Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Tukuma
filiāle

NVA Tukuma filiāles aktualitātes Tukuma novada laikrakstā "Tukuma Laiks"

2012-05-09
Tukuma novada oficiālajā laikrakstā Tukuma Laiks (92) iespējams iepazīties ar NVA Tukuma filiāles aktualitātēm. Laikraksts PDF formātā pieejams http://www.tukums.lv/tukuma-laiks.

Tukumā notiks "E-prasmju nedēļa 2012"

2012-03-20

No š.g. 26. līdz 30. martam Latvijā notiks Eiropas „e-prasmju nedēļa 2012”, kuras laikā īpaša uzmanība būs pievērsta jauniešiem un viņu karjeras iespējām saistībā ar e-prasmēm un IKT specialitātēm, kā arī mazajiem un mikro uzņēmumiem.
E-prasmju nedēļa Latvijā tiek organizēta Eiropas Savienības informatīvās kampaņas „European e-skills week 2012” ietvaros. „European e-skills week 2012” organizē Eiropas Uzņēmējdarbības un Rūpniecības doktorāts ciešā sadarbībā ar Digital Europe un European Schoolnet. Latvijā e-prasmju nedēļa notiek jau trešo reizi un to koordinē Latvijas Informāciju un Komunikāciju tehnoloģiju asociācija (LIKTA) un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.
Eiropas e-prasmju nedēļa ir Eiropas mēroga visas sabiedrības informēšanas kampaņa, lai demonstrētu e-prasmju nozīmi darbā, karjeras attīstībā un izaugsmē digitālajā laikmetā. E-prasmju nedēļas mērķis ir ieinteresēt plašāku sabiedrību par e-prasmju apgūšanu un pielietošanas iespējām, informēt par e-pakalpojumiem un citām iespējām, kas pieejams e-vidē.
E-prasmju nedēļa tiek aktīvi organizēta arī Tukumā. Pasākuma organizētājs ir Tukuma novada domes struktūrvienība - Tukuma Tūrisma informācijas centrs kopā ar Tukuma bibliotēku un citiem atbalstītājiem. Sadarbībā ar tiem marta pēdējā nedēļā tiks organizēti dažādi pasākumi, katru pasākuma dienu paredzot kādai konkrētai mērķauditorijai. Pasākumi notiks gan Tukuma bibliotēkas, gan Tukuma novada Domes telpās.
26. marts – vidusskolēnu diena
Pirmdiena būs domāta vidusskolēniem. Tukuma bibliotēka iepazīstinās tos ar bibliotēkas elektronisko katalogu un novadnieku datu bāzēm, bet „Letonika” – datu bāzes piedāvātajiem resursiem. Savukārt NVA Tukuma filiāles karjeras konsultants pastāstīs par karjeras izvēles iespējām, beidzot skolu, un NVA Tukuma filiāles vadītāja informēs par „EURES un darba meklēšanu ārzemēs”, iemācot to visu sameklēt interneta vidē.
27.marts – ceļotāju diena
Otrdiena būs veltīta ceļotājiem – visiem tiem, kas jau ceļo vai tikai plāno. Būs iespēja saņemt vērtīgu informāciju, kā ceļot droši un neapjukt plašajā informācijas virpulī.
29. marts – darba meklētāji
Ceturtdienas stāstījumi būs domāti tiem, kas meklē darbu. Interesenti varēs ielūkoties vakanču portālos, lai atrastu piemērotus darba piedāvājumus Latvijā un ārzemēs. Skolēniem būs iespēja uzzināt par karjeras iespējām beidzot skolu, VSAA e-pakalpojumiem un e-iespējām Valsts ieņēmumu dienesta mājas lapā.
30. marts – uzņēmēji un bibliotekāri
Piektdien uz tikšanos īpaši aicināti būs uzņēmēji un arī bibliotekāri, jo Lursoft sniegs informāciju par iespēju izmantot to datu bāzes uzņēmējdarbībā – dažādo valsts reģistru efektīvai izmantošanai. Uzņēmējiem būs iespēja uzzināt vairāk par darbinieku meklēšanu internetā, E-paraksta priekšrocībām uzņēmumā un VSAA elektroniskajiem pakalpojumiem.
Visus interesentus aicinām aktīvi sekot līdzi informācijai mājas lapā www.eprasmes.lv. Par pasākumiem Tukumā vairāk var interesēties pie e-prasmju nedēļas Tukumā kontaktpersonas – Tukuma TIC speciālistes Lienes Ratnieces, tālrunis – 28311557 vai pa e-pastu:

Aplūkot e-pastu

 


25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv