „Pieteikums SB”.

 

Pēc sīkākas informācijas griezties tuvākajā NVA filiālē

(Valkā, Raiņa ielā 16, pie Diānas Čečiņas, tālr.64723905)


Notiks EURES seminārs „Latvijas – Igaunijas pārrobežu sadarbība”

2013-05-08

2013.gada 11.maijā, „XI Labdarības Robežtirgus” plkst. 10:00 Valkas kultūras nama Mazā zāle E.Dārziņa iela 8, Valkā notiks EURES seminārs „Latvijas – Igaunijas pārrobežu sadarbība”.

 

Tajā piedalīsies Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāles pārstāvji, Nodarbinātības valsts aģentūras Vidzemes reģiona EURES konsultante Iveta Purmale un Igaunijas Bezdarba Apdrošināšanas Fonda (Eesti Töötukassa) Valgamaa nodaļas EURES konsultante M.Uibo Kā arī seminārā piedalīsies Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Madonas RN Valkas KAC vadošā inspektore U.Ķieģelmane ar prezentāciju „Sociālās drošības sistēmas ES”.
 


Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāles kolektīvs piedalījās Lielā Talkā

2013-04-30

Piekto gadu pēc kārtas Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāles kolektīvs turpinot labo tradīciju – piedalījās Vislatvijas Lielajā Talkā, kas notika sestdien, 27.aprīlī no plkst.9.00. Šī talka ir kļuvusi par lielisku pasākumu – ne tikai padarot sakoptāku vidi, bet arī vienojot cilvēkus kopīgai idejai, labākai un tīrākai nākotnei. Valkas filiāles darbīgais un aktīvais kolektīvs piedalījās Putras kalna uzkopšanā.

 

 

 

Notika informatīvā diena „EURES pakalpojumi darba meklētājiem”

2013-04-16
2013. gada 4.aprīlī Nodarbinātības valsts aģentūras Valkas filiāles telpās notika informatīvā diena „EURES pakalpojumi darba meklētājiem”. Kur interesenti varēja uzzunāt:
  • Kas ir EURES?
  • Darba meklēšanas iespējas Eiropā?
  • Sezonas darba iespējas Eiropā?
  • Kas jāzina, ja vēlas meklēt darbu ES/EEZ valstīs?
  • EURES – Eiropas darba mobilitātes portāls?
  • Kas jānoskaidro pirms došanās darbā uz ārvalstīm?

Informatīvo dienu vadīja Nodarbinātības valsts aģentūras Vidzemes reģiona EURES konsultante Iveta Purmale.

 

 

 

 


Darba un sadzīves apstākļi

2013-04-15
  • 2013. gada 15.aprīlī no plkst. 10:00 līdz 15:00, NVA Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere piedalīsies Valkas novada domes Sociālā dienesta organizētajā Sociālo lietu komisijas izbraukuma sēdē Kārķu pagasta pārvaldē.

  • 2013.gada 18.aprīlī plkst. 09:00, NVA Valkas filiālē Raiņa ielā 16, Valkā notiks Informatīvā diena ilgstošiem bezdarbniekiem. Informatīvajā dienā piedalīsis pārstāvji no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Madonas RN Valkas KAC un Valkas novada domes sociālā dienesta. Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere stāstīs par NVA aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem, karjeras konsultācijām, bezdarbnieku un darba meklētāju statusu, tiesībām un pienākumiem, kā arī par darba meklēšanas un izglītības iespējām Latvijā, ES/EZZ un citu informāciju.


 


Notika informatīvā diena bezdarbniekiem, kas pirms statusa iegūšanas atradušies - bērna kopšanas atvaļinājumā

2013-03-27
2013. gada 20.martā, Nodarbinātības aģentūras Valkas filiāles telpās Raiņa ielā 16, notika informatīvā diena bezdarbniekiem, kas pirms statusa iegūšanas atradušies - bērna kopšanas atvaļinājumā.
Informatīvajā dienā piedalījās pārstāvji no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Madonas RN, Valkas KAC un Valkas novada domes sociālā dienesta. Kurā sniedza informāciju par sociālo palīdzību un pabalsta saņemšanas kārtību, izmaiņām saistošos noteikumos par aktualitātēm un izmaiņām VSAA normatīvajos aktos, par maternitātes un bērnu kopšanas pabalstiem, kā arī par bezdarbnieka pabalstu saņemšanas laiku un saņemšanas kārtību. Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere stāstīja par NVA aktīviem nodarbinātības pasākumiem. Karjeras konsultācijām, Bezdarbnieku un darba meklētāju statussu, tiesības un pienākumiem. Darba meklēšanas un izglītības iespējām Latvijā un ES/EZZ u.c. informācija.
 
 


26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv